Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 29 Kowalczyk Amelia Gostynin 2 km (13-18 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
2 77 Zalewska Michalina Gostynin 2 km (13-18 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
3 19 Grzelecka Zuzanna Gostynin 2 km (13-18 lat) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
4 84 Flejszer Łukasz Gostynin 22 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
5 95 Korba Joanna Przasnysz 10 km (Fitness)
6 113 Przybysławska Paulina Gniezno 22 km UKS Zwoleń Team
7 104 Majewski Damian Juszkowo 22 km
8 122 Szelak Agnieszka Pruszcz Gdański 10 km (Fitness)
9 45 Mokrzycka Sasha Przyłęk 11j 600 m (7-12 lat) Skate2City
10 44 Mokrzycka Nadia Przyłęk 11j 600 m (7-12 lat) Skate2City
11 83 Dąbrowska Amelia NOWY TOMYŚL 10 km (Fitness) SKATE2CITY
12 15 Dąbrowska Amelia NOWY TOMYŚL 600 m (7-12 lat) SKATE2CITY
13 99 Kuleczka Patrycja Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
14 93 Kabza Grzegorz Nowy Tomyśl 22 km Skate2City
15 109 Miłoś Bogusława Trzcinica 22 km Skate2City
16 105 Majewski Piotr Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
17 126 Uryzaj Karolina NOWY TOMYŚL 22 km Skate2City
18 39 Menet Julia Grodzisk Wielkopolski 2 km (13-18 lat) Skate2City
19 40 Menet Martyna Grodzisk Wielkopolski 600 m (7-12 lat) Skate2City
20 107 Menet Julia Grodzisk Wielkopolski 10 km (Fitness) Skate2City
21 106 Menet Beata Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
22 129 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 22 km
23 37 Majewski Antoni Juszkowo 300 m (do lat 6)
24 38 Majewski Julian Juszkowo 600 m (7-12 lat)
25 26 Kado Viktor Rotmanka 300 m (do lat 6) stowarzyszenie wrotkarskie
26 79 Ziółkowski Julian Gdańsk 22 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
27 25 Jamroży Weronika Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6)
28 24 Jamroży Natasza Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
29 92 Jamroży Magdalena Pruszcz Gdański 22 km
30 71 Walentynowicz Filip Kleszczewko 600 m (7-12 lat) Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
31 81 Adamska Agnieszka Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
32 112 Paczuski Jarosław Warszawa 22 km LEGIA WARSZAWA MASTERS
33 96 Korba Konrad Przasnysz 22 km
34 56 Sobiecka Kaja Gostynin 600 m (7-12 lat) U.K.S. Zwoleń Team
35 57 Sobiecki Wiktor Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
36 28 Koszałka Jakub Wejherowo 600 m (7-12 lat)
37 114 Ratajczak Agnieszka Buk 10 km (Fitness) Skate2City
38 12 Chlechowicz Bartosz Wejherowo 600 m (7-12 lat)
39 13 Chlechowicz Wiktoria Wejherowo 2 km (13-18 lat)
40 119 Stachurski Tomasz Sosnowiec 10 km (Fitness)
41 115 Ratajczak Sebastian Buk 22 km Skate2City
42 10 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. 600 m (7-12 lat)
43 9 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. 600 m (7-12 lat)
44 98 Kraljevic Nikola Gdańsk 10 km (Fitness) 3City Roller Team
45 32 Kuik Ania Ząbki 600 m (7-12 lat) Legia Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego
46 47 Nocuń Mateusz Wieliczka 22 km opłacono
47 18 Gruszka Jakub Warszawa 22 km opłacono
48 66 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
49 65 Szelak Julia Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
50 123 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 22 km
51 35 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
52 86 Glinkowski Zbigniew Wrocław 22 km
53 78 Zalewska Michalina Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
54 20 Grzelecka Zuzia gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
55 30 Kowalczyk Amelka Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
56 64 Sypniewicz Aleksandra Szczecin 2 km (13-18 lat) Rolkujące Szkoły
57 51 Sarzała Natalia Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
58 53 Sikora Piotr Gdynia 300 m (do lat 6)
59 31 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk 10 km (Fitness) opłacono
60 103 Machała Nadia GOSTYNIN 10 km (Fitness) UKS Zwoleń Team
61 36 Machała Nadia Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS ZWOLEŃ TEAM
62 52 Sikora Julia Gdynia 600 m (7-12 lat) sp 13 gdynia
63 17 Góźdź Zuzanna Gdańsk 600 m (7-12 lat)
64 50 Saniuk Edward Gdańsk 22 km opłacono
65 102 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 22 km
66 85 Frołowicz Tomasz Mezowo 22 km
67 11 Charubin sławomir charubin Pisz 22 km Plichwyścig opłacono
68 80 Żmudziński Andrzej Gdańsk 22 km opłacono
69 108 Milewicz Magdalena Gdańsk 22 km
70 101 Kusa Piotr Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
71 100 Kusa Karolina Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
72 48 Oleksiewicz Jurek Gdynia 22 km Twister Trójmiasto opłacono
73 73 Wolańska Julia Rumia 600 m (7-12 lat)
74 74 Wolańska Lena Rumia 600 m (7-12 lat)
75 72 Warchoł Łukasz Warszawa 22 km opłacono
76 94 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 22 km nezrzeszony
77 130 Zielińska Dominika Grudziądz 22 km
78 2 Badowicz Antonina Gdańsk 300 m (do lat 6)
79 55 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (7-12 lat)
80 54 Sobczyńska Kornelia Tczew 10 km (Fitness) opłacono
81 117 Sobczyński Bartosz Tczew 22 km
82 49 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) Stowarzyszenie Wrotkarskie ,,Gdańskie Lwy
83 62 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6)
84 58 SONDEJ RITA GDAŃSK 300 m (do lat 6)
85 82 Bagiński Dariusz Gdańsk 22 km
86 120 Sułkowski Roman Gdańsk 22 km
87 97 KRAJEWSKI GRZEGORZ GRÓJEC 22 km rolkigrojec.pl
88 131 Zrodowski Cezary Zrodowski Gdańsk 22 km SKF TWISTER Trójmiasto
89 46 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 10 km (Fitness) opłacono
90 4 Bentlejewski Jarek Serock 10 km (Fitness) Blu opłacono
91 3 Bentlejewska Marzena Serock 10 km (Fitness) Blu opłacono
92 67 Szymczak Maja Gdańsk 600 m (7-12 lat) Wolny Tybet
93 125 Szymczak Robert Gdańsk 22 km Wolny Tybet
94 68 Teska Martyna Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia
95 69 Teska Patrycja Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia
96 128 Wroński Marcel. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
97 127 Wrońska Oliwia. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
98 76 Wroński Marcel Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
99 75 Wrońska Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
100 6 Białas Kornelia Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6)


Wyświetleń: 5341

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ