Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÓŻYCKA-ŚPIONEK WIOLETTA RÓŻYCKA-ŚPIONEK | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
2 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team | |
3 | Owczarek Jolanta | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | Forma Na Piątkę NW/NWPL | |
4 | Chlebicz Joanna | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
5 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | Zimowy Nordic Walking | REKSIO TEAM / WATAHA Łączy Nas Bieganie / KNT Kalisz | |
6 | Piechowska Ewa | Łask | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
7 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | Zimowy Nordic Walking | Forma Na Piątkę NW | |
8 | Cieciorowska Monika | Orzk | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
9 | Gościński Mariusz | Bełchatów | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |
10 | Łuczak Nowacka Ewelina | Bełchatów | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
11 | Zając Mariola | Bełchatów | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
12 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
13 | Anders Irena | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
14 | Stępień Agata | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
15 | Dembowska Sylwia | Zduńska Wola | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team | |
16 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | Zimowy Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |
17 | Nurkiewicz Agnieszka | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |
18 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
19 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
20 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
21 | stanecka zuzia | skierniewice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
22 | Trzonek-Nita Monika | Pawlikowice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
23 | Olejniczak Dorota | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
24 | Maj Monika | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | Zawsze Młodzi Nordic Walking | |
25 | Błądek Witold | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |
26 | Błądek Jolanta | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |
27 | Nowak Krystyna | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | Forma Na Piątkę NW | |
28 | Kałużny Karol | Podwody | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
29 | Bratkowska Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Polska | Zimowy Nordic Walking | #aktywnekobiety | |
30 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
31 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
32 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
33 | Frejlich Ewa | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
34 | Frejlich Tomasz Frejlich | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
35 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
36 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
37 | Raszewska Izabela | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
38 | Pierzchała Aleksandra | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
39 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |
40 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Polska | Zimowy Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
41 | FILIPIAK Danuta | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
42 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
43 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL/Luki Team | |
44 | Witczak Marta | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
45 | Dziubczyk Paulina | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
46 | Ścibut Ania | Pabianice | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
47 | Watarski Mariusz | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |
48 | Kaczmarek Anna | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
49 | Reszpondek-Zaton Dominika | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
50 | Kaczmarek Robert | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | ||
51 | Przybylska Grażyna | Łódź | Polska | Zimowy Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |
52 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team | |
53 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team | |
54 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team | |
55 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Polska | Zimowy Nordic Walking | NWPL Garrosa Team |
Wyświetleń: 4119