Impreza została odwołana

Z przykrością informujemy, że impreza, która miała się odbyć w Bolszewie 11 listopada, została odwołana z powodu pogarszającej się sytuacji w kraju. Mamy dla Ciebie dwie opcje:
1 opcja: możesz wziąć udział w innej imprezie, ale wirtualnej organizowanej przez The North Event z okazji Święta Niepodległości. W tym celu zapisz się na imprezę: https://elektronicznezapisy.pl/event/5277/strona.html i w uwagach podczas rejestracji napisz przeniesienie opłaty z Bolszewa.
2 opcja: na adres: bolszewo@grupatne.pl podeślij dane (wraz z numerem konta) do zwrotu całej opłaty startowej. Opłaty startowe w przeciągu 10 dni wrócą na wskazane przez Was.
Życzymy dużo zdrowia!
zapisz się Bieg dla Niepodległej Bolszewo
Po raz pierwszy w Bolszewie spotkamy się na Biegu dla Niepodległej, aby uczcić odzyskanie przez Polskę Niepodległości.
Plakat Bolszewo
Trasa biegu części z osób może być znana z zeszłorocznego Kaszubskiego Grand Prix. Jest to w 100% miękkie podłoże i zawodnicy robią dwie pętle, jedna mniejsza, druga większa, co w sumie daje 5 km.
 

Wyświetleń: 2912

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ