Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono
2 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
3 Kosakowska Maja Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
4 Janowski Franciszek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). SMS Katowice opłacono on-line
5 Pacha Julia Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
6 Ciukaj Martyna Świtochłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. #redlips opłacono
7 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
8 Balon Jakub Tychy Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
9 Powroźna Milena Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Night Runners Śląsk opłacono on-line
10 Miszczyk Anna Gliwice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). Sikret
11 Sowa Aleksander Chorzów Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
12 Sonnenfeld Wojciech Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). MP 33 Katowice opłacono on-line
13 Sonnenfeld Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
14 Moens Msksymilian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
15 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
16 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
17 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
18 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
19 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później).
20 Kaszuba Artur Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
21 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono on-line
22 Gawenda Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
23 Lipa Maja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice opłacono on-line
24 Szyguła Barbara Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). MK team
25 Dyląg Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
26 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
27 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
28 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
29 Kobylański Marek Piekary Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
30 Piwowarczyk Maksymilian Siemianowice Slaskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice opłacono on-line
31 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
32 Liszczyna Dawid Gliwice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). APMK/APG opłacono on-line
33 Michałek Alicja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
34 Giereś Leon Mysłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
35 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
36 Szlembarski Milosz Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
37 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
38 Szlembarska Milena Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej.
39 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
40 Widłak Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
41 Burczyk Paweł Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
42 Bieniasz Jakub Bobrowniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Gmina Bobrowniki
43 Bieniasz Mikołaj Bobrowniki Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Gmina Bobrowniki
44 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). SMS Tychy opłacono on-line
45 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). SMS Tychy opłacono on-line
46 Surowiec Anna Wojkowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
47 Sobieski Igor Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
48 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
49 Jończyk Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
50 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
51 Łącka Marcelina Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
52 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). SMS Tychy opłacono on-line
53 Bednarz Amelia Rogoźnik Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
54 Tabor Hania Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
55 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
56 Gajda Oliwier Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
57 Sas Maja Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
58 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
59 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
60 Sokoła Jacek Bobrowniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Gmina Bobrowniki opłacono
61 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
62 Zduniak Szymon Dobieszowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
63 Sokoła Jakub Bobrowniki Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
64 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Lisy Pustyni
65 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
66 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
67 Pieron Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono
68 Siejda Olaf Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
69 Pieron Olga Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
70 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
71 Tabaka Bartosz Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
72 Pinocy Jan Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
73 Niski Adrian Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
74 Piotrowski Iwo Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
75 Piotrowski Kasjan Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
76 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). TelegilixTeam opłacono
77 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. TelegilixTeam opłacono
78 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
79 Kruk Matylda Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
80 Koselski Krzysztof Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
81 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
82 Khelouf Malika Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Sp66 katowice opłacono
83 Khelouf Aliyah Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). Sp66 katowice opłacono
84 Gorączko Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
85 Skutnik Kasperek Mysłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
86 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
87 Gorączko Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
88 GRAB LAURA Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. MK team opłacono


Wyświetleń: 962

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ