272 ELEKTRONICZNEZAPISY
Bieg Niepodległej SOPOT - impreza wirtualna

Sopot 19_11.xlsx

Sopot 19_11.xlsx

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub dystans / dyscyplina czas dystansu Dyplom
1 ABRAMIK MARIA GDAŃSK 2,05 km /Nordic walking 00:19:10 PDF PNG
2 ADAMIAK MARCIN ADAMIAK OLSZTYN 11km / Bieg 01:01:59 PDF PNG
3 ALBIŃSKI MARIUSZ INOWROCŁAW WKU INO 10km / Bieg 01:04:52 PDF PNG
5 BERNACKI JACEK POŁCHOWO KRS FORMOZA 5.50km / Bieg 00:24:58 PDF PNG
6 BIAŁAS RAFAŁ REDA KONTENER FORMY 5,11 km / bieg 00:28:09 PDF PNG
7 BIELSKI PIOTR RADOMNO RADOMNO BIEGA 5,01 km / bieg 00:20:20 PDF PNG
8 BISKO KAROLINA GDYNIA 10km / Bieg 00:57:31 PDF PNG
9 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5,01 km / Bieg 00:25:43 PDF PNG
10 BORKOWSKI LESZEK GRABIANÓW NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD 10,40 km /Nordic walking 01:24:10 PDF PNG
11 BORZYSZKOWSKA JOLANTA PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5,02 km /Nordic walking 00:46:09 PDF PNG
12 BOZA BEATA GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 5 km / bieg 00:26:02 PDF PNG
14 BUDZISZ JOANNA KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 7.93km / Nordic walking 00:52:00 PDF PNG
193 BUTKIEWICZ ANNA SOPOT 4km / Bieg 00:28:58 PDF PNG
16 CYANKIEWICZ AGNIESZKA KRAKÓW KIJANKI 2km / Bieg 00:14:53 PDF PNG
17 CYWIŃSKI KRZYSZTOF CYWIŃSKI SŁUPSK 10,01 km /Bieg 00:56:51 PDF PNG
19 CZERWIŃSKA AGNIESZKA GDAŃSK 11,19 km /Marsz 02:00:29 PDF PNG
20 DALKE JOWITA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10,02 km /Bieg 01:14:57 PDF PNG
21 DAMPS MICHAŁ BRANIEWO 9 BKPANC BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY "SZYBKI STRUŚ" 54km / Rower 02:23:09 PDF PNG
202 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 70km / Rower 02:45:00 PDF PNG
22 DĄBROWSKA ALEKSANDRA BOLSZEWO RUN BABYS 11km / Bieg 01:08:34 PDF PNG
23 DENERT JAN AUGUSTÓW 5,36 km /bieg 00:34:06 PDF PNG
24 DOLECKI ANDRZEJ REDA MARYNARKA WOJENNA 10,01 km / bieg 00:49:55 PDF PNG
25 DOMAŃSKI JAROSŁAW BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW 2km / Nordic Walking 00:22:13 PDF PNG
27 DOMIŃCZAK DARIUSZ POGÓRZE 5km / Bieg 00:35:38 PDF PNG
28 DRABKOWSKA- SKARBA MARTA STAWKI 6.90 / Bieg 01:19:23 PDF PNG
29 DUDEK ANNA TARNÓW 11,11 km / bieg 01:06:10 PDF PNG
31 FALKOWSKI MAREK BIAŁYSTOK ST4.PL 10km / Bieg 01:02:17 PDF PNG
32 FĄFARA MAGDA WROCŁAW 5,2 km /Bieg 00:58:30 PDF PNG
33 FRONCZAK MAŁGORZATA POMIECHÓWEK HUSARIA RACE TEAM 21km / Bieg 01:36:39 PDF PNG
34 GAJDA MATEUSZ BŁAŻKOWA SPRÓCHNIALI HERKULESI 5 km / bieg 00:28:41 PDF PNG
38 GRZEGOCKI MATEUSZ GDAŃSK 5km / bieg 00:21:52 PDF PNG
39 GRZEGOCKI PIOTR STRZELNO 5,01 km /Bieg 00:21:51 PDF PNG
40 GRZEGOSZCZYK LESZEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 10km / Nordic walking 01:48:58 PDF PNG
41 GRZYWACZ KAROL GDYNIA 5,01 km /Bieg 00:25:27 PDF PNG
42 GUTT AGNIESZKA KRAKÓW 5km / Bieg 00:33:49 PDF PNG
43 GUZ ROBERT TCZEW 10km / Bieg 00:49:31 PDF PNG
44 HEJKA WŁADEK KARTUZY 11,01 km / nordic walking 01:15:59 PDF PNG
46 IMIELSKA JUSTYNA RUMIA KONTENER FORMY 5,02 km /Bieg 00:32:44 PDF PNG
47 JANICKA ILONA GDYNIA 7,10 km / bieg 00:47:00 PDF PNG
48 JARZĘBSKA BEATA MIŃSK MAZOWIECKI 50km / Rower 03:07:11 PDF PNG
49 JARZĘBSKI PAWEŁ MIŃSK MAZOWIECKI 50km / Rower 03:05:39 PDF PNG
50 JASINSKA KLAUDIA BYTOM AKTYWNI SUCHA GÓRA 9,28 km 01:49:34 PDF PNG
52 JELONEK ROKSANA JELONEK SŁUPSK 8,26 km /Bieg 01:12:35 PDF PNG
53 JURCZYSZYN KARINA LUBARTÓW 5,12 km / bieg 00:29:12 PDF PNG
54 KAŁUŻNA ANNA SOSNOWIEC KOLEJ NA MARSZ 2.21km / Bieg 00:16:31 PDF PNG
55 KASPRZYCKA KATARZYNA ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,03 km / Nordic walking 00:44:36 PDF PNG
56 KASPRZYCKI WITOLD ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5km / Nordic walking 00:48:18 PDF PNG
57 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA KRS FORMOZA 5km / Bieg 00:23:40 PDF PNG
58 KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ INOWROCŁAW 11km / Bieg 00:52:55 PDF PNG
61 KOCIOŁEK ROBERT SŁUPSK 5,1 km /Bieg 00:48:35 PDF PNG
63 KOPCYCH ANNA BORKOWO BIEG RODZINNY 5km / Bieg 00:31:23 PDF PNG
64 KRAUZA GRAŻYNA BOLSZEWO RUN BABYS 11km / Bieg 01:08:34 PDF PNG
65 KRZYŻYKOWSKI JĘDRZEJ BIAŁY BÓR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE GRUDZIĄDZ 5km / Bieg 00:30:42 PDF PNG
66 KRZYŻYKOWSKI KRZYSZTOF BIAŁY BÓR 5km / Bieg 00:28:21 PDF PNG
67 KRZYŻYKOWSKI TOMASZ PIASKI 5km / Bieg 00:31:06 PDF PNG
68 KÜCHLER MAŁGORZATA GDYNIA JARBUD 10km / Bieg 01:37:09 PDF PNG
70 KULCZYCKI JAN GDAŃSK 7.90km / Rower 00:30:08 PDF PNG
71 KWACZ MAŁGORZATA OSTRÓDA 5,03 km /Bieg 00:29:26 PDF PNG
72 LADEMANN GABRIELA BOLSZEWO 11 km / bieg 01:19:15 PDF PNG
74 LANGMESSER DANUTA PINCZYN MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km / Nordic walking 00:38:13 PDF PNG
75 LIDZIŃSKI MAREK BARTOSZYCE 5km / Bieg 00:34:11 PDF PNG
76 LIPIŃSKA URSZULA DĘBLIN FACE NORDIC WALKING TEAM 5,04 km / nordic walking 01:03:37 PDF PNG
77 ŁAWNICZAK SŁAWOMIR RUMIA 5,17 km / bieg 00:34:31 PDF PNG
78 ŁĄCZYŃSKI TOMASZ SZAMOTUŁY FC SZAMOTUŁY 5.21km / Bieg 00:29:26 PDF PNG
171 ŁOSZAJĆ JUSTYNA SOSNOWIEC 12.50km / bieg 01:37:12 PDF PNG
80 MACIEJEWSKI TOMASZ USTKA NIGHT WOLVES SŁUPSK 5.61km / Bieg 00:37:58 PDF PNG
82 MAKOWSKA HANNA ŚWIĘTOCHŁOWICE 5km / Bieg 00:42:35 PDF PNG
83 MALUCHNIK MAREK NASIELSK GARAŻ NASIELSK 5km / Bieg 00:25:25 PDF PNG
84 MARCZAK ANDRZEJ ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km / Bieg 00:29:14 PDF PNG
85 MIKULEWICZ HANNA STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5km / Nordic walking 00:43:52 PDF PNG
86 MIŁKOWSKA JOLANTA GDYNIA 7,49 km / nordic walking 01:26:25 PDF PNG
88 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 11,23 km / bieg 01:21:52 PDF PNG
90 OLSZAK AGNIESZKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI HUSARIA RACE TEAM 10km / Bieg 01:01:55 PDF PNG
91 OLSZEWSKA ELŻBIETA BYDGOSZCZ 5km / Nordic Walking 00:55:21 PDF PNG
92 OSSOWSKA EWA ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5km / Bieg 00:27:39 PDF PNG
156 PADŁO PIOTR KRAKÓW 0.5km / Bieg 00:02:30 PDF PNG
93 PANEK ANETA GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5 km / Nordic Walking 00:28:56 PDF PNG
94 PASIEKA KAMIL RYTEL 5,01 km /Bieg 00:26:21 PDF PNG
95 PASTUSZKO MACIEK WARSZAWA BEMOWO 21,77 km / rower 00:57:54 PDF PNG
98 PLUTOWSKA MIECZYSŁAWA ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5km / Nordic walking 00:43:45 PDF PNG
100 PODGÓRSKA KATARZYNA EŁK 5km / Bieg 00:26:31 PDF PNG
102 POKÓJ ZBIGNIEW WAŁBRZYCH MAŁY GRUBY ZWINNY MIŚ 5km / Bieg 00:31:10 PDF PNG
103 POLIKOWSKI PATRYK SOPOT ORP ISKRA 5 km / bieg 00:30:29 PDF PNG
104 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA GDYNIA ELITE TEAM 7,34 km / nordic walking 01:24:09 PDF PNG
106 PYSZCZEK JACEK RADOM BIEGIEM RADOM! 18,03 km /Bieg 01:44:03 PDF PNG
108 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA SOPOT 10km / Bieg 01:05:34 PDF PNG
111 ROSZAK HENRYK ROSZAK GNIEZNO 10km / Bieg 01:00:51 PDF PNG
113 RUDZEWICZ MARIUSZ ŚWINOUJŚCIE 5 km / bieg 00:27:26 PDF PNG
117 RZOSIŃSKI PAWEŁ BARTOSZYCE KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCE 5,53 km /Bieg 00:43:16 PDF PNG
119 SCHMIDT AGNIESZKA PUCK 10km / Bieg 01:16:20 PDF PNG
120 SERKOWSKA ANNA KARTUZY 11km / Bieg 01:11:40 PDF PNG
121 SIERUGA GABRIEL SIERUGA OPOCZNO 11,11 km /Bieg 00:59:39 PDF PNG
122 SIERUGA MAŁGORZATA SIERUGA OPOCZNO 6km / Nordic Walking 01:10:27 PDF PNG
123 SITKO ARKADIUSZ KOŁODZIEJEWO SZYBKIE RYSIE TEAM 5km / Bieg 00:28:16 PDF PNG
172 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 4.46km / Bieg 00:42:49 PDF PNG
126 STEFANSKI ŁUKASZ REDYSTOWO KS ROZŁAZINO 14km / Rower 00:52:32 PDF PNG
127 STERNA KRYSTIAN BRZEŹNIO ZŁOCZEW TEAM 5km / Bieg 00:33:36 PDF PNG
128 STĘPIEŃ GRZEGORZ KIERNOZIA 5km / Bieg 00:27:26 PDF PNG
129 SUŁKOWSKA RENATA RADOM 6km /bieg 00:38:07 PDF PNG
130 SZCZEPAŃSKA OKSANA KRAKÓW 11km /Bieg 01:35:09 PDF PNG
132 SZMUDZIŃSKA KATARZYNA WŁOCŁAWEK 10 km /Bieg 00:41:08 PDF PNG
177 SZROBARCZYK MAŁGORZATA KARCHOWICE 12,41 km / Nordic walking 01:37:51 PDF PNG
133 SZWEDA MAREK ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km / Bieg 00:27:36 PDF PNG
134 SZYMURA MICHAŁ CHORZÓW TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 5,01 km /Bieg 00:26:09 PDF PNG
135 TARASIEWICZ RYSZARD BRANIEWO 10,16 km /Bieg 01:03:47 PDF PNG
136 TIAHNYBOK PAWEŁ KALETY DECATHLON CAR GLIWICE 15km / Bieg 01:20:40 PDF PNG
137 TRONKOWSKI ARTUR RADOM 25km / Bieg 02:27:18 PDF PNG
138 TURZYŃSKA BEATA GDYNIA 10km / Bieg 01:19:17 PDF PNG
365 ZASADA EWA WŁOCŁAWEK 4km / Bieg 00:24:35 PDF PNG
141 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5.58km / Bieg 00:25:09 PDF PNG
142 WAŚKO ADAM LUBASZ 10km / bieg 00:56:51 PDF PNG
143 WIERCIOCH ŁUKASZ OLKUSZ 5km / bieg 00:56:25 PDF PNG
144 WILK-SZAŁKIEWICZ NATALIA NIECHOBRZ 10km / Bieg 00:55:43 PDF PNG
145 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10,03 km /Bieg 01:13:26 PDF PNG
146 WOJTYNIAK DAWID BUSZKOWO PARCELE 6 5km / Bieg 00:23:50 PDF PNG
147 WOLSKA ALEKSANDRA MOSTY GROMIK 5,01 km / bieg 00:26:18 PDF PNG
149 ZBIEĆ BOŻENA SIEDLCE DARFIK TEAM 11km / Nordic walking 01:29:10 PDF PNG
151 TARCZYŃSKI JAKUB MIŃSK MAZOWIECKI 5,01 km / nordic walking 00:46:19 PDF PNG
152 DĄBROWSKI SZYMON BRZÓZA OSP BRZÓZA 5km / Bieg 00:24:50 PDF PNG
154 WEROCHOWSKA ANNA CHOJNICE 5km / Bieg 00:37:22 PDF PNG
155 GRAJKOWSKA MAŁGORZATA ŁOCHOWICE 5,01 km /Bieg 00:30:03 PDF PNG
169 PASZAK NATALIA WIELKI KLINCZ 10,04 km /Nordic walking 02:43:21 PDF PNG
157 STRĄCZEK GRZEGORZ SIEMIANOWICE 5,02 km / bieg 00:31:05 PDF PNG
159 CHOLEWA MAGDALENA CHOLEWA GLIWICE 10,22 km / bieg 01:04:54 PDF PNG
194 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 5km / bieg 00:31:06 PDF PNG
276 DROBIŃSKI MAREK KĄPINO 5,03 km /Bieg 00:34:20 PDF PNG
163 JERULANK WIESŁAW GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10,01 km /Bieg 00:57:45 PDF PNG
164 KURAJK MARIAN GDAŃSK 5 km / bieg 00:23:16 PDF PNG
165 LIPIŃSKA GRAŻYNA SKORZEWO 11,51 km /Rower 01:12:35 PDF PNG
166 LIPIŃSKI PIOTR SKORZEWO 11,42 km /Rower 01:15:22 PDF PNG
167 MICHALSKI DARIUSZ GDAŃSK 5,10 km /Nordic Walking 00:52:23 PDF PNG
168 OLSZEWSKA EWA GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 6,49 km / bieg 01:05:38 PDF PNG
173 CZAPIEWSKI ŁUKASZ CHOJNICE 10,02 km /Bieg 00:52:22 PDF PNG
175 MUTER PAWEŁ WARSZAWA DREAM TEAM 21km / Bieg 02:07:05 PDF PNG
176 SARWIŃSKA DOROTA GDAŃSK 10,43 km /Bieg 01:39:15 PDF PNG
178 CHROBAK JACEK SOPOT 10,24 km /Bieg 00:56:41 PDF PNG
179 CISŁO MARIUSZ KRAKÓW 4,06 km / bieg 00:25:28 PDF PNG
181 GUŁA IWONA GUŁA BIERZÓW 10km / Bieg 01:05:06 PDF PNG
182 KRASIŃSKI WITOLD KOSZALIN 10km / Bieg 00:51:12 PDF PNG
277 KUBAWSKA AGNIESZKA ŁEBCZ WYMIATACZE 7,06 km / bieg 00:50:27 PDF PNG
184 STAŃCZYK SŁAWOMIR STARGARD 11,11 km 00:58:55 PDF PNG
185 MIKOŚ MARCIN OPOLE 5km / Bieg 00:26:53 PDF PNG
186 ROJEK DAMIAN BRZÓZA 5km / Rower 00:15:32 PDF PNG
301 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA GDYNIA 5km / Bieg 00:31:02 PDF PNG
189 ZDUNEK MIREK ZDUNEK GDAŃSK 5km / Bieg 00:28:07 PDF PNG
190 ZYGMUNT SYLWANA WROCŁAW 6km / Nordic walking 00:54:34 PDF PNG
191 BALCEREK MATEUSZ BYDGOSZCZ GASTRO SZEF 10,02 km /Bieg 00:47:57 PDF PNG
195 SZEWCZYK MAREK WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 13km /Nordic walking 02:16:12 PDF PNG
197 DEC JACEK KRAKÓW 5km / Bieg 00:45:12 PDF PNG
198 FERA KLAUDIA GDAŃSK 5km / Bieg 00:31:01 PDF PNG
199 PRUSIK MACIEJ SOPOT NDI 10,04 km / bieg 00:55:48 PDF PNG
200 SKOTNICKI JACEK NYSA LEGION HDK 10 km / bieg 01:00:27 PDF PNG
201 ZACHAJ PATRYK INOWROCŁAW 5km / Bieg 00:27:46 PDF PNG
203 CISŁO KACPER KRAKÓW 2,25 km / bieg 00:13:24 PDF PNG
204 GAJDA ANITA BŁAŻKOWA 4 km / bieg 00:30:27 PDF PNG
205 HANUSZKIEWICZ JACEK GDYNIA 12,56 km / bieg 01:04:48 PDF PNG
209 ZIELIŃSKA KINGA RYTEL 7,55 km / bieg 00:50:53 PDF PNG
210 ADAMOWSKI ANDRZEJ ELBLĄG 5,02 km /Bieg 00:38:42 PDF PNG
211 BOCHYNEK RYSZARD GRODKÓW 10km / Bieg 01:01:16 PDF PNG
213 STROMIDŁO JAN SWARZEWO NORDOWE MORSY 10km / Bieg 00:48:05 PDF PNG
214 TUDRUJ ANDRZEJ SŁUPSK 13km / Bieg 01:07:04 PDF PNG
215 DŁUGOWSKA-RYGLISZYN DOROTA GDYNIA 5.19km / Bieg 00:58:50 PDF PNG
216 GODZIUK ROMAN TORUŃ 5km / Bieg 00:27:15 PDF PNG
217 MOCZYDŁOWSKI MARIUSZ EŁK 10km / Bieg 01:13:42 PDF PNG
218 ZABOROWSKI TOMASZ SOCHACZEW 5km / Bieg 00:24:25 PDF PNG
219 BIŃCZYK JACEK GRĄBCZEWO 10km / Bieg 01:26:10 PDF PNG
220 GAJDA MACIEJ GDYNIA MAM TĘ MOC TEAM 26,71 km /Bieg 03:17:41 PDF PNG
221 SUCHAN BEATA SKAŁA 2 km / nordic walking 00:35:22 PDF PNG
222 JASIENOWICZ PAWEŁ ŻARY 5km / Bieg 00:23:02 PDF PNG
223 TARASOW MARCIN GDAŃSK LECHIA GDAŃSK! 10,03 km /Bieg 01:12:52 PDF PNG
224 BRYJA KRZYSZTOF RUDA ŚLĄSKA 1 km /bieg 0:03:24 PDF PNG
225 ZASADA JACEK WŁOCŁAWEK ZSP1 4km / Bieg 00:24:35 PDF PNG
226 BŁESZNOWSKA-KORNIŁOWICZ KATARZYNA WARSZAWA 2km / Bieg 00:14:10 PDF PNG
227 BOJAN ANDRZEJ GDYNIA ANDDACH 12km / Bieg 01:02:57 PDF PNG
228 BOJAN ANNA GDYNIA ANDDACH 6.45km / Bieg 01:09:34 PDF PNG
229 CAR-DUL MARZENA PŁOŃSK 1,04 km /Chód 00:09:52 PDF PNG
230 DOMAGAŁA-KOCOŃ JOANNA JAGODOWO 11,10 km /Bieg 01:46:40 PDF PNG
231 KOMAŃSKA MARTA KONSTANCIN - JEZIORNA 5,02 km /Nordic Walking 00:42:48 PDF PNG
233 ŁUNIO PIOTR BARTOSZYCE DAWAJ TATI 11km / Bieg 01:03:35 PDF PNG
234 PUFUND ARKADIUSZ REDA 25,94 km /Rower 01:38:54 PDF PNG
235 SZYMCZAK BEATA GDAŃSK 21,76 km /Rower 02:18:53 PDF PNG
236 ZIÓŁKOWSKI GRZEGORZ GLIWICE 10km / Bieg 00:46:58 PDF PNG
237 PROKOPIUK JAROSŁAW GDYNIA PROCAR GDYNIA 10,02 km /Bieg 00:43:48 PDF PNG
275 DEPCZYŃSKI RAFAŁ GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5,02 km /Nordic walking 00:37:21 PDF PNG
238 SZPALA AGNIESZKA KRAKÓW 5.55km / bieg 00:40:21 PDF PNG
279 ZWIERZ ANDRZEJ GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km / bieg 00:43:36 PDF PNG
239 BRYL MIROSŁAW BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 11km / Bieg 01:03:25 PDF PNG
240 GRABIEC DAMIAN GOŁKOWICE 12,59 km /Rower 00:40:36 PDF PNG
241 IMBIORKIEWICZ KAMILA IMBIORKIEWICZ PYRZYCE 10km / Bieg 01:07:51 PDF PNG
243 MIKULSKI FELIKS PRZYWIDZ 5,02 km /Bieg 00:23:27 PDF PNG
244 RZEŹNICZAK MAREK WROCŁAW 5km / Bieg 00:35:17 PDF PNG
245 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF STARY TORUŃ 10,02 km /Bieg 00:51:35 PDF PNG
246 PEPLIŃSKI PIOTR PEPLIŃSKI SZCZECIN 5,12 km /Bieg 00:27:07 PDF PNG
247 JERECZEK JOANNA SULĘCZYNO 10 km / bieg 01:03:14 PDF PNG
248 SAWICKI MATEUSZ BIAŁYSTOK GROSZKI BIAŁYSTOK 5,08 km / bieg 00:33:49 PDF PNG
249 SUJKA MONIKA DOBRA NOWINY 10km /Nordic walking 01:43:26 PDF PNG
265 GERMAN ZOFIA LESZNO BBKTS 14.8km / Bieg 01:42:54 PDF PNG
250 KASAŁKA MAREK PLESZEW BBL PLESZEW 10km / Bieg 01:07:32 PDF PNG
251 SZACHTA MAKSYMILIAN SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 7,2 km /Bieg 00:49:12 PDF PNG
252 WIRKUS-ROMANOWSKA IWONA GDAŃSK 4km / Rower 00:19:37 PDF PNG
253 JACHIMCZYK ANDRZEJ SOPOT 5,03 km /Bieg 00:33:00 PDF PNG
254 SAWICKI MICHAŁ ŁAZY 10km / Bieg 00:59:26 PDF PNG
255 GRZESZKOWIAK BOGUMIŁA KUTNO 10 km /Bieg 01:05:04 PDF PNG
256 KORGUL JAKUB KONSTANCIN 2km / Bieg 00:10:15 PDF PNG
257 KRUPA MAREK TWORKOW 5km / Bieg 00:29:13 PDF PNG
258 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT OLSZTYN 10,26 km / bieg 00:55:12 PDF PNG
260 KUCZKO JACEK SŁUPSK AMATOR 11km / Bieg 01:11:10 PDF PNG
261 MATUKIN-PAKUSZYNSKA ANNA OPOLE 5,01 km /Nordic walking 00:40:20 PDF PNG
262 OLEJNICZAK TOMASZ HENRYKOWO 13,15 km /Nordic walking 02:15:58 PDF PNG
263 BABIŃSKI ZBIGNIEW BULOWICE 10km / Bieg 00:57:12 PDF PNG
264 FIDALA MARCIN FIDALA WARSZAWA LUKS PANDA WARSZAWA 5km / Bieg 00:37:38 PDF PNG
266 MRUK KLAUDIA PROMNO 2,02 km / bieg 00:16:35 PDF PNG
267 PAWLOS EWA TORUŃ 5km / Bieg 00:33:02 PDF PNG
268 PICK TOMEK KOSZALIN BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA 10,10 km /Bieg 00:55:00 PDF PNG
271 SARNOWSKA KAROLINA WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 10 km / Bieg 00:48:59 PDF PNG
272 SKW TOM GDAŃSK 6,16 km /Bieg 00:34:12 PDF PNG
273 TKACZYK TOMASZ SOPOT 6,16 km /Bieg 00:34:12 PDF PNG
274 PRZEPAŚNIAK MARTA WŁOCŁAWEK 2km / Bieg 00:16:15 PDF PNG
280 DE VRIES AGNIESZKA GOŚCICINO 5km / Bieg 00:39:22 PDF PNG
281 KLIMCZOK PATRYCJA MYSŁOWICE BIEGAMYSŁOWICE 10,89 km / Bieg 01:57:20 PDF PNG
282 KRAJEWSKI RADOSŁAW KOSAKOWO AMATOR 10 km /Bieg 00:54:52 PDF PNG
283 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW GDAŃSK 5,01 km /Bieg 00:29:50 PDF PNG
284 ZAKRZEWSKI ROBERT TRZCIANKA SSJ TEAM 12km / Bieg 01:03:00 PDF PNG
286 SZYMAŃSKA ANETA CZAPLINEK 6,33 km /Wycieczki piesze 01:14:00 PDF PNG
290 BAREJKA TOMASZ GOWINO KS GOWINO 13km / Bieg 01:15:13 PDF PNG
287 BEHOUNEK LESZEK ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE 5km / Bieg 00:21:07 PDF PNG
288 GAWLIK JACEK PODŁĘŻE 81 5,04 km /Bieg 00:39:55 PDF PNG
291 KARGÓL ŁUKASZ KARGÓL TCZEW 5km / Bieg 00:27:00 PDF PNG
292 WYCZÓŁKOWSKI JAKUB MALBORK 10,02 km /Bieg 00:49:27 PDF PNG
296 CIEŚLA SYLWIA CZELADŹ 5km / Bieg 00:32:24 PDF PNG
294 GAWLIK KINGA PODŁĘŻE 5km / Bieg 00:29:38 PDF PNG
295 KWIATEK MARIUSZ LASKOWICE 5km / Nordic walking 00:45:06 PDF PNG
311 CHOLEWIŃSKA LONGINA MUROWANA GOŚLINA 5km / Bieg 00:30:21 PDF PNG
298 KUPFER ALEKSANDRA RUDA ŚLĄSKA FUCHS OIL TEAM 11km / Bieg 01:37:41 PDF PNG
299 ORŁOWSKI JAN BIAŁYSTOK 0.1km / Bieg 00:00:30 PDF PNG
300 SZKLAR BEATA GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW 10km /Bieg 00:59:33 PDF PNG
303 FAJFER JACEK GRUSZCZYN 10km / Bieg 01:06:43 PDF PNG
304 JAKÒBEK PIOTR GDAŃSK 10,01 km /Bieg 00:49:23 PDF PNG
305 KONKOLEWSKI JAREK MALBORK KS TĘCZA 10km / Bieg 00:54:11 PDF PNG
306 KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,92km / Nordic walking 00:57:26 PDF PNG
307 TAŁUĆ ŁUKASZ ELBLĄG 11km / Bieg 01:15:31 PDF PNG
308 WĘGRZYNOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG 11.73km / Bieg 01:38:14 PDF PNG
309 BARGŁOWSKI KAMIL BIAŁYSTOK 2,03 km/Bieg 00:10:13 PDF PNG
310 KARGÓL MARZENA TCZEW 11km / Bieg 01:10:46 PDF PNG
341 TOWARNICKA IZABELA GDYNIA TEAM DEAF 5,01 km / nordic walking 00:39:18 PDF PNG
312 PLUCIŃSKI SYLWESTER GDAŃSK 5,35 km /Bieg 00:30:45 PDF PNG
313 ROMANOWSKI KACPER GDAŃSK 4km / Rower 00:19:37 PDF PNG
314 WOJCIECHOWSKA RENATA LUBOŃ 5,09 km / bieg 00:28:35 PDF PNG
315 PLICHTA BEATA SOPOT 21 km / rower 01:30:00 PDF PNG
317 GULA ANDRZEJ GDANSK 5,03 km /Bieg 00:24:09 PDF PNG
335 SULEWSKA KATARZYNA POGÓDKI 5,01 km/Wycieczki piesze 01:28:15 PDF PNG
319 WARENICA HENRYK LEŻAJSK KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK 5 km / bieg 00:32:11 PDF PNG
321 WARZYCHA MATEUSZ WÓLKA 5,15 km / bieg 00:33:25 PDF PNG
339 LUBOWIECKA ALICJA WEJHEROWO 5,01 km / bieg 00:51:13 PDF PNG
320 RADOMSKI MARCIN RADOMSKI TORUŃ 10,24 km / bieg 00:52:23 PDF PNG
322 PIERÓG KAROLINA BULOWICE 5km / Bieg 00:32:15 PDF PNG
323 SYSAK TOMASZ BULOWICE 5km /Bieg 00:31:58 PDF PNG
324 CHMIELEWSKA AGATA GDYNIA 5,17km / Bieg 00:58:48 PDF PNG
325 CHYLIŃSKI ANDRZEJ GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km / nordic walking 00:38:12 PDF PNG
326 ZIELIŃSKI JACEK GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5,02 km /Nordic walking 00:42:37 PDF PNG
327 WITKOWSKA ANNA WITKOWSKA WEJHEROWO 5,89 km / bieg 00:54:00 PDF PNG
328 JANUSZEWSKA MARTA BIELSK PODLASKI 10 km /Bieg 00:52:17 PDF PNG
329 SIEGIEDA SYLWIA BIAŁA PODLASKA 2,04 km 00:14:36 PDF PNG
330 KROK KRZYSZTOF MUSZYNA NIEZRZESZONY 8,16 km /Rower 00:24:34 PDF PNG
331 ZAJĄC WACŁAW WARSZAWA 10,04 km /Bieg 00:51:41 PDF PNG
332 GRUSZCZYŃSKA ELŻBIETA JAROCIN 10km / bieg 00:58:44 PDF PNG
333 HADZIK TOMASZ HADZIK KOCHANOWICE CHSBD W RUCHU 4 km /Marsz 00:25:28 PDF PNG
334 KOWALCZYK GRZEGORZ LUBLIN ŻYCIE JAK MUZYKA 21,11 km / bieg 01:53:01 PDF PNG
337 MAJEROWICZ JUSTYNA HENRYKOWO 13,25 km /Nordic walking 02:16:11 PDF PNG
338 ANDRZEJEWSKA KAMILA RYTEL 5,02 km /bieg 00:37:15 PDF PNG
340 SAWICKI DARIUSZ BIAŁYSTOK GROSZKI BIAŁYSTOK 5,08 km / bieg 00:33:49 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ