Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gienis Wojciech Czeladź Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
2 kazimierek Aleksander Kobior Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Tygryski opłacono on-line
3 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono
4 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
5 Kosakowska Maja Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
6 Janowski Franciszek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). SMS Katowice opłacono on-line
7 Pacha Julia Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
8 Ciukaj Martyna Świtochłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. #redlips opłacono
9 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
10 Balon Jakub Tychy Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
11 Powroźna Milena Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Night Runners Śląsk opłacono on-line
12 Miszczyk Anna Gliwice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). Sikret opłacono
13 Sowa Aleksander Chorzów Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
14 Sonnenfeld Wojciech Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). MP 33 Katowice opłacono on-line
15 Sonnenfeld Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
16 Moens Msksymilian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
17 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
18 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
19 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
20 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
21 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później).
22 Kaszuba Artur Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
23 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono on-line
24 Gawenda Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
25 Lipa Maja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice opłacono on-line
26 Szyguła Barbara Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). MK team opłacono
27 Dyląg Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
28 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
29 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
30 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
31 Kobylański Marek Piekary Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
32 Piwowarczyk Maksymilian Siemianowice Slaskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice opłacono on-line
33 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
34 Liszczyna Dawid Gliwice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). APMK/APG opłacono on-line
35 Michałek Alicja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
36 Giereś Leon Mysłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
37 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
38 Szlembarski Milosz Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013).
39 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
40 Szlembarska Milena Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej.
41 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono on-line
42 Widłak Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
43 Burczyk Paweł Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono on-line
44 Bieniasz Jakub Bobrowniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Gmina Bobrowniki
45 Bieniasz Mikołaj Bobrowniki Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Gmina Bobrowniki
46 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). SMS Tychy opłacono on-line
47 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). SMS Tychy opłacono on-line
48 Surowiec Anna Wojkowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
49 Sobieski Igor Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
50 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
51 Jończyk Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
52 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
53 Łącka Marcelina Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
54 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). SMS Tychy opłacono on-line
55 Bednarz Amelia Rogoźnik Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
56 Tabor Hania Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono on-line
57 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
58 Gajda Oliwier Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
59 Sas Maja Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
60 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
61 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
62 Sokoła Jacek Bobrowniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Gmina Bobrowniki opłacono
63 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
64 Sokoła Jakub Bobrowniki Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
65 SECHMAN LARA Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
66 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
67 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
68 Pieron Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009). opłacono
69 Siejda Olaf Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
70 Pieron Olga Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
71 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
72 Tabaka Bartosz Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
73 Pinocy Jan Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
74 Niski Adrian Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
75 Piotrowski Iwo Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
76 Piotrowski Kasjan Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
77 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). TelegilixTeam opłacono
78 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. TelegilixTeam opłacono
79 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
80 SECHMAN ERYK SIEMIANOWICE Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
81 Koselski Krzysztof Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
82 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono on-line
83 Khelouf Malika Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). Sp66 katowice opłacono
84 Khelouf Aliyah Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). Sp66 katowice opłacono
85 Gorączko Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
86 Skutnik Kasperek Mysłowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. opłacono
87 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później). opłacono
88 Gorączko Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). opłacono
89 GRAB LAURA Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – brak ograniczeń wiekowych, dozwolona pomoc rodzica, brak rywalizacji sportowej. MK team opłacono


Wyświetleń: 2461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ