Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocz Justyna | Warszawa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
2 | Kuźnik Aleksandra | Gliwice | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
3 | Krępeć Natalia | Golub-Dobrzyń | Polska | Pakiet z medalem | Be Active Trucker | opłacono on-line |
4 | Jankowiak Anna | Wschowa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
5 | Kozłowska Zuzanna | KATOWICE | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
6 | Kozłowska Aleksandra | KATOWICE | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
7 | Piątek Monika | Bydgoszcz | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
8 | Woźniak Katarzyna | Warszawa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
9 | Tatarynowicz Eugeniusz | Nowe Miasteczko | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
10 | Statuch Joanna | Gdynia | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
11 | kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Pakiet z medalem | drużyna szpiku | opłacono on-line |
12 | Tokarz Joanna | Rzeszów | Polska | Pakiet z medalem | ||
13 | Marszałek Mariola | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
14 | Matyja Dominik | Gliniana Góra | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
15 | Maćkowiak Julia | Bielsko-Biała | Polska | Pakiet z medalem | ||
16 | Wójciszyn Mateusz | Reda | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
17 | Zmysłowski Piotr | Kwidzyn | Polska | Pakiet z medalem | KKM MXTECH KWIDZYN | opłacono on-line |
18 | Pyzio Wojciech | Gdynia | Polska | Pakiet z medalem | PTTK WYBRZEŻE | opłacono on-line |
19 | Mleczko Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
20 | Kłak Joanna | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
21 | Kołodziej Anna | Ruda Śląska | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
22 | Pranica Andrzej | Szynwałd | Polska | Pakiet z medalem | Be Active Trucker | opłacono on-line |
23 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | Pakiet z medalem | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
24 | Smyrak Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pakiet z medalem | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
25 | Wysocki Andrzej | Biedrusko | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
26 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
27 | Krzeczkowski Mariusz Krzeczkowski | Legnica | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
28 | Krajewski Sylwester | Tychy | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
29 | Górny Zbigniew | Orzesze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
30 | Biszof Milena Biszof | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
31 | Perz Adam | Częstochowa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
32 | Skiba Przemysław | Chełm | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
33 | Skiba Piotr | Chełm | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
34 | Skiba Kamila | Chełm | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
35 | Olechowski Paweł | Strzegom | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
36 | WASIELEWSKI KRZYSZTOF | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | SIS | opłacono on-line |
37 | Pietura Beata | Chotomów | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
38 | Mantorska Natalia | Radzymin | Polska | Pakiet z medalem | Veolia | opłacono on-line |
39 | Jaworz Joanna | Limanowa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
40 | Burzyńska Elżbieta | WYSOKA | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
41 | Sluzalek Gosia | Gliwice | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
42 | Chojnacka Monika Anna | Przyszowa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
43 | Chojnacki Witold | Przyszowa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
44 | Basiak Ewa | Poznań | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
45 | Nowaczyk Sylwia | Poznań | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
46 | Grzelakowska Iwona | Poznań | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
47 | Czernik Judyta | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | Sis | opłacono on-line |
48 | Stasiewicz Sonia | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | SIS | opłacono on-line |
49 | Strzałka Tomasz | Gliwice | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
50 | Korzeniecka-Bączek Renata | Wasilków | Polska | Pakiet z medalem | Krucza Team Wasilków | opłacono on-line |
51 | Dobrowolski Mariusz | Tarnowskie Góry | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
52 | Dobrowolski Eryk | Tarnowskie Góry | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
53 | Dobrowolska Emilia | Tarnowskie Góry | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
54 | Głowaczewska Justyna | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
55 | Ostrowska Monika | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
56 | Lyska Anna | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | SIS | opłacono on-line |
57 | Ćwik Szymon | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
58 | Kowalska Klaudia | Nowy Sącz | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
59 | Barzycki Krzysztof | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
60 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
61 | Na licytację Pakiet | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
62 | Dobrowolska Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
63 | Sutor-Wasielewska Aleksandra | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | Twój Everest | opłacono on-line |
64 | Borsuk Iwona | Poznań | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
65 | Pytel Renata | Pielgrzymowwice | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
66 | Korzeniowska jeszcze raz Magdalena | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | Opel Active Team | opłacono on-line |
67 | Wyleżoł Anna | Zabrze | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
68 | Osiński Piotr | Poznań | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
69 | Młynarczyk Dariusz | Zalesie Górne | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
70 | Kusaj Michał | Jelenia Góra | Polska | Pakiet z medalem | #BeActiveTrucker | opłacono on-line |
71 | Nowak Mateusz | Środa Wielkopolska | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
72 | Montewka Paulina | Elbląg | Polska | Pakiet z medalem | MND-NE | opłacono on-line |
73 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | Pakiet z medalem | ||
74 | Mach Marcin | Gliwice | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
75 | Mańko Katarzyna | Łódź | Polska | Pakiet z medalem | Papugi | opłacono on-line |
76 | Piotrowska Katarzyna | Łódź | Polska | Pakiet z medalem | Papugi | opłacono on-line |
77 | K Anna | Wrocław | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
78 | Błaziak Dominik | Warszawa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
79 | Tworkowska Agnieszka | Ciechanów | Polska | Pakiet z medalem | #BeActiveTrucker | opłacono on-line |
80 | pasennik michał | luban | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
81 | Drelichowska Barbara | Wrocław | Polska | Pakiet z medalem | Moje Karkonosze | opłacono on-line |
82 | Zych Edyta | Brzezinka Średzka | Polska | Pakiet z medalem | Moje Karkonosze | opłacono on-line |
83 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | Pakiet z medalem | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | |
84 | RZEWUSKI ARTUR | RĄBIEŃ AB | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
85 | Kaczyńska Barbara Kaczyńska | Pisz | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
86 | Młodzik Arkadiusz | Toruń | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
87 | Konkol Gosia | Warszawa | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
88 | Guzik Marta | Teresin | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
89 | prejs monika | wloclawek | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
90 | Ochota Marlena | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
91 | Imielska Justyna | Rumia | Polska | Pakiet z medalem | Kontener Formy | |
92 | Kazimierczuk Monika Kazimierczuk | Kędzierzyn-Koźle | Polska | Pakiet z medalem | RunSistersKK | |
93 | Remiszewski Adam | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
94 | Szymańska Danuta | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
95 | Górski Henryk | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
96 | Górska Małgorzata | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
97 | Wójcik Henryk | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
98 | Wójcik Irena | Oleśnica | Polska | Pakiet z medalem | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | opłacono on-line |
99 | Tomicka Anna Tomicka | Zofiówka | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line | |
100 | Mytiai Oksana | Wola | Polska | Pakiet z medalem | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17109