Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | |||||||||
1 | SZAJER ANNA | Bolechówko | Udział w zajęciach | --- | |||||
Czerwonak Biega | |||||||||
2 | Dawidowski Robert | Murowana Goślina | Udział w zajęciach | Czerwonak Biega | |||||
3 | matecki tomasz matecki | koziegłowy | Udział w zajęciach | Czerwonak Biega | |||||
Udział w zajeciach- | |||||||||
4 | Nogaj Piotr | Czerwonak | Udział w zajęciach | Udział w zajeciach- | |||||
5 | Paluszkiewicz Wojciech | Kicin | Udział w zajęciach | Udział w zajeciach- | |||||
6 | Hazubska Katarzyna | Koziegłowy | Udział w zajęciach | Udział w zajeciach- | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
7 | Gruszecka Edyta | Potasze | Udział w zajęciach | ||||||
8 | Półtorak Marek | Potasze | Udział w zajęciach | ||||||
9 | Grzelak Marek | Kicin | Udział w zajęciach | ||||||
10 | Habelska Lucyna | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
11 | Grzelczak Mateusz | Potasze | Udział w zajęciach | ||||||
12 | Grzelczak Agnieszka | Potasze | Udział w zajęciach | ||||||
13 | Muszyńska-Karbowska Magdalena | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
14 | Nogaj Mirella | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
15 | Matias Sara | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
16 | Tarczyńska Sandra | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
17 | Paluszkiewicz Agnieszka | Kicin | Udział w zajęciach | ||||||
18 | wilczyński cezary | koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
19 | Józefiak Wiesław | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
20 | Józefiak Katarzyna | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
21 | Wojdyła Natalia | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
22 | Molska Katarzyna | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
23 | Stachowska Hanna | Kozieglowy | Udział w zajęciach | ||||||
24 | Klos Tadeusz | Murowana Goslina | Udział w zajęciach | ||||||
25 | Wojtaszek Grzegorz | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
26 | Pulikowska Rita | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
27 | Błaszczak Igor | Swarzędz | Udział w zajęciach | ||||||
28 | Pawlak Izabella | Owińska | Udział w zajęciach | ||||||
29 | Jarzębowska Marika | Bolechowo-Osiedle | Udział w zajęciach | ||||||
30 | Półtorak Monika | Potasze | Udział w zajęciach | ||||||
31 | Pol Ewa | Murowana Goślina | Udział w zajęciach | ||||||
32 | Malczewska Maja | Miękowo | Udział w zajęciach | ||||||
33 | Kwiatkowska Sandra | Owińska | Udział w zajęciach | ||||||
34 | Sydor Iwona | Rakownia | Udział w zajęciach | ||||||
35 | Bartkowiak Beata | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
36 | Nawrocki Piotr | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
37 | Wsuł Monia | Poznań | Udział w zajęciach | ||||||
38 | Czarnecka Malina | Rakownia | Udział w zajęciach | ||||||
39 | Nowicka Joanna | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
40 | Leśniewska Agnieszka | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
41 | Szpot Virginia | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
42 | Zborowski Maciej | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
43 | Elegańczyk Maria | Miękowo | Udział w zajęciach | ||||||
44 | Roguszka-Dyderska Cecylia | Miękowo | Udział w zajęciach | ||||||
45 | Stańczak Piotr | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
46 | Zielińska Weronika | Koziegłowy | Udział w zajęciach | ||||||
47 | Malengowska-Waszak Kamila | Czerwonak | Udział w zajęciach | ||||||
48 | Witkowska Magdalena | Czerwonak | Udział w zajęciach |
Wyświetleń: 3539