Borecka Łękuk Trial
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczorek Jarosław Skorupki Trial 16km opłacono
2 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Trial 16km opłacono
3 Tulik Przemysław Warszawa Trial 16km
4 Mierczak Dawid Kłodzko Trial 16km opłacono
5 Kozak Łukasz Giżycko Trial 16km opłacono
6 Kurowski Jakub Kurowski Lomianki Trial 16km
7 Krawczyk Adam Giżycko Trial 16km
8 Wasilczyk Marcin Gdańsk Trial 16km opłacono
9 Wolański Tomasz Wydminy Trial 16km opłacono
10 Urynowicz Piotrek Celestynów Trial 16km
11 Grześkowicz Dorota Wydmin Trial 16km
12 Milewski Paweł Gołdap Trial 16km opłacono
13 Kiersztyn Jacek Ełk Trial 16km opłacono
14 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Trial 16km opłacono
15 Budrewicz Dominik Suwałki Trial 16km opłacono
16 Polewaczyk Tomasz Łyse Trial 16km
17 Olszewski Tomasz Olecko Trial 16km
18 Cichowska Joanna Ostróda Trial 16km opłacono
19 Szczechowicz Karol Giżycko Trial 16km
20 Jaszkowski Tomasz Ełk Trial 16km
21 Bańkowski Bartłomiej Bańkowski Orzysz Trial 16km
22 Słotwiński Adam Ełk Trial 16km opłacono
23 Derencz Joanna Gołdap Trial 16km
24 Szabelski Maciek Piecki Trial 16km
25 Bańkowski Bartłomiej Orzysz Trial 16km opłacono
26 Gajewski Szymon Suwałki Trial 16km
27 Kosiorek Łukasz Białystok Trial 16km
28 Budrewicz Maciej suwalki Trial 16km opłacono
29 SKIERCZYŃSKI ŁUKASZ EŁK Trial 16km opłacono
30 Wojas Aneta GRUDZIADZ Trial 16km
31 Koczaj Mariusz Wydminy Trial 16km
32 Dzięgielewski Zbyszek RYN Trial 16km opłacono
33 Czerwiński Szczęsny Białogard Trial 16km
34 Majer Jakub Warszawa Trial 16km opłacono
35 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Trial 16km opłacono
36 Jaśkiewicz- Tylenda Ewelina Suwałki Trial 16km
37 Chmielewski Tomasz Nowogród Trial 16km opłacono
38 Morek Katarzyna Gołdap Trial 16km opłacono
39 Bogdański Krzysztof Giżycko Trial 16km
40 Zawiślak Waldek Łęczyca Trial 16km opłacono
41 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego Trial 16km
42 Klejzerowicz Roman Ełk Trial 16km opłacono
43 Miszkiel Tomasz Sejny Trial 16km opłacono
44 Boruta Karol Pietrasze Trial 16km opłacono
45 Różański Krystian Ełk Trial 16km
46 Kaczkieło Maciej Ełk Trial 16km opłacono
47 Staszkun Patryk Kruklanki Trial 16km opłacono
48 Wołczek Tomasz Giżycko Trial 16km opłacono
49 Leończuk Andrzej Bialystok Trial 16km opłacono
50 Leończuk Adam Bialystok Trial 16km
51 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Trial 16km
52 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy Trial 16km
53 SALEWSKI JAN GDYNIA Trial 16km
54 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Trial 16km
55 Kotowicz Grzegorz Budry Trial 16km opłacono
56 Bielski Dawid Szczytno Trial 16km opłacono
57 Chrulska Joanna Augustów Trial 16km
58 Paszkowska Barbara Suwałki Trial 16km opłacono
59 Kruk Wojciech Radzieje Trial 16km opłacono
60 Bańkowski Paweł Białystok Trial 16km opłacono
61 Kuskowski Marek Gołdap Trial 16km ***** ***
62 Duchnowski Łukasz Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
63 Mierzejewski Krzysztof Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
64 Hrynko Jacek Orzysz Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam
65 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
66 Grabowski Bogusz Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
67 Frejtag Dawid Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
68 Soliwoda Jacek Kętrzyn Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
69 Iwaszko Urszula Wydminy Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
70 Biniewicz Anna Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
71 Mućka Piotr Ełk Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
72 Hyjek Karol Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
73 Nikonowicz Ewa Lipowo Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
74 Rycerski Bogdan Iłowa Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
75 Januszewski Maciej Ełk Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
76 Mućka Tomasz EŁK Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
77 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
78 Dzika Natalia Giżycko Trial 16km 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana opłacono
79 Durmaj Marcin Giżycko Trial 16km 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana opłacono
80 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Trial 16km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
81 Famulski Mariusz Grabowo Trial 16km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
82 Kalinowski Maciej Gołdap Trial 16km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
83 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
84 Krukowski Łukasz Wydminy Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
85 Popławski Artur Kolonia Rybacka Trial 16km 24 WOG Giżycko opłacono
86 Martyna Jerzy Giżycko Trial 16km 41BLP
87 Ołowski Jakub Wydminy Trial 16km AGROBROS opłacono
88 Jarzębiński Daniel Elbląg Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
89 Kościński Patryk Pozezdrze Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
90 Bereza Igor Wydminy Trial 16km Akademia Wojsk Lądowych opłacono
91 Dzietczyk Kamil Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
92 Dzietczyk SYLWIA Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
93 Kononiuk Łukasz Białystok Trial 16km Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
94 ZUBOWICZ JANINA Sejny Trial 16km Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
95 Jakacki Sylwester Bartoszyce Trial 16km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
96 Organek Edyta Giżycko Trial 16km BBL Giżycko opłacono
97 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Trial 16km BBL Giżycko opłacono
98 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
99 Kozak Monika Giżycko Trial 16km BBL Wydminy opłacono
100 Piłat Jerzy Sołtmany Trial 16km BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 15751

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ