Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
2 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
3 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Trial 16km | AGROBROS | opłacono |
4 | Parafiniuk Adam | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
5 | Januszewski Maciej | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
6 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Trial 16km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
7 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | Trial 16km | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono |
8 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Trial 16km | opłacono | |
9 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | |
10 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
11 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
12 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
13 | SKIERCZYŃSKI ŁUKASZ | EŁK | Polska | Trial 16km | opłacono | |
14 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Trial 16km | LA OSiR Gołdap | |
15 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
16 | Jaśkiewicz- Tylenda Ewelina | Suwałki | Polska | Trial 16km | ||
17 | Tylenda Michał | Suwałki | Polska | Trial 16km | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono |
18 | Krukowski Łukasz | Wydminy | Polska | Trial 16km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
19 | Różański Krystian | Ełk | Polska | Trial 16km | ||
20 | Nowak Aleksandra | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
21 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
22 | Dzika Natalia | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | opłacono |
23 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Trial 16km | ||
24 | Durmaj Marcin | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | opłacono |
25 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Polska | Trial 16km | ||
26 | Bogdańska Katarzyna | Giżycko | Polska | Trial 16km | Smashing Pąpkins | |
27 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | Trial 16km | Geomap Ełk | opłacono |
28 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | |
29 | Szczechowicz Karol | Giżycko | Polska | Trial 16km | ||
30 | Wojciechowski Maciej | Szczytno | Polska | Trial 16km | WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE | opłacono |
31 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
32 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Trial 16km | opłacono | |
33 | Hyjek Łukasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | Dziki | opłacono |
34 | Radomski Łukasz | Olszewo | Polska | Trial 16km | Dziki | opłacono |
35 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | Trial 16km | opłacono | |
36 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
37 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
38 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Trial 16km | Nowicki Team | |
39 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Trial 16km | ||
40 | Szabelski Maciek | Piecki | Polska | Trial 16km | ||
41 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Trial 16km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
42 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Polska | Trial 16km | ||
43 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | Trial 16km | ||
44 | Milewski Radosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | Lesniczowka nad Wigrami | opłacono |
45 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | Trial 16km | ||
46 | Jadeszko Michał | Ełk | Polska | Trial 16km | HUSKY SQUAD | |
47 | Wolański Tomasz | Wydminy | Polska | Trial 16km | opłacono | |
48 | Grześkowicz Dorota | Wydmin | Polska | Trial 16km | ||
49 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Polska | Trial 16km | Mazurski Widok | opłacono |
50 | Kiersztyn Jacek | Ełk | Polska | Trial 16km | opłacono | |
51 | BUDREWICZ KATARZYNA | SUWAŁKI | Polska | Trial 16km | opłacono | |
52 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | Trial 16km | opłacono | |
53 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
54 | Bogdański Krzysztof | Giżycko | Polska | Trial 16km | ||
55 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
56 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Polska | Trial 16km | opłacono | |
57 | Kozak Łukasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | opłacono | |
58 | Dzietczyk Kamil | Choszczno | Polska | Trial 16km | Aktywne Choszczno | opłacono |
59 | Dzietczyk SYLWIA | Choszczno | Polska | Trial 16km | Aktywne Choszczno | opłacono |
60 | Bańkowski Bartłomiej | Orzysz | Polska | Trial 16km | opłacono | |
61 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | Trial 16km | ||
62 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | Trial 16km | Wilki Puszczy Rominckiej | |
63 | Biniewicz Anna | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
64 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | Trial 16km | opłacono | |
65 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Polska | Trial 16km | opłacono | |
66 | Krawczuk Wieslaw | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
67 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Polska | Trial 16km | opłacono | |
68 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | Trial 16km | Morsy Orzysz | |
69 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Trial 16km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
70 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
71 | Żukowski Henryk | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
72 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | Trial 16km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
73 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | Trial 16km | opłacono | |
74 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
75 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
76 | bałazy marcin | Szczytno | Polska | Trial 16km | MAZURSKA WATAHA | |
77 | Orzoł Anna | Szczytno | Polska | Trial 16km | MAZURSKA WATAHA | |
78 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Trial 16km | rowery zenon dobrzyn | |
79 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | |
80 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | opłacono |
81 | Duchnowski Łukasz | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono |
82 | Duchnowska Karolina | Ełk | Polska | Trial 16km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono |
83 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Trial 16km | opłacono | |
84 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
85 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | Trial 16km | Morsy Orzysz | |
86 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Trial 16km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
87 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
88 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | Trial 16km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
89 | MAKOWSKI Marek | Węgorzewo | Polska | Trial 16km | Biegam Bo Lubię | |
90 | MAJEWSKI Jan | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | |
91 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono |
92 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | Trial 16km | MD Run Training | |
93 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Trial 16km | Wkurw_team | opłacono |
94 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Trial 16km | Wkurw_team | opłacono |
95 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
96 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | opłacono |
97 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
98 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | Trial 16km | Klub Morsów Pisz | opłacono |
99 | Koleśnik Paweł | Giżycko | Polska | Trial 16km | TK MASTERS GIŻYCKO | |
100 | Milewski Paweł | Gołdap | Polska | Trial 16km | opłacono |
Wyświetleń: 19603