Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Family Pasłęk | |||||||||
1 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | Active Family Pasłęk | odwołano | ||||
2 | Depczyński Rafał | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | Active Family Pasłęk | odwołano | ||||
Aktywna Jastarnia | |||||||||
3 | Konieczna Monika | Jastarni | Bieg 5 km | Aktywna Jastarnia | odwołano | ||||
4 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Bieg 5 km | Aktywna Jastarnia | odwołano | ||||
Anddach | |||||||||
5 | Bojan Anna | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | Anddach | odwołano | ||||
6 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | Anddach | odwołano | ||||
Bieg Rodzinny | |||||||||
7 | Kopcych Anna | Borkowo | Przeniesienie na wirtualny | Bieg Rodzinny | odwołano | ||||
Biegi Rodzinne | |||||||||
8 | Rzeppa Daria | Luzino | Przeniesienie na wirtualny | Biegi Rodzinne | odwołano | ||||
9 | Rzeppa Aleksandra | luzino | Przeniesienie na wirtualny | Biegi Rodzinne | odwołano | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
10 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg 5 km | Danfoss Tuchom | odwołano | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
11 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Nordic Walking 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | odwołano | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
12 | Szczypior Artur | Wyszecino | Przeniesienie na wirtualny | GKS KASZUBI LUZINO | odwołano | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
13 | Kankowski Paweł | Luzino | Przeniesienie na wirtualny | GKS KASZUBI LUZINO | odwołano | ||||
14 | Kankowska Justyna | Luzino | Przeniesienie na wirtualny | GKS KASZUBI LUZINO | odwołano | ||||
GWE Wejherowo | |||||||||
15 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Bieg 5 km | GWE Wejherowo | odwołano | ||||
Morsy z Zawiatu | |||||||||
16 | Pierzchała Marek | Luzino | Przeniesienie na wirtualny | Morsy z Zawiatu | odwołano | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
17 | Boza Beata | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | PADŁ NA RYJ TEAM | odwołano | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
18 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic Walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | odwołano | ||||
Run Babys | |||||||||
19 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Przeniesienie na wirtualny | Run Babys | odwołano | ||||
20 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Przeniesienie na wirtualny | Run Babys | odwołano | ||||
21 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Przeniesienie na wirtualny | Run Babys | odwołano | ||||
SOPOT | |||||||||
22 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg 5 km | SOPOT | odwołano | ||||
Team Deaf | |||||||||
23 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic Walking 5 km | Team Deaf | odwołano | ||||
24 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | Team Deaf | odwołano | ||||
Team Kreft | |||||||||
25 | Okrój Arkadiusz | Reda | Bieg 5 km | Team Kreft | odwołano | ||||
26 | Kreft Krzysztof | Reda | Bieg 5 km | Team Kreft | odwołano | ||||
Wikęd Luzino | |||||||||
27 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Bieg 5 km | Wikęd Luzino | odwołano | ||||
Wymiatacze | |||||||||
28 | Bieszke Iza | Mosty | Bieg 5 km | Wymiatacze | odwołano | ||||
29 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Przeniesienie na wirtualny | Wymiatacze | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
30 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
31 | Stolc Romana | Bolszewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
32 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
33 | Sternal Elżbieta | Rojewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
34 | Weiland Karina | Sopot | Bieg 5 km | odwołano | |||||
35 | Toporek Marcin | Czeczewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
36 | Rzepa Kazimierz | Bolszewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
37 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
38 | KLEIN Wojciech | BOLSZEWO | Bieg 5 km | odwołano | |||||
39 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
40 | Kreft Tomasz | Bolszewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
41 | drobiński marek | kąpino | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
42 | Skurtys Dagmara | REDA | Nordic Walking 5 km | odwołano | |||||
43 | Skurtys Cezary | REDA | Bieg 5 km | odwołano | |||||
44 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
45 | Majcherek Maja | Bolszewo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
46 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
47 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
48 | Wos Szymon | Bożepole Wielkie | Bieg 5 km | odwołano | |||||
49 | Serkowska Anna | Kartuzy | Przeniesienie na wirtualny | odwołano | |||||
50 | Lewandowski Grzegorz | Wejherowo | Bieg 5 km | odwołano | |||||
51 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Nordic Walking 5 km | odwołano | |||||
helski zefirek | |||||||||
52 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Bieg 5 km | helski zefirek | odwołano | ||||
team deaf | |||||||||
53 | Długi Beata Długi | Smolno | Nordic Walking 5 km | team deaf | odwołano |
Wyświetleń: 7025