Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szyguła Anna Katowice Bieg indywidualny 6km MK team darmowy udział
2 Szyguła Barbara Katowice Bieg indywidualny 6km MK team darmowy udział
3 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6km Mk team darmowy udział
4 Witor Marek Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6km MK team darmowy udział
5 Witor Klaudia SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg indywidualny 6km MK team darmowy udział
6 Kupny Lidia Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
7 Wojdas Mateusz Będzin Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
8 Drapała Małgorzata Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
9 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
10 Kidawa - Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km W Pogoni za Duchem darmowy udział
11 Jaworska Justyna Częstochowa Bieg indywidualny 6km HDK darmowy udział
12 Wycik Kazimierz Katowice Bieg indywidualny 6km darmowy udział
13 Przybylak Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
14 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
15 Sieczka Karolina Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
16 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
17 Czyż Michał Cisownica Bieg indywidualny 6km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu darmowy udział
18 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu darmowy udział
19 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
20 Szklorz Sylwester Katowice Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
21 Grochowski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
22 Augustyn Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
23 Socha Mateusz Sosnowiec Bieg rodzinny 1905m SP9 Sosnowiec darmowy udział
24 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg indywidualny pro 11,5km Zdzieraj kapcie darmowy udział
25 Socha Marek Sosnowiec Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
26 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
27 Gryma Dagmara Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
28 Damska Marzena Czeladź Bieg indywidualny 6km darmowy udział
29 Damski Adrian Czeladź Bieg indywidualny 6km darmowy udział
30 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
31 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
32 Stefaniak Emilia Sosnowiec Bieg indywidualny 6km Katowicki Nordic Walking darmowy udział
33 Śliwa Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km RajanTeam darmowy udział
34 Sokulski Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Szlachta Mydlice darmowy udział
35 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg indywidualny 6km Decathlon CAR Gliwice darmowy udział
36 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg indywidualny pro 11,5km Decathlon CAR Gliwice darmowy udział
37 Sosnal Dawid Sosnowiec Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
38 Giemza Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km Brembo darmowy udział
39 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km NOWAK - TEAM darmowy udział
40 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
41 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
42 Kluska-Wnuk Anna Dąbrowa Górnicza Bieg rodzinny 1905m Pogoria Morsuje darmowy udział
43 Piróg-Kulińska Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
44 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
45 Całka Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
46 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Bieg indywidualny 6km Katowicki Nordic Walking darmowy udział
47 Czub Jarosław Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
48 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
49 Olczyk Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
50 Nocoń Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
51 Zagała Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
52 Grzywna Dorota Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
53 Jańdziak Ireneusz Jańdziak Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km SPÓŁDZIELNIA darmowy udział
54 Rajfura Monika Sosnowiec Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
55 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
56 Strama Monika Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
57 Walczak Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
58 CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
59 Maciąg Damian dąbrowa górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
60 Gładkowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
61 Mazur Monika Ruda Śląska Bieg indywidualny 6km SOCIOS SILESIA darmowy udział
62 Bieniek Agata Świętochłowice Bieg indywidualny 6km SOCIOS SILESIA darmowy udział
63 Grząś Sonia Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
64 Jankowski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
65 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
66 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km Brembo darmowy udział
67 Szumliński Kazimierz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
68 Paczkowski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
69 Nawrocks Danuta Dabrowa Gornicza Bieg rodzinny 1905m darmowy udział
70 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Bieg indywidualny pro 11,5km Nordic Walking Dąbrowa Górnicza darmowy udział
71 Zelený Jan Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km Running Dad Janek darmowy udział
72 Habryn renata Będzin Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
73 Wiśnicka Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
74 Skuła Filip Dabrowa gornicza Bieg indywidualny 6km sp21 DG darmowy udział
75 Skuła Kornelia Dabrowa gornicza Bieg indywidualny 6km sp21 DG darmowy udział
76 Skuła Tomasz Dabrowa gornicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
77 Skuła Anna Dabrowa gornicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
78 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Benteler darmowy udział
79 Gołąb Paweł Sosnowiec Bieg indywidualny 6km darmowy udział
80 Jędrusik Anna Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Biegowa Kuźnia darmowy udział
81 Wypysińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Brembo darmowy udział
82 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km Brembo darmowy udział
83 Jędrusik Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km Biegowa Kuźnia darmowy udział
84 Oleszek Magdalena Oleszek Czeladź Bieg indywidualny pro 11,5km Biegowa Kuźnia darmowy udział
85 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
86 Polak Magda Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
87 Polak Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
88 Zasadzień Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
89 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg indywidualny 6km GARAŻ Nasielsk darmowy udział
90 Nitwinko Filip Sosnowiec Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
91 Vojak Tamas Łazy Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
92 Przybył Monika Łazy Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
93 Roskosz Zofia Sosnowiec Bieg indywidualny 6km Kolej na marsz darmowy udział
94 Gębicka Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
95 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
96 Senator Robert Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
97 KUCZERA Agata Sosnowiec Bieg indywidualny pro 11,5km darmowy udział
98 Łączyński Tomasz Szamotuły Bieg indywidualny 6km FC Szamotuły darmowy udział
99 Markowska Grażyna Dąbrowa Górncza Bieg indywidualny 6km darmowy udział
100 Zasadzień Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6km darmowy udział


Wyświetleń: 1277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ