II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
2 Wroński Marcel Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
3 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
4 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono BM
5 Kempisty Marcin Wierzchucin Królewski junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
6 Machała Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
7 Filarska Marika BYDGOSZCZ junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
8 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
9 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
10 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
11 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
12 Dalz Kajetan Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
13 Samborska Zosia Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
14 Sushko Ksenia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
15 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
16 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
17 Bindek Weronika Bydgoszcz junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
18 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
19 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
20 Sypniewicz Aleksandra Szczecin junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia opłacono BM
21 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
22 Wrońska oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
23 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
24 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
25 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
26 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
27 Kowalczyk Amelka Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
28 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
29 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
30 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
31 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
32 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
33 Grzelecka Zuzia Gostynin junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
34 Boińska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono
35 Dalz Olek Poznań junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
36 BORCZUCH ZOSIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
37 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
38 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
39 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
40 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
41 Raszewski Alan Więzowno junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
42 Gogoliński Fabian Samociążek junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
43 Komisarek Paweł Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
44 Iwańska Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
45 Zbrowska Zuzanna Poznań junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
46 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
47 Tadeuszak Mia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
48 Topoliński Patryk Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
49 Knap Kornelia Wierzchucin Królewski junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
50 Filarski Kornel BYDGOSZCZ junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
51 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo opłacono
52 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia opłacono BM
53 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
54 Raszewska Paulina Więzowno junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
55 Grzelka Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
56 Gogolińska Kornelia Samociążek junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
57 Stachowska Alicja Kornowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
58 Rojkowski Jerzy Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
59 Byzdra Klara Stary Jasiniec junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
60 Iwańska Maja Gostynin junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
61 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
62 Samborska Helena Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
63 Bączkowski Tomasz Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
64 Bączkowska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
65 Chaberska Jagoda Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
66 Chaberski Michał Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
67 Wroński Przemysław Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
68 Spychalska Anna Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
69 Knop Agnieszka Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
70 Śpica Dariusz Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
71 Kusa Piotr Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
72 Mitkowska Natalia Gościeradz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń opłacono
73 Knap Kamila Wierzchucin Królewski senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
74 Flejszer Łukasz Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
75 Wełnińska Patrycja Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
76 Musiał Radosław Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
77 Raszewski Sebastian Więzowno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
78 Fabiszak-Talaśka Daria Pamiętowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
79 Iwańska Anna Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń -Team opłacono BM
80 Kusa Karolina Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
81 Gołecka Bożena Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
82 Przybysławska Paulina Gniezno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń Team opłacono
83 Bielska Anna Osielsko senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
84 Wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
85 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
86 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
87 Proch Dorota Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń


Wyświetleń: 5401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ