Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milewicz Magdalena Gdańsk 22 km 100.00 PLN
2 Kusa Piotr Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
3 Kusa Karolina Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
4 Oleksiewicz Jurek Gdynia 22 km Twister Trójmiasto 100.00 PLN
5 Wolańska Julia Rumia 600 m (7-12 lat) darmowy udział
6 Wolańska Lena Rumia 600 m (7-12 lat) darmowy udział
7 Warchoł Łukasz Warszawa 22 km 100.00 PLN
8 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 22 km nezrzeszony 100.00 PLN
9 Zielińska Dominika Grudziądz 22 km 100.00 PLN
10 Badowicz Antonina Gdańsk 300 m (do lat 6) darmowy udział
11 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (7-12 lat) darmowy udział
12 Sobczyńska Kornelia Tczew 10 km (Fitness) 80.00 PLN
13 Sobczyński Bartosz Tczew 22 km 100.00 PLN
14 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) Stowarzyszenie Wrotkarskie ,,Gdańskie Lwy darmowy udział
15 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) darmowy udział
16 SONDEJ RITA GDAŃSK 300 m (do lat 6) darmowy udział
17 Bagiński Dariusz Gdańsk 22 km 100.00 PLN
18 Sułkowski Roman Gdańsk 22 km 100.00 PLN
19 KRAJEWSKI GRZEGORZ GRÓJEC 22 km rolkigrojec.pl 100.00 PLN
20 Zrodowski Cezary Zrodowski Gdańsk 22 km SKF TWISTER Trójmiasto 100.00 PLN
21 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 10 km (Fitness) 80.00 PLN
22 Bentlejewski Jarek Serock 10 km (Fitness) Blu 80.00 PLN
23 Bentlejewska Marzena Serock 10 km (Fitness) Blu 80.00 PLN
24 Szymczak Maja Gdańsk 600 m (7-12 lat) Wolny Tybet darmowy udział
25 Szymczak Robert Gdańsk 22 km Wolny Tybet 100.00 PLN
26 Teska Martyna Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
27 Teska Patrycja Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
28 Wroński Marcel. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
29 Wrońska Oliwia. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
30 Wroński Marcel Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo darmowy udział
31 Wrońska Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ darmowy udział
32 Białas Kornelia Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) darmowy udział
33 Białas Jagoda Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat) darmowy udział
34 ABRAM Bogumił Giżycko 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie 100.00 PLN
35 Konkel Mateusz Chałupy 22 km 100.00 PLN
36 Czarnecki Adrian Ząbrowo 22 km 100.00 PLN
37 Mojcner Sebastian Toruń 22 km NightSkating Team Toruń 100.00 PLN
38 Słowik Arkadiusz Kruklanki 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie 100.00 PLN
39 Osinski Stanislaw Grudziadz 10 km (Fitness) Portal-klub 80.00 PLN
40 Białoskórska Małgorzata Gdynia 22 km 3City Roller Team 100.00 PLN
41 Mitkowski Piotr Goscieradz 10 km (Fitness) 80.00 PLN
42 Mitkowska Aleksandra Gościeradz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo darmowy udział
43 Mitkowska Natalia Gościeradz 22 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 100.00 PLN
44 Spychalska Zuzanna Koronowo 10 km (Fitness) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 80.00 PLN
45 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-18 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO darmowy udział
46 Spychalska Anna Koronowo 10 km (Fitness) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 80.00 PLN
47 Stachowska Agnieszka Koronowo 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 80.00 PLN
48 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo darmowy udział
49 Szreder Mariola Reda 22 km 100.00 PLN
50 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team 100.00 PLN
51 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 10 km (Fitness) UKS Zwoleń Team 80.00 PLN
52 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 2 km (13-18 lat) UKS Zwoleń Team darmowy udział
53 Hypszer Marek Bydgoszcz 22 km 100.00 PLN
54 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team darmowy udział
55 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 2 km (13-18 lat) UKS Zwoleń Team darmowy udział
56 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 10 km (Fitness) UKS Zwoleń Team 80.00 PLN
57 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 10 km (Fitness) IUKS9 TOMASZÓW MAZ. 80.00 PLN
58 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team 100.00 PLN
59 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 600 m (7-12 lat) IUKS9 TOMASZÓW MAZ. darmowy udział
60 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz darmowy udział
61 Kusa Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz darmowy udział
62 Browarczyk Wiesław Rybki 22 km 100.00 PLN
63 Feliks Piotr Gorzów Śląski 22 km PLICHWYSCIG. PL 100.00 PLN


Wyświetleń: 1352

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ