600 m (7-12 lat)
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 45 Mokrzycka Sasha Przyłęk 11j 600 m (7-12 lat) Skate2City
2 44 Mokrzycka Nadia Przyłęk 11j 600 m (7-12 lat) Skate2City
3 15 Dąbrowska Amelia NOWY TOMYŚL 600 m (7-12 lat) SKATE2CITY
4 40 Menet Martyna Grodzisk Wielkopolski 600 m (7-12 lat) Skate2City
5 38 Majewski Julian Juszkowo 600 m (7-12 lat)
6 24 Jamroży Natasza Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
7 71 Walentynowicz Filip Kleszczewko 600 m (7-12 lat) Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
8 56 Sobiecka Kaja Gostynin 600 m (7-12 lat) U.K.S. Zwoleń Team
9 57 Sobiecki Wiktor Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
10 28 Koszałka Jakub Wejherowo 600 m (7-12 lat)
11 12 Chlechowicz Bartosz Wejherowo 600 m (7-12 lat)
12 10 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. 600 m (7-12 lat)
13 9 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. 600 m (7-12 lat)
14 32 Kuik Ania Ząbki 600 m (7-12 lat) Legia Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego
15 66 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
16 65 Szelak Julia Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
17 35 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
18 78 Zalewska Michalina Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
19 20 Grzelecka Zuzia gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
20 30 Kowalczyk Amelka Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
21 51 Sarzała Natalia Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
22 36 Machała Nadia Gostynin 600 m (7-12 lat) UKS ZWOLEŃ TEAM
23 52 Sikora Julia Gdynia 600 m (7-12 lat) sp 13 gdynia
24 17 Góźdź Zuzanna Gdańsk 600 m (7-12 lat)
25 73 Wolańska Julia Rumia 600 m (7-12 lat)
26 74 Wolańska Lena Rumia 600 m (7-12 lat)
27 55 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (7-12 lat)
28 67 Szymczak Maja Gdańsk 600 m (7-12 lat) Wolny Tybet
29 68 Teska Martyna Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia
30 69 Teska Patrycja Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia
31 76 Wroński Marcel Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
32 75 Wrońska Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
33 5 Białas Jagoda Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat)
34 41 Mitkowska Aleksandra Gościeradz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
35 70 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
36 22 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team
37 63 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 600 m (7-12 lat) IUKS9 TOMASZÓW MAZ.
38 34 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
39 33 Kusa Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz


Wyświetleń: 4360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ