300 m wr.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Czas netto Dyplom
1 37 MAJEWSKI ANTONI M 1 m do 6 1 JUSZKOWO 300 m 00:01:17.00 pobierz
2 201 BORZYM ALICJA K 1 k do 6 1 300 m 00:01:32.00 pobierz
3 58 SONDEJ RITA K 2 k do 6 2 GDAŃSK 300 m 00:01:36.00 pobierz
4 25 JAMROŻY WERONIKA K 3 k do 6 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 300 m 00:01:47.00 pobierz
5 2 BADOWICZ ANTONINA K 4 k do 6 4 GDAŃSK 300 m 00:01:49.88 pobierz
6 49 PIWKOWSKA NADIA MERCEDES K 5 k do 6 5 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE ,,GDAŃSKIE LWY 300 m 00:01:54.00 pobierz
7 26 KADO VIKTOR M 2 m do 6 2 ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 300 m 00:02:40.00 pobierz
8 62 SUPRUN WIKTORIA K 6 k do 6 6 PRUSZCZ GDAŃSKI 300 m 00:02:40.00 pobierz
9 53 SIKORA PIOTR M 3 m do 6 3 GDYNIA 300 m 00:02:46.00 pobierz

600 m wr.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Czas netto Dyplom
1 78 ZALEWSKA MICHALINA K 1 k 11-12 1 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:00:59.57 pobierz
2 63 SYGUŁA SANDRA K 2 k 11-12 2 TOMASZÓW MAZ. IUKS9 TOMASZÓW MAZ. 600 m 00:01:00.00 pobierz
3 57 SOBIECKI WIKTOR M 1 m 11-12 1 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:00.40 pobierz
4 51 SARZAŁA NATALIA K 3 k 11-12 3 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:02.03 pobierz
5 22 HYPSZER PIOTR M 2 m 11-12 2 BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:03.69 pobierz
6 30 KOWALCZYK AMELKA K 4 k 11-12 4 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:05.00 pobierz
7 56 SOBIECKA KAJA K 5 k 7-10 1 GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:06.13 pobierz
8 36 MACHAŁA NADIA K 6 k 7-10 2 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:06.47 pobierz
9 20 GRZELECKA ZUZIA K 7 k 11-12 5 GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ TEAM 600 m 00:01:11.94 pobierz
10 15 DĄBROWSKA AMELIA K 8 k 11-12 6 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY 600 m 00:01:13.00 pobierz
11 33 KUSA OLIWIA K 9 k 11-12 7 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600 m 00:01:19.77 pobierz
12 34 KUSA WIKTORIA K 10 k 11-12 8 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600 m 00:01:20.19 pobierz
13 40 MENET MARTYNA K 11 k 7-10 3 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 600 m 00:01:24.00 pobierz
14 75 WROŃSKA OLIWIA K 12 k 11-12 9 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600 m 00:01:24.31 pobierz
15 12 CHLECHOWICZ BARTOSZ K 13 k 7-10 4 WEJHEROWO 600 m 00:01:31.00 pobierz
16 76 WROŃSKI MARCEL M 3 m 7-10 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600 m 00:01:48.43 pobierz
17 65 SZELAK JULIA K 14 k 7-10 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m 00:01:50.00 pobierz
18 28 KOSZAŁKA JAKUB M 4 m 7-10 2 WEJHEROWO 600 m 00:01:53.00 pobierz
19 44 MOKRZYCKA NADIA K 15 k 11-12 10 PRZYŁĘK 11J SKATE2CITY 600 m 00:01:58.00 pobierz
20 38 MAJEWSKI JULIAN M 5 m 7-10 3 JUSZKOWO 600 m 00:02:11.00 pobierz
21 24 JAMROŻY NATASZA K 16 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m 00:02:13.00 pobierz
22 66 SZELAK ZUZANNA K 17 k 7-10 6 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m 00:02:14.00 pobierz
23 35 LEWANDOWSKA WANDA K 18 k 7-10 7 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600 m 00:02:18.04 pobierz
24 45 MOKRZYCKA SASHA K 19 k 7-10 8 PRZYŁĘK 11J SKATE2CITY 600 m 00:03:24.00 pobierz
25 71 WALENTYNOWICZ FILIP M 6 m 7-10 4 KLESZCZEWKO SZKOŁA PODSTAWOWA W PSZCZÓŁKACH 600 m 00:03:24.00 pobierz
26 202 BORZYM ALEKSANDRA K 20 k 7-10 9 600 m 00:03:50.00 pobierz
27 10 BUDNY STANISŁAW M 7 m 11-12 3 OSTRÓW WLKP. 600 m 00:05:42.00 pobierz
28 9 BUDNY FRANCISZEK M 8 m 7-10 5 OSTRÓW WLKP. 600 m 00:06:01.00 pobierz

2 km wr.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Czas netto Dyplom
1 39 MENET JULIA K 1 k 13-18 1 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 2 km 00:04:26.00 pobierz
2 13 CHLECHOWICZ WIKTORIA K 2 k 13-18 2 WEJHEROWO 2 km 00:04:33.00 pobierz
3 21 HYPSZER AMELIA K 3 k 13-18 3 BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ TEAM 2 km 00:04:56.18 pobierz
PK 77 ZALEWSKA MICHALINA K PK PK GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 2 km pobierz
PK 19 GRZELECKA ZUZANNA K PK PK GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 2 km pobierz
PK 29 KOWALCZYK AMELIA K PK PK GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 2 km pobierz
PK 23 HYPSZER PIOTR M PK PK BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ TEAM 2 km pobierz

10 km wr.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Klub Dystans Czas netto Dyplom
1 114 RATAJCZAK AGNIESZKA K 1 BUK SKATE2CITY 10 km 00:24:04.00 pobierz
2 107 MENET JULIA K 2 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 10 km 00:24:15.00 pobierz
3 101 KUSA PIOTR M 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 10 km 00:24:25.00 pobierz
4 100 KUSA KAROLINA K 3 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 10 km 00:25:05.00 pobierz
5 98 KRALJEVIC NIKOLA K 4 GDAŃSK 3CITY ROLLER TEAM 10 km 00:26:36.00 pobierz
6 119 STACHURSKI TOMASZ M 2 SOSNOWIEC 10 km 00:28:06.00 pobierz
7 90 HYPSZER PIOTR M 3 BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ TEAM 10 km 00:28:15.12 pobierz
8 88 HYPSZER AMELIA K 5 BYDGOSZCZ UKS ZWOLEŃ TEAM 10 km 00:28:19.66 pobierz
9 3 BENTLEJEWSKA MARZENA K 6 SEROCK BLU 10 km 00:31:29.00 pobierz
10 4 BENTLEJEWSKI JAREK M 4 SEROCK BLU 10 km 00:31:29.00 pobierz
11 46 NIEWĘGŁOWSKI RYSZARD M 5 GDAŃSK 10 km 00:33:04.00 pobierz
12 31 KRETKIEWICZ MAGDALENA K 7 GDAŃSK 10 km 00:33:36.00 pobierz
13 83 DĄBROWSKA AMELIA K 8 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY 10 km 00:35:44.00 pobierz
14 81 ADAMSKA AGNIESZKA K 9 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 10 km 00:40:57.00 pobierz
15 95 KORBA JOANNA K 10 PRZASNYSZ 10 km 00:48:57.00 pobierz

22 km wr.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Czas netto Dyplom
1 84 FLEJSZER ŁUKASZ M 1 m 30-39 1 GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 22 km 00:33:42.00 pobierz
2 27 KONKEL MATEUSZ M 2 m 40-49 1 CHAŁUPY 22 km 00:41:16.00 pobierz
3 86 GLINKOWSKI ZBIGNIEW M 3 m 60-69 1 WROCŁAW 22 km 00:46:12.00 pobierz
4 47 NOCUŃ MATEUSZ M 4 m 30-39 2 WIELICZKA 22 km 00:46:46.00 pobierz
5 16 FELIKS PIOTR M 5 m 40-49 2 GORZÓW ŚLĄSKI PLICHWYSCIG. PL 22 km 00:48:00.00 pobierz
6 93 KABZA GRZEGORZ M 6 m 50-59 1 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY 22 km 00:48:30.00 pobierz
7 126 URYZAJ KAROLINA K 1 k 40-49 1 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY 22 km 00:48:30.00 pobierz
8 99 KULECZKA PATRYCJA K 2 k 20-29 1 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 22 km 00:48:37.00 pobierz
9 105 MAJEWSKI PIOTR M 7 m 60-69 2 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 22 km 00:48:37.00 pobierz
10 113 PRZYBYSŁAWSKA PAULINA K 3 k 20-29 2 GNIEZNO UKS ZWOLEŃ TEAM 22 km 00:50:23.18 pobierz
11 112 PACZUSKI JAROSŁAW M 8 m 60-69 3 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 22 km 00:51:37.00 pobierz
12 106 MENET BEATA K 4 k 40-49 2 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 22 km 00:55:54.00 pobierz
13 129 WRÓBEL ANTONI M 9 m 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE 22 km 00:58:54.00 pobierz
14 79 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 10 m 50-59 2 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 22 km 00:59:36.00 pobierz
15 1 ABRAM BOGUMIŁ M 11 m 60-69 4 GIŻYCKO GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 22 km 01:00:29.00 pobierz
16 116 SŁOWIK ARKADIUSZ M 12 m 60-69 5 KRUKLANKI GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE 22 km 01:00:29.00 pobierz
17 109 MIŁOŚ BOGUSŁAWA K 5 k 40-49 3 TRZCINICA SKATE2CITY 22 km 01:02:55.00 pobierz
18 96 KORBA KONRAD M 13 m 40-49 3 PRZASNYSZ 22 km 01:04:06.00 pobierz
19 115 RATAJCZAK SEBASTIAN M 14 m 40-49 4 BUK SKATE2CITY 22 km 01:04:34.00 pobierz
20 104 MAJEWSKI DAMIAN M 15 m 30-39 3 JUSZKOWO 22 km 01:12:48.00 pobierz
21 92 JAMROŻY MAGDALENA K 6 k 30-39 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 22 km 01:13:19.00 pobierz
22 18 GRUSZKA JAKUB M 16 m 30-39 4 WARSZAWA 22 km 01:27:04.00 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ