Borecka Łękuk Trial
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klejzerowicz Roman Ełk Trial 16km opłacono
2 Bereza Igor Wydminy Trial 16km Akademia Wojsk Lądowych opłacono
3 Zawiślak Waldek Łęczyca Trial 16km opłacono
4 Kaczorek Jarosław Skorupki Trial 16km opłacono
5 Mierczak Dawid Kłodzko Trial 16km opłacono
6 Popławski Artur Kolonia Rybacka Trial 16km 24 WOG Giżycko opłacono
7 Budrewicz Maciej suwalki Trial 16km opłacono
8 Kruk Wojciech Radzieje Trial 16km opłacono
9 Parszczyńska Izabela Giżycko Trial 16km Team Parszczyńskich opłacono
10 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
11 Poręba Jarosław Piaseczno-Chyliczki Trial 16km Radosna Poręba opłacono
12 Bielski Dawid Szczytno Trial 16km opłacono
13 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
14 Jarzębiński Daniel Elbląg Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
15 Wołczek Tomasz Giżycko Trial 16km opłacono
16 Mućka Piotr Ełk Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Wasilczyk Marcin Gdańsk Trial 16km opłacono
18 Sienkiewicz Robert Goldap Trial 16km Łowcy Przygód Gołdap opłacono
19 SPYŁA Daroslaw Elk Trial 16km Serduszko Team EŁK . opłacono
20 Skomorowski Dominik Goldap Trial 16km Osada Boczki opłacono
21 Gierszewski Czarek Olecko Trial 16km Załoga G opłacono
22 Olszewski Marcin Giżycko Trial 16km Husaria RACE TEAM Giżycko opłacono
23 Maciejewski Krzysztof Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
24 Ejsmont Grzegorz Elk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
25 Paszkowska Barbara Suwałki Trial 16km opłacono
26 Kościński Patryk Pozezdrze Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
27 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Trial 16km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
28 Borucki Dariusz Gołdap Trial 16km Florian Chojnice opłacono
29 Radziewicz Marcin Garbno Trial 16km Drużyna ML opłacono
30 Opałka Jan Płońsk Trial 16km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
31 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Trial 16km KB Legionowo opłacono
32 Bartczak Marcin Bisztynek Trial 16km Drużyna ML opłacono
33 Majer Jakub Warszawa Trial 16km opłacono
34 Majer Bogusława Warszawa Trial 16km Vege Runners opłacono
35 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Trial 16km ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
36 Miszkiel Tomasz Sejny Trial 16km opłacono
37 Ziółkowski Tomasz Giżycko Trial 16km Długi Sopel opłacono
38 Kozdra Cezary Wydminy Trial 16km Gościniec Wydminy opłacono
39 Kolimaga Kamil Łyse Trial 16km Ice Kurp #Morsy Łyse opłacono
40 Cichowska Joanna Ostróda Trial 16km opłacono
41 Ślęzak Adam Elbląg Trial 16km OSP POGRODZIE opłacono
42 Cwaliński Marcin Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
43 Piłat Jerzy Sołtmany Trial 16km BBL Wydminy opłacono
44 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Trial 16km BBL Giżycko opłacono
45 Organek Edyta Giżycko Trial 16km BBL Giżycko opłacono
46 Wszeborowski Kacper Ełk Trial 16km Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
47 Wszeborowski Dariusz Ełk Trial 16km Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
48 Sar Michał Piotrków Tryb. Trial 16km Leniwiec Team opłacono
49 Herbich-Sar Violetta Łękuk Mały Trial 16km FUDU co sport Team opłacono
50 Pawluczuk Tomek Ełk Trial 16km Wściekłe Pięści Węża opłacono
51 Bańkowski Paweł Białystok Trial 16km opłacono
52 Bańkowska Anna Białystok Trial 16km Podlasie Białystok opłacono
53 Mierzejewski Krzysztof Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
54 Wołyniec Emilia Gołdap Trial 16km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
55 Grabowski Bogusz Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
56 Leończuk Andrzej Bialystok Trial 16km opłacono
57 Liberadzka Magdalena Liberadzka Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
58 Piotrowska Edyta Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
59 Grygo Pawel Lomza Trial 16km Grygo Team/1PBOT opłacono
60 Kaczkieło Maciej Ełk Trial 16km opłacono
61 Sztabinski Wojciech Frącki Trial 16km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
62 Tworek Urszula KOZIN Trial 16km Ulson Team opłacono
63 Milewski Paweł Gołdap Trial 16km opłacono
64 Ferenc Adrian Pisz Trial 16km Klub Morsów Pisz opłacono
65 Orłowski Mirosław Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
66 Harasim Hanna Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
67 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
68 Łaskowska Marzena Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
69 Łaskowski Tomasz Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
70 Zapadka Stanisław Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo opłacono
71 Zorczykowski Grzegorz Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
72 Czaplejewicz Marta Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
73 Morek Katarzyna Gołdap Trial 16km opłacono
74 Duchnowska Karolina Ełk Trial 16km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
75 Duchnowski Łukasz Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
76 Popowska Monika Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
77 Rycerski Bogdan Iłowa Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
78 Mućka Tomasz EŁK Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
79 Boruta Karol Pietrasze Trial 16km opłacono
80 Kurpiewska Dorota Pisz Trial 16km Klub Morsów w Piszu opłacono
81 Żukowski Henryk Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
82 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Trial 16km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
83 Wiercioch Bożena Cyganka Trial 16km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
84 Chmielewski Tomasz Nowogród Trial 16km opłacono
85 Krawczuk Wieslaw Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
86 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Trial 16km opłacono
87 Dzięgielewski Zbyszek RYN Trial 16km opłacono
88 Bańkowski Bartłomiej Orzysz Trial 16km opłacono
89 Dzietczyk SYLWIA Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
90 Dzietczyk Kamil Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
91 Kozak Łukasz Giżycko Trial 16km opłacono
92 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Trial 16km opłacono
93 Kozak Monika Giżycko Trial 16km BBL Wydminy opłacono
94 Budrewicz Dominik Suwałki Trial 16km opłacono
95 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Trial 16km opłacono
96 Kiersztyn Jacek Ełk Trial 16km opłacono
97 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie Trial 16km Mazurski Widok opłacono
98 Wolański Tomasz Wydminy Trial 16km opłacono
99 Milewski Radosław Suwałki Trial 16km Lesniczowka nad Wigrami opłacono
100 Jakacki Sylwester Bartoszyce Trial 16km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono


Wyświetleń: 16377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ