Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | |||||||||
1 | Puczyńska Patrycja | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | opłacono | ||||
2 | Knop Agnieszka | Koronowo | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | opłacono | ||||
3 | Karwecka Oliwia | Koronowo | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | opłacono BM | ||||
4 | Wołoch Grzegorz | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | |||||
5 | Proch Wiktoria | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | |||||
6 | Proch Hubert | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy | |||||
K.S Jastrzębie Koronowo | |||||||||
7 | Boińska Zuzanna | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | K.S Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
8 | Fabiszak-Talaśka Daria | Pamiętowo | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | K.S Jastrzębie Koronowo | opłacono BM | ||||
9 | Byzdra Klara | Stary Jasiniec | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | K.S Jastrzębie Koronowo | opłacono BM | ||||
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |||||||||
10 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
11 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
12 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
13 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
14 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
15 | Filarski Kornel | BYDGOSZCZ | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
16 | Filarska Marika | BYDGOSZCZ | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
17 | Heinrich Milena | Bydgoszcz | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
18 | Wełnińska Patrycja | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
19 | Komisarek Paweł | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
20 | Rojkowski Jerzy | Bydgoszcz | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
21 | Kusa Karolina | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
22 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
23 | Bączkowski Tomasz | Bydgoszcz | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
24 | Bączkowska Oliwia | Bydgoszcz | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
25 | Śpica Aleksandra | Bydgoszcz | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
26 | Wroński Przemysław | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
27 | Chaberski Michał | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
28 | Chaberska Jagoda | Bydgoszcz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
29 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
30 | Kijak Kalina | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
31 | Tadeuszak Mia | Bydgoszcz | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
32 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
33 | BORCZUCH ZOSIA | BYDGOSZCZ | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
34 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
35 | Wrońska oliwia | Bydgoszcz | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
36 | Bielska Anna | Osielsko | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | |||||||||
37 | Spychalska Anna | Koronowo | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono | ||||
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo | |||||||||
38 | Stachowski Antoni | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo | opłacono | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||||||
39 | Stachowska Alicja | Kornowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
40 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
41 | Szreder Olga | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
42 | Sushko Ksenia | Koronowo | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
43 | Grzelka Aleksander | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
44 | Kuś Magdalena | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
45 | Knop Zuzanna | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
46 | Topoliński Patryk | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
47 | Topolińska Emilia | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
48 | Musiał Aleksander | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
49 | Musiał Radosław | Koronowo | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
50 | Musiał Alicja | Koronowo | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
51 | Gogoliński Fabian | Samociążek | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
52 | Gogolińska Kornelia | Samociążek | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
53 | Kempisty Marcin | Wierzchucin Królewski | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
54 | Knap Kornelia | Wierzchucin Królewski | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
55 | Knap Kamila | Wierzchucin Królewski | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
56 | Raszewski Sebastian | Więzowno | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
57 | Raszewska Paulina | Więzowno | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
58 | Raszewski Alan | Więzowno | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono | ||||
Rollrunners Poznań | |||||||||
59 | Czech Julianna | Poznań | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
60 | Samborska Helena | Poznań | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
61 | Samborska Zosia | Poznań | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
62 | Dalz Olek | Poznań | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
63 | Dalz Kajetan | Poznań | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
64 | Zbrowska Zuzanna | Poznań | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
65 | Czech Dominika | Poznań | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
66 | Socha Magdalena | Poznań | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | Rollrunners Poznań | opłacono | ||||
U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |||||||||
67 | Hypszer Amelia | BYDGOSZCZ | junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono BM | ||||
68 | Hypszer Piotr | BYDGOSZCZ | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono BM | ||||
69 | Sarzała Natalia | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
70 | Sobiecka Agata | Gostynin | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
71 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
72 | Sobiecka Kaja | Gostynin | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
73 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
74 | Flejszer Łukasz | Gostynin | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
UKS Zwoleń -Team | |||||||||
75 | Iwańska Anna | Gostynin | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | UKS Zwoleń -Team | opłacono BM | ||||
76 | Iwańska Natalia | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia | UKS Zwoleń -Team | opłacono BM | ||||
77 | Iwańska Maja | Gostynin | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | UKS Zwoleń -Team | opłacono BM | ||||
UKS Zwoleń Team | |||||||||
78 | Przybysławska Paulina | Gniezno | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | UKS Zwoleń Team | opłacono | ||||
79 | Pawłowski Michał | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | UKS Zwoleń Team | opłacono | ||||
80 | Kowalczyk Amelka | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | UKS Zwoleń Team | opłacono BM | ||||
81 | Zalewska Michalina | Gostynin | junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia | UKS Zwoleń Team | opłacono BM | ||||
82 | Machała Nadia | Gostynin | junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia | UKS Zwoleń Team | opłacono BM | ||||
83 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia | UKS Zwoleń Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Mitkowska Natalia | Gościeradz | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń | opłacono | |||||
85 | Wołoch Wojciech | Koronowo | junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia | opłacono BM | |||||
86 | Sypniewicz Aleksandra | Szczecin | junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia | opłacono BM | |||||
87 | Proch Dorota | Koronowo | senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń |
Wyświetleń: 12836