II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sushko Ksenia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
2 Bączkowska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
3 Bączkowski Tomasz Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
4 Bielska Anna Osielsko senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
5 Sypniewicz Aleksandra Szczecin junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia opłacono BM
6 Samborska Helena Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
7 Samborska Zosia Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
8 Dalz Olek Poznań junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
9 Dalz Kajetan Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
10 Zbrowska Zuzanna Poznań junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
11 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
12 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
13 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
14 Przybysławska Paulina Gniezno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń Team opłacono
15 Gołecka Bożena Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
16 Kusa Karolina Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
17 Boińska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono
18 Iwańska Maja Gostynin junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
19 Iwańska Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
20 Iwańska Anna Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń -Team opłacono BM
21 Byzdra Klara Stary Jasiniec junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
22 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
23 Rojkowski Jerzy Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
24 Stachowska Alicja Kornowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
25 Fabiszak-Talaśka Daria Pamiętowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
26 Komisarek Paweł Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
27 Gogolińska Kornelia Samociążek junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
28 Gogoliński Fabian Samociążek junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
29 Raszewski Sebastian Więzowno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
30 Grzelka Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
31 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
32 Raszewski Alan Więzowno junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
33 Raszewska Paulina Więzowno junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
34 Musiał Radosław Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
35 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
36 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
37 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia opłacono BM
38 Wełnińska Patrycja Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
39 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
40 Bindek Weronika Bydgoszcz junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
41 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
42 Kowalczyk Amelka Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
43 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo opłacono
44 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
45 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
46 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
47 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
48 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
49 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
50 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
51 Filarska Marika BYDGOSZCZ junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
52 Filarski Kornel BYDGOSZCZ junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
53 Grzelecka Zuzia Gostynin junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
54 Machała Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
55 Flejszer Łukasz Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
56 Knap Kamila Wierzchucin Królewski senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
57 Knap Kornelia Wierzchucin Królewski junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
58 Kempisty Marcin Wierzchucin Królewski junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
59 Mitkowska Natalia Gościeradz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń opłacono
60 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
61 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono BM
62 Kusa Piotr Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
63 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
64 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
65 Śpica Dariusz Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
66 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
67 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
68 Knop Agnieszka Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
69 Spychalska Anna Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
70 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
71 Topoliński Patryk Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
72 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
73 Wroński Przemysław Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
74 Chaberski Michał Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
75 Chaberska Jagoda Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
76 Wroński Marcel Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
77 Wrońska oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
78 Tadeuszak Mia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
79 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
80 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
81 BORCZUCH ZOSIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
82 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
83 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
84 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
85 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
86 Proch Dorota Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń
87 Wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy


Wyświetleń: 8169

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ