Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3City Roller Team | |||||||||
1 | 98 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | 10 km (Fitness) | 3City Roller Team | ||||
2 | 7 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | 22 km | 3City Roller Team | opłacono | |||
Blu | |||||||||
3 | 4 | Bentlejewski Jarek | Serock | 10 km (Fitness) | Blu | opłacono | |||
4 | 3 | Bentlejewska Marzena | Serock | 10 km (Fitness) | Blu | opłacono | |||
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |||||||||
5 | 1 | ABRAM Bogumił | Giżycko | 22 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | opłacono | |||
6 | 116 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | 22 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | ||||
IUKS9 TOMASZÓW MAZ. | |||||||||
7 | 121 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | 10 km (Fitness) | IUKS9 TOMASZÓW MAZ. | ||||
8 | 63 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | 600 m (7-12 lat) | IUKS9 TOMASZÓW MAZ. | ||||
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |||||||||
9 | 75 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | ||||
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | |||||||||
10 | 61 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | 10 km (Fitness) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono | |||
11 | 60 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | 2 km (13-18 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | ||||
12 | 59 | Spychalska Anna | Koronowo | 10 km (Fitness) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono | |||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
13 | 81 | Adamska Agnieszka | Bydgoszcz | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
14 | 35 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
15 | 101 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
16 | 100 | Kusa Karolina | Bydgoszcz | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
17 | 128 | Wroński Marcel. | Bydgoszcz | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
18 | 127 | Wrońska Oliwia. | Bydgoszcz | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
19 | 34 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
20 | 33 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||||||
21 | 76 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | ||||
22 | 41 | Mitkowska Aleksandra | Gościeradz | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | ||||
23 | 42 | Mitkowska Natalia | Gościeradz | 22 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | |||
24 | 118 | Stachowska Agnieszka | Koronowo | 10 km (Fitness) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | ||||
25 | 70 | Topolińska Emilia | Koronowo | 600 m (7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | ||||
LEGIA WARSZAWA MASTERS | |||||||||
26 | 112 | Paczuski Jarosław | Warszawa | 22 km | LEGIA WARSZAWA MASTERS | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
27 | 68 | Teska Martyna | Gdynia | 600 m (7-12 lat) | LKS Zorza Gdynia | ||||
28 | 69 | Teska Patrycja | Gdynia | 600 m (7-12 lat) | LKS Zorza Gdynia | ||||
Legia Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego | |||||||||
29 | 32 | Kuik Ania | Ząbki | 600 m (7-12 lat) | Legia Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego | ||||
NightSkating Team Toruń | |||||||||
30 | 110 | Mojcner Sebastian | Toruń | 22 km | NightSkating Team Toruń | ||||
PLICHWYSCIG. PL | |||||||||
31 | 16 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | 22 km | PLICHWYSCIG. PL | opłacono | |||
Plichwyścig | |||||||||
32 | 11 | Charubin sławomir charubin | Pisz | 22 km | Plichwyścig | opłacono | |||
Portal-klub | |||||||||
33 | 111 | Osinski Stanislaw | Grudziadz | 10 km (Fitness) | Portal-klub | ||||
Rolkujące Szkoły | |||||||||
34 | 64 | Sypniewicz Aleksandra | Szczecin | 2 km (13-18 lat) | Rolkujące Szkoły | ||||
SKATE2CITY | |||||||||
35 | 83 | Dąbrowska Amelia | NOWY TOMYŚL | 10 km (Fitness) | SKATE2CITY | ||||
36 | 15 | Dąbrowska Amelia | NOWY TOMYŚL | 600 m (7-12 lat) | SKATE2CITY | ||||
SKF TWISTER Trójmiasto | |||||||||
37 | 131 | Zrodowski Cezary Zrodowski | Gdańsk | 22 km | SKF TWISTER Trójmiasto | ||||
Skate2City | |||||||||
38 | 45 | Mokrzycka Sasha | Przyłęk 11j | 600 m (7-12 lat) | Skate2City | ||||
39 | 44 | Mokrzycka Nadia | Przyłęk 11j | 600 m (7-12 lat) | Skate2City | ||||
40 | 99 | Kuleczka Patrycja | Grodzisk Wielkopolski | 22 km | Skate2City | ||||
41 | 93 | Kabza Grzegorz | Nowy Tomyśl | 22 km | Skate2City | ||||
42 | 109 | Miłoś Bogusława | Trzcinica | 22 km | Skate2City | ||||
43 | 105 | Majewski Piotr | Grodzisk Wielkopolski | 22 km | Skate2City | ||||
44 | 126 | Uryzaj Karolina | NOWY TOMYŚL | 22 km | Skate2City | ||||
45 | 39 | Menet Julia | Grodzisk Wielkopolski | 2 km (13-18 lat) | Skate2City | ||||
46 | 40 | Menet Martyna | Grodzisk Wielkopolski | 600 m (7-12 lat) | Skate2City | ||||
47 | 107 | Menet Julia | Grodzisk Wielkopolski | 10 km (Fitness) | Skate2City | ||||
48 | 106 | Menet Beata | Grodzisk Wielkopolski | 22 km | Skate2City | ||||
49 | 114 | Ratajczak Agnieszka | Buk | 10 km (Fitness) | Skate2City | ||||
50 | 115 | Ratajczak Sebastian | Buk | 22 km | Skate2City | ||||
Stowarzyszenie Wrotkarskie ,,Gdańskie Lwy | |||||||||
51 | 49 | Piwkowska Nadia Mercedes | Pruszcz Gdański | 300 m (do lat 6) | Stowarzyszenie Wrotkarskie ,,Gdańskie Lwy | ||||
Szkoła Podstawowa w Pszczółkach | |||||||||
52 | 71 | Walentynowicz Filip | Kleszczewko | 600 m (7-12 lat) | Szkoła Podstawowa w Pszczółkach | ||||
Twister Trójmiasto | |||||||||
53 | 48 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | 22 km | Twister Trójmiasto | opłacono | |||
U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |||||||||
54 | 29 | Kowalczyk Amelia | Gostynin | 2 km (13-18 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | ||||
55 | 77 | Zalewska Michalina | Gostynin | 2 km (13-18 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | ||||
56 | 19 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | 2 km (13-18 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | ||||
57 | 84 | Flejszer Łukasz | Gostynin | 22 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | ||||
U.K.S. Zwoleń Team | |||||||||
58 | 56 | Sobiecka Kaja | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | U.K.S. Zwoleń Team | ||||
UKS ZWOLEŃ TEAM | |||||||||
59 | 36 | Machała Nadia | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS ZWOLEŃ TEAM | ||||
UKS Zwoleń Team | |||||||||
60 | 113 | Przybysławska Paulina | Gniezno | 22 km | UKS Zwoleń Team | ||||
61 | 57 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
62 | 78 | Zalewska Michalina | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
63 | 20 | Grzelecka Zuzia | gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
64 | 51 | Sarzała Natalia | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
65 | 103 | Machała Nadia | GOSTYNIN | 10 km (Fitness) | UKS Zwoleń Team | ||||
66 | 91 | Hypszer Piotr | BYDGOSZCZ | 22 km | UKS Zwoleń Team | ||||
67 | 88 | Hypszer Amelia | BYDGOSZCZ | 10 km (Fitness) | UKS Zwoleń Team | ||||
68 | 23 | Hypszer Piotr | BYDGOSZCZ | 2 km (13-18 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
69 | 22 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
70 | 21 | Hypszer Amelia | BYDGOSZCZ | 2 km (13-18 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
71 | 90 | Hypszer Piotr | BYDGOSZCZ | 10 km (Fitness) | UKS Zwoleń Team | ||||
72 | 87 | Hypszer Amelia | BYDGOSZCZ | 22 km | UKS Zwoleń Team | ||||
UKS Zwoleń Team | |||||||||
73 | 30 | Kowalczyk Amelka | Gostynin | 600 m (7-12 lat) | UKS Zwoleń Team | ||||
Wolny Tybet | |||||||||
74 | 67 | Szymczak Maja | Gdańsk | 600 m (7-12 lat) | Wolny Tybet | ||||
75 | 125 | Szymczak Robert | Gdańsk | 22 km | Wolny Tybet | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
76 | 95 | Korba Joanna | Przasnysz | 10 km (Fitness) | |||||
77 | 104 | Majewski Damian | Juszkowo | 22 km | |||||
78 | 122 | Szelak Agnieszka | Pruszcz Gdański | 10 km (Fitness) | |||||
79 | 129 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | 22 km | |||||
80 | 37 | Majewski Antoni | Juszkowo | 300 m (do lat 6) | |||||
81 | 38 | Majewski Julian | Juszkowo | 600 m (7-12 lat) | |||||
82 | 25 | Jamroży Weronika | Pruszcz Gdański | 300 m (do lat 6) | |||||
83 | 24 | Jamroży Natasza | Pruszcz Gdański | 600 m (7-12 lat) | |||||
84 | 92 | Jamroży Magdalena | Pruszcz Gdański | 22 km | |||||
85 | 96 | Korba Konrad | Przasnysz | 22 km | |||||
86 | 28 | Koszałka Jakub | Wejherowo | 600 m (7-12 lat) | |||||
87 | 12 | Chlechowicz Bartosz | Wejherowo | 600 m (7-12 lat) | |||||
88 | 13 | Chlechowicz Wiktoria | Wejherowo | 2 km (13-18 lat) | |||||
89 | 119 | Stachurski Tomasz | Sosnowiec | 10 km (Fitness) | |||||
90 | 10 | Budny Stanisław | OSTRÓW WLKP. | 600 m (7-12 lat) | |||||
91 | 9 | Budny Franciszek | OSTRÓW WLKP. | 600 m (7-12 lat) | |||||
92 | 47 | Nocuń Mateusz | Wieliczka | 22 km | opłacono | ||||
93 | 18 | Gruszka Jakub | Warszawa | 22 km | opłacono | ||||
94 | 66 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | 600 m (7-12 lat) | |||||
95 | 65 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | 600 m (7-12 lat) | |||||
96 | 123 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | 22 km | |||||
97 | 86 | Glinkowski Zbigniew | Wrocław | 22 km | |||||
98 | 53 | Sikora Piotr | Gdynia | 300 m (do lat 6) | |||||
99 | 31 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | 10 km (Fitness) | opłacono | ||||
100 | 17 | Góźdź Zuzanna | Gdańsk | 600 m (7-12 lat) | |||||
101 | 50 | Saniuk Edward | Gdańsk | 22 km | opłacono | ||||
102 | 102 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | 22 km | |||||
103 | 85 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | 22 km | |||||
104 | 80 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | 22 km | opłacono | ||||
105 | 108 | Milewicz Magdalena | Gdańsk | 22 km | |||||
106 | 73 | Wolańska Julia | Rumia | 600 m (7-12 lat) | |||||
107 | 74 | Wolańska Lena | Rumia | 600 m (7-12 lat) | |||||
108 | 72 | Warchoł Łukasz | Warszawa | 22 km | opłacono | ||||
109 | 130 | Zielińska Dominika | Grudziądz | 22 km | |||||
110 | 2 | Badowicz Antonina | Gdańsk | 300 m (do lat 6) | |||||
111 | 55 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | 600 m (7-12 lat) | |||||
112 | 54 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | 10 km (Fitness) | opłacono | ||||
113 | 117 | Sobczyński Bartosz | Tczew | 22 km | |||||
114 | 62 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | 300 m (do lat 6) | |||||
115 | 58 | SONDEJ RITA | GDAŃSK | 300 m (do lat 6) | |||||
116 | 82 | Bagiński Dariusz | Gdańsk | 22 km | |||||
117 | 120 | Sułkowski Roman | Gdańsk | 22 km | |||||
118 | 46 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | 10 km (Fitness) | opłacono | ||||
119 | 6 | Białas Kornelia | Pruszcz Gdański | 300 m (do lat 6) | |||||
120 | 5 | Białas Jagoda | Pruszcz Gdański | 600 m (7-12 lat) | |||||
121 | 27 | Konkel Mateusz | Chałupy | 22 km | opłacono | ||||
122 | 14 | Czarnecki Adrian | Ząbrowo | 22 km | opłacono | ||||
123 | 43 | Mitkowski Piotr | Goscieradz | 10 km (Fitness) | opłacono | ||||
124 | 124 | Szreder Mariola | Reda | 22 km | |||||
125 | 89 | Hypszer Marek | Bydgoszcz | 22 km | |||||
126 | 8 | Browarczyk Wiesław | Rybki | 22 km | opłacono | ||||
nezrzeszony | |||||||||
127 | 94 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | 22 km | nezrzeszony | ||||
rolkigrojec.pl | |||||||||
128 | 97 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | 22 km | rolkigrojec.pl | ||||
sp 13 gdynia | |||||||||
129 | 52 | Sikora Julia | Gdynia | 600 m (7-12 lat) | sp 13 gdynia | ||||
stowarzyszenie wrotkarskie | |||||||||
130 | 26 | Kado Viktor | Rotmanka | 300 m (do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie | ||||
131 | 79 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | 22 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
Wyświetleń: 14826