First Malbork Team "WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020"

REGULAMIN AKTYWNOŚCI

“WIRTUALNA AKTYWNOŚC JESIENNA 2020 “

 

 

 

Organizatorzy

Dzierzgoń Team 
Dawid Bieńkowski
First Malbork Team

 50 OPŁACONYCH UCZESTNIKÓW LOSOWANIE DARMOWEGO UDZIAŁU W RUNMAGEDDON TRÓJMIASTO 

DLA  100 UCZESTNIKA Z STATUTEM OPŁACONYM  CZEKA DARMOWY UDZIAŁ W RUNMAGEDDON TRÓJMIASTO (KTORY ODBĘDZIE SIE W DNIU 15.05.2021 ) 
DARMOWY UDZIAŁ OBOWIĄZYWAC BĘDZIE W KATEGORIE REKRUT !!! 

(W ZAŁACZNIKU JEST DOSTEPNY DO POBRANIA  CAŁY WIDOCZNY PROJEKT MEDALU ) 

 

Cel Aktywności:

*Popularyzacja Jesiennych porządków

*Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia

*zachęcenie do aktywnego spędzania czasu

*Upowszechnianie biegania wirtualnego  

*Umożliwienie uczestnikom  współzawodnictwa   

 

TERMIN I MIEJSCE:

  • Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .
  • Aktywność fizyczną realizujemy do dnia 22.11.2020  
  • Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA  : 

*Wirtualna aktywność  ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce .

*Aktywność fizyczna ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans lub ćwiczenie  które bedzie wykonywał  .

*Wirtualna aktywność  odbędzie się w wyznaczonym terminie .Oznacza to, że aktywność fizyczna  można wykonać  jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni. 

*Posługujemy się określeniem AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA , ale wybraną aktyność fizyczna  można także pokonać w każdy sposób,jak kto woli .

*Uczestnik  zobowiązują się wykonac jaka kolwiek aktywnośc fizyczna,sam sobie wybierzę jaka chce . 

 

  • W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

*Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

*Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów.

 

*Po ukończeniu aktywności fizycznej  uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów logów lub zdjęć z aktywności na adres emaila lub na Facebooka: 

Organizatora :

Fb- Dawid Bieńkowski      ///     First Malbork Team

  dawidxe123@wp.pl z dopiskiem“WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020 “

 

Opłate  Startową  :


Wpłacać można na :

Dawid Bieńkowski  

 NR KONTA BANKOWEGO: 

 97 8310 0002 0011 3641 3000 0010

 z dopiskiem  "Jesienna Aktywność 2020” Imię  i Nazwisko Uczestnika !!!

 

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:  

*Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia wirtualnej aktywności  dostarczyc pamiątkowy medal na podany adres uczesnika  (do tego dnia przyjda medale)           

 

POSTANOWIENIE KOŃCOWE :    

  1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

 

  1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781) Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.

 

  1. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane: GRUPA FIRST MALBORK TEAM ul.Aleja Wojska Polskiego 477B/7 82-200 Malbork • w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW, • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781) 3. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych. 5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 6. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.

  

  

   

Z POWAŻANIEM   

ORGANIZATOR :

Dzierzgoń Team

 DAWID BIEŃKOWSKI   

GRUPA BIEGACZY FIRST MALBORK TEAM

 

Wyświetleń: 2980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ