Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Opłaceni | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
1 | Maluchnik Marek | Nasielsk | pozostałe osoby | GARAŻ Nasielsk | TAK | ||||
KBKS Radomsko | |||||||||
2 | Karkoszka Małgorzata | Radomsko | pozostałe osoby | KBKS Radomsko | TAK | ||||
Klub KBKS Radomsko | |||||||||
3 | Karkoszka Daniel | Radomsko | pozostałe osoby | Klub KBKS Radomsko | TAK | ||||
NIEZRZESZONA | |||||||||
4 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | pozostałe osoby | NIEZRZESZONA | TAK | ||||
Navigatoria | |||||||||
5 | Adametz Rafał Adametz | Sopot | pozostałe osoby | Navigatoria | TAK | ||||
OM PTTK | |||||||||
6 | Gruchała Edmund | Gdynia | członkowie PTTK | OM PTTK | NIE | ||||
7 | Wojecki Mieczysław | Wejherowo | członkowie PTTK | OM PTTK | NIE | ||||
Oddział PTTK Mar. Woj. | |||||||||
8 | Dębska Marzena | Gdynia | członkowie PTTK | Oddział PTTK Mar. Woj. | NIE | ||||
PASAT Końskie | |||||||||
9 | Pasek Wojciech Pasek | Końskie | członkowie PTTK | PASAT Końskie | TAK | ||||
10 | Dębowska Ada | Końskie | członkowie PTTK | PASAT Końskie | TAK | ||||
PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze | |||||||||
11 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | członkowie PTTK | PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze | TAK | ||||
PTTK Malbork | |||||||||
12 | Mąder Jolanta | Malbork | członkowie PTTK | PTTK Malbork | TAK | ||||
13 | Mąder Bogdan | Malbork | członkowie PTTK | PTTK Malbork | TAK | ||||
PTTK Oddział Morski w Gdyni | |||||||||
14 | Barzał Ewa | Gdańsk | członkowie PTTK | PTTK Oddział Morski w Gdyni | TAK | ||||
PTTK Oddział Morski w Gdyni | |||||||||
15 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | członkowie PTTK | PTTK Oddział Morski w Gdyni | NIE | ||||
16 | Wysocki Paweł | Suchy Dwór | członkowie PTTK | PTTK Oddział Morski w Gdyni | TAK | ||||
PTTK Rzeszów | |||||||||
17 | Przybyło Piotr | Czarna | członkowie PTTK | PTTK Rzeszów | TAK | ||||
PTTK Sopot | |||||||||
18 | Kubiś Zuzanna | SOPOT | członkowie PTTK | PTTK Sopot | NIE | ||||
19 | Kubiś Rafał | Sopot | członkowie PTTK | PTTK Sopot | NIE | ||||
PTTK oddział morski w Gdyni | |||||||||
20 | Szelestowska Grażyna | Police | członkowie PTTK | PTTK oddział morski w Gdyni | TAK | ||||
21 | Barzał Damian | Gdańsk | członkowie PTTK | PTTK oddział morski w Gdyni | TAK | ||||
PTTK Łowicz | |||||||||
22 | Słomski Andrzej | Łowicz | członkowie PTTK | PTTK Łowicz | TAK | ||||
23 | Słomska Anna | Łowicz | członkowie PTTK | PTTK Łowicz | TAK | ||||
24 | Kryściak Aneta | Łowicz | członkowie PTTK | PTTK Łowicz | TAK | ||||
25 | Kryściak Zdzisław | Łowicz | członkowie PTTK | PTTK Łowicz | TAK | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
26 | WRZOSEK Ryszard | Gdynia | członkowie PTTK | Parkrun Gdynia | TAK | ||||
27 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | członkowie PTTK | Parkrun Gdynia | TAK | ||||
Pomorska Komisja Krajoznawcza PTTK | |||||||||
28 | Dębski Dariusz | Gdynia | członkowie PTTK | Pomorska Komisja Krajoznawcza PTTK | NIE | ||||
Suchy Dwór | |||||||||
29 | Wysocki Julia | Suchy Dwór | pozostałe osoby | Suchy Dwór | TAK | ||||
Wydry Galicja | |||||||||
30 | Bać Wiesław | Racławówka | członkowie PTTK | Wydry Galicja | TAK | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Wyłudek Justyna | Stara Iwiczna | pozostałe osoby | TAK | |||||
32 | Smyczyński Adrian | Stara Iwiczna | pozostałe osoby | TAK | |||||
33 | Sudzik Patryk | Dębogórze | członkowie PTTK | TAK | |||||
34 | FIGZAŁ LESZEK | WRZOSOWA | pozostałe osoby | TAK | |||||
35 | Niedbalski Krzysztof | Bydgoszcz | pozostałe osoby | NIE | |||||
36 | Czuryńska Wioletta | Gdynia | pozostałe osoby | TAK | |||||
37 | Sudzik Justyna | Dębogórze | członkowie PTTK | TAK | |||||
38 | Pamięta Karolina Pamięta | Laski | pozostałe osoby | TAK | |||||
39 | Matukin-Pakuszynska Anna Matukin-Pakuszynska | Opole | pozostałe osoby | TAK | |||||
40 | Najberg Daria | Praszka | pozostałe osoby | TAK | |||||
41 | Matuszak Martyna | Owieczki | pozostałe osoby | TAK | |||||
42 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | członkowie PTTK | NIE | |||||
43 | Car-Dul Marzena | Płońsk | pozostałe osoby | TAK | |||||
44 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie 10 | pozostałe osoby | TAK | |||||
45 | Niedźwiedzki Zygmunt | Gdańsk | pozostałe osoby | TAK | |||||
46 | Dec Jacek | Kraków | członkowie PTTK | TAK | |||||
47 | Urbański Adam | Gdynia | pozostałe osoby | TAK | |||||
48 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | pozostałe osoby | TAK | |||||
49 | Walkowicz Karolina | Gdynia | pozostałe osoby | NIE | |||||
niezrzeszony | |||||||||
50 | Krok Krzysztof | Muszyna | pozostałe osoby | niezrzeszony | NIE |
Wyświetleń: 5000