II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bączkowska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
2 Bączkowski Tomasz Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
3 Bielska Anna Osielsko senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
4 Bindek Weronika Bydgoszcz junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
5 Boińska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono
6 BORCZUCH ZOSIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
7 Byzdra Klara Stary Jasiniec junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
8 Chaberska Jagoda Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
9 Chaberski Michał Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
10 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
11 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
12 Dalz Kajetan Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
13 Dalz Olek Poznań junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
14 Fabiszak-Talaśka Daria Pamiętowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń K.S Jastrzębie Koronowo opłacono BM
15 Filarska Marika BYDGOSZCZ junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
16 Filarski Kornel BYDGOSZCZ junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
17 Flejszer Łukasz Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
18 Gogolińska Kornelia Samociążek junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
19 Gogoliński Fabian Samociążek junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
20 Gołecka Bożena Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
21 Grzelecka Zuzia Gostynin junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
22 Grzelka Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
23 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
24 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
25 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
26 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono BM
27 Iwańska Anna Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń -Team opłacono BM
28 Iwańska Maja Gostynin junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
29 Iwańska Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia UKS Zwoleń -Team opłacono BM
30 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono BM
31 Kempisty Marcin Wierzchucin Królewski junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
32 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
33 Knap Kamila Wierzchucin Królewski senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
34 Knap Kornelia Wierzchucin Królewski junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
35 Knop Agnieszka Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
36 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
37 Komisarek Paweł Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
38 Kowalczyk Amelka Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
39 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
40 Kusa Karolina Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
41 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
42 Kusa Piotr Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
43 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
44 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
45 Machała Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
46 Mitkowska Natalia Gościeradz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń opłacono
47 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
48 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
49 Musiał Radosław Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
50 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
51 Przybysławska Paulina Gniezno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń UKS Zwoleń Team opłacono
52 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy opłacono
53 Raszewska Paulina Więzowno junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
54 Raszewski Alan Więzowno junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
55 Raszewski Sebastian Więzowno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
56 Rojkowski Jerzy Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
57 Samborska Helena Poznań junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
58 Samborska Zosia Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
59 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
60 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
61 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
62 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
63 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
64 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
65 Śpica Dariusz Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
66 Spychalska Anna Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
67 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
68 Stachowska Alicja Kornowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
69 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo opłacono
70 Sushko Ksenia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
71 Sypniewicz Aleksandra Szczecin junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia opłacono BM
72 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
73 Tadeuszak Mia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
74 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
75 Topoliński Patryk Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
76 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono
77 Wełnińska Patrycja Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
78 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia opłacono BM
79 Wrońska oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
80 Wroński Marcel Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
81 Wroński Przemysław Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
82 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team opłacono BM
83 Zbrowska Zuzanna Poznań junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Rollrunners Poznań opłacono
84 Proch Dorota Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń
85 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
86 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy
87 Wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy


Wyświetleń: 5511

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ