II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mitkowska Natalia Gościeradz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń opłacono
2 Sypniewicz Aleksandra Szczecin junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia opłacono BM
3 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia opłacono BM
4 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono BM
5 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
6 Knop Agnieszka Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
7 Fabiszak-Talaśka Daria Pamiętowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
8 Boińska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono
9 Byzdra Klara Stary Jasiniec junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
10 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
11 Śpica Dariusz Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
12 Bindek Weronika Bydgoszcz junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
13 Filarski Kornel BYDGOSZCZ junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
14 Filarska Marika BYDGOSZCZ junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
15 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
16 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
17 Kusa Piotr Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
18 Komisarek Paweł Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
19 Bielska Anna Osielsko senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
20 Kusa Karolina Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
21 Rojkowski Jerzy Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
22 Bączkowski Tomasz Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
23 Bączkowska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
24 Gołecka Bożena Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
25 Wełnińska Patrycja Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
26 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
27 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
28 BORCZUCH ZOSIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
29 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
30 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
31 Tadeuszak Mia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
32 Wrońska oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
33 Wroński Marcel Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
34 Chaberska Jagoda Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
35 Chaberski Michał Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
36 Wroński Przemysław Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
37 Sushko Ksenia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
38 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
39 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
40 Musiał Radosław Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
41 Stachowska Alicja Kornowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
42 Raszewska Paulina Więzowno junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
43 Raszewski Alan Więzowno junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
44 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
45 Grzelka Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
46 Raszewski Sebastian Więzowno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
47 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
48 Kempisty Marcin Wierzchucin Królewski junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
49 Gogoliński Fabian Samociążek junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
50 Gogolińska Kornelia Samociążek junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
51 Knap Kornelia Wierzchucin Królewski junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
52 Knap Kamila Wierzchucin Królewski senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
53 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo opłacono
54 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
55 Topoliński Patryk Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
56 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
57 Spychalska Anna Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
58 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
59 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
60 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
61 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
62 Zbrowska Zuzanna Poznań junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
63 Dalz Kajetan Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
64 Dalz Olek Poznań junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
65 Samborska Zosia Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
66 Samborska Helena Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
67 Flejszer Łukasz Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
68 Grzelecka Zuzia Gostynin junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
69 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
70 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
71 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
72 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
73 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
74 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
75 Iwańska Anna Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń -Team opłacono BM
76 Iwańska Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
77 Iwańska Maja Gostynin junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
78 Kowalczyk Amelka Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
79 Machała Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
80 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
81 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
82 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
83 Przybysławska Paulina Gniezno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń Team opłacono
84 Proch Dorota Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń
85 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
86 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
87 Wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy


Wyświetleń: 5506

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ