Borecka Łękuk Trial
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
***** ***
1 Kuskowski Marek Gołdap Trial 16km ***** ***
15 Brygada Zmechanizowana
2 Mierzejewski Krzysztof Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
3 Duchnowski Łukasz Ełk Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam
4 Hrynko Jacek Orzysz Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam
15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
5 Mućka Piotr Ełk Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
6 Grabowski Bogusz Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
7 Biniewicz Anna Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
8 Frejtag Dawid Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
9 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
10 Hyjek Karol Giżycko Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
11 Nikonowicz Ewa Lipowo Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
12 Iwaszko Urszula Wydminy Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
13 Soliwoda Jacek Kętrzyn Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
14 Mućka Tomasz EŁK Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Januszewski Maciej Ełk Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
16 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Rycerski Bogdan Iłowa Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycko Brygada Zmechanizowana
18 Durmaj Marcin Giżycko Trial 16km 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana opłacono
19 Dzika Natalia Giżycko Trial 16km 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
20 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Trial 16km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
21 Famulski Mariusz Grabowo Trial 16km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
22 Kalinowski Maciej Gołdap Trial 16km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
23 Krukowski Łukasz Wydminy Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
24 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
24 WOG Giżycko
25 Popławski Artur Kolonia Rybacka Trial 16km 24 WOG Giżycko opłacono
41BLP
26 Martyna Jerzy Giżycko Trial 16km 41BLP
AGROBROS
27 Ołowski Jakub Wydminy Trial 16km AGROBROS opłacono
Akademia Marynarki Wojennej
28 Jarzębiński Daniel Elbląg Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
29 Kościński Patryk Pozezdrze Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
Akademia Wojsk Lądowych
30 Bereza Igor Wydminy Trial 16km Akademia Wojsk Lądowych opłacono
Aktywne Choszczno
31 Dzietczyk SYLWIA Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
32 Dzietczyk Kamil Choszczno Trial 16km Aktywne Choszczno opłacono
Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
33 Kononiuk Łukasz Białystok Trial 16km Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
34 ZUBOWICZ JANINA Sejny Trial 16km Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
BBL Giżycko
35 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Trial 16km BBL Giżycko opłacono
36 Organek Edyta Giżycko Trial 16km BBL Giżycko opłacono
BBL WYDMINY
37 Dorbach Jacek Wydminy Trial 16km BBL WYDMINY
BBL Wydminy
38 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
39 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
40 Piłat Jerzy Sołtmany Trial 16km BBL Wydminy opłacono
41 Żukowski Henryk Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
42 Krawczuk Wieslaw Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
43 Kozak Monika Giżycko Trial 16km BBL Wydminy opłacono
44 Nowak Aleksandra Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
45 Jakacki Sylwester Bartoszyce Trial 16km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
Biegam Bo Lubię
46 MAKOWSKI Marek Węgorzewo Trial 16km Biegam Bo Lubię
Ciclismo
47 Golińczak Michał Wrocław Trial 16km Ciclismo
Drużyna ML
48 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
49 Wysocka Martyna Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
50 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
51 Rymkiewicz Magdalena Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
52 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
53 Radziewicz Marcin Garbno Trial 16km Drużyna ML opłacono
54 Serwin Andrzej Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
55 Lijka Bogusław Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
56 Bartko Dariusz Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
57 Rusiecki Mariusz Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
58 Lenart Miłosz Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML
59 Bartczak Marcin Bisztynek Trial 16km Drużyna ML opłacono
Dziki
60 Radomski Łukasz Olszewo Trial 16km Dziki opłacono
61 Hyjek Łukasz Giżycko Trial 16km Dziki opłacono
Długi Sopel
62 Ziółkowski Grzegorz Giżycko Trial 16km Długi Sopel
63 Ziółkowski Tomasz Giżycko Trial 16km Długi Sopel opłacono
FUDU co sport Team
64 Herbich-Sar Violetta Łękuk Mały Trial 16km FUDU co sport Team opłacono
Florian Chojnice
65 Borucki Dariusz Gołdap Trial 16km Florian Chojnice opłacono
Forever Young
66 Przyłucki Robert Sadowice Trial 16km Forever Young
Geomap Ełk
67 Prądzyński Jarosław Ełk Trial 16km Geomap Ełk opłacono
Gościniec Wydminy
68 Kozdra Cezary Wydminy Trial 16km Gościniec Wydminy opłacono
Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
69 Figat Arkadiusz Figat Bartoszyce Trial 16km Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
Grygo Team/1PBOT
70 Grygo Pawel Lomza Trial 16km Grygo Team/1PBOT opłacono
HUSKY SQUAD
71 Jadeszko Michał Ełk Trial 16km HUSKY SQUAD
Husaria RACE TEAM Giżycko
72 Olszewski Marcin Giżycko Trial 16km Husaria RACE TEAM Giżycko opłacono
IAKMW Krav Maga Suwałki
73 Tylenda Michał Suwałki Trial 16km IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
Ice Kurp #Morsy Łyse
74 Kolimaga Kamil Łyse Trial 16km Ice Kurp #Morsy Łyse opłacono
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
75 Opałka Jan Płońsk Trial 16km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
KB Legionowo
76 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Trial 16km KB Legionowo opłacono
Klub Biegacza Mrągowo
77 Zapadka Stanisław Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo opłacono
78 MAJEWSKI Jan Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo
79 Wejkuć Dawid Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo
Klub Morsów Pisz
80 Ferenc Adrian Pisz Trial 16km Klub Morsów Pisz opłacono
Klub Morsów w Piszu
81 Kurpiewska Dorota Pisz Trial 16km Klub Morsów w Piszu opłacono
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
82 Kuleszka Anna Węgorzewo Trial 16km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
LA OSiR Gołdap
83 Karniłowicz Dawid Gołdap Trial 16km LA OSiR Gołdap
Leniwiec Team
84 Sar Michał Piotrków Tryb. Trial 16km Leniwiec Team opłacono
Lesniczowka nad Wigrami
85 Milewski Radosław Suwałki Trial 16km Lesniczowka nad Wigrami opłacono
MAZURSKA WATAHA
86 Orzoł Anna Szczytno Trial 16km MAZURSKA WATAHA
87 bałazy marcin Szczytno Trial 16km MAZURSKA WATAHA
MD Run Training
88 Orzełowski Rafał Białystok Trial 16km MD Run Training
Mazurski Widok
89 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie Trial 16km Mazurski Widok opłacono
Morsy Orzysz
90 Siergiej Elzbieta Odoje Trial 16km Morsy Orzysz
91 Steć Paweł Orzysz Trial 16km Morsy Orzysz
Nadleśnictwo Głęboki Bród
92 Sztabinski Wojciech Frącki Trial 16km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
93 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Trial 16km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
Nowicki Team
94 Nowicki Zbigniew Suwałki Trial 16km Nowicki Team
ORTOSTOM AUGUSTÓW
95 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Trial 16km ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
OSP POGRODZIE
96 Ślęzak Adam Elbląg Trial 16km OSP POGRODZIE opłacono
OSPWL Bemowo Piskie
97 Deptuła Piotr Ełk Trial 16km OSPWL Bemowo Piskie
98 Wrona Łukasz EŁK Trial 16km OSPWL Bemowo Piskie
Olecko Biega
99 Rożek Gerard Olecko Trial 16km Olecko Biega
Olecko Biega
100 Kulczyniec Grzegorz Olecko Trial 16km Olecko Biega
101 Warykowski Stanislaw Olecko Trial 16km Olecko Biega
102 Suchodolski Paweł Olecko Trial 16km Olecko Biega
Osada Boczki
103 Skomorowski Dominik Goldap Trial 16km Osada Boczki opłacono
Podlasie Białystok
104 Bańkowska Anna Białystok Trial 16km Podlasie Białystok opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
105 Wiercioch Bożena Cyganka Trial 16km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
Radosna Poręba
106 Poręba Jarosław Piaseczno-Chyliczki Trial 16km Radosna Poręba opłacono
Run Team Tygrysy Orzysz
107 Duchnowska Karolina Ełk Trial 16km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
Serduszko Team EŁK .
108 SPYŁA Daroslaw Elk Trial 16km Serduszko Team EŁK . opłacono
Smashing Pąpkins
109 Bogdańska Katarzyna Giżycko Trial 16km Smashing Pąpkins
Strażnicy Leśnej Galaktyki
110 Wszeborowski Kacper Ełk Trial 16km Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
111 Wszeborowski Dariusz Ełk Trial 16km Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
Super Drużyna Ełk
112 Maciejewski Krzysztof Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
113 Ejsmont Grzegorz Elk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
114 Cwaliński Marcin Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
115 Zorczykowski Grzegorz Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
116 Czaplejewicz Marta Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
117 Parafiniuk Adam Ełk Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
118 Opoński Artur EŁK - BARANY Trial 16km Super Drużyna Ełk opłacono
SuperWomen
119 Liberadzka Magdalena Liberadzka Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
120 Piotrowska Edyta Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
TEAM Biegam bo Chcę.
121 Wandzioch Krzysztof Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę.
122 Harasim Hanna Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
123 Popowska Monika Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
124 Bałulis Rajmund Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę.
TEAM Biegam bo chcę.
125 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Trial 16km TEAM Biegam bo chcę.
TEAM Biegam bo chcę.
126 Orłowski Mirosław Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
TK MASTERS GIŻYCKO
127 Rogulski Rafał Giżycko Trial 16km TK MASTERS GIŻYCKO
128 Koleśnik Paweł Giżycko Trial 16km TK MASTERS GIŻYCKO
TRISWIMRUN GOŁDAP
129 Wołyniec Emilia Gołdap Trial 16km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
Team Parszczyńskich
130 Parszczyńska Izabela Giżycko Trial 16km Team Parszczyńskich opłacono
Ulson Team
131 Orzołek Maria Sterławki Wielkie Trial 16km Ulson Team
132 Tworek Urszula KOZIN Trial 16km Ulson Team opłacono
Vege Runners
133 Majer Bogusława Warszawa Trial 16km Vege Runners opłacono
WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE
134 Wojciechowski Maciej Szczytno Trial 16km WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
135 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Trial 16km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
136 Truchan Wiesław Żytkiejmy Trial 16km Wilki Puszczy Rominckiej
Wkurw_team
137 Łaskowska Marzena Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
138 Łaskowski Tomasz Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
Wyczesani
139 Uździło Przemysław Straduny Trial 16km Wyczesani
Wściekłe Pięści Węża
140 Pawluczuk Tomek Ełk Trial 16km Wściekłe Pięści Węża opłacono
Załoga G
141 Gierszewski Czarek Olecko Trial 16km Załoga G opłacono
_BRAK NAZWY_
142 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Trial 16km
143 Klejzerowicz Roman Ełk Trial 16km opłacono
144 Zawiślak Waldek Łęczyca Trial 16km opłacono
145 Kaczorek Jarosław Skorupki Trial 16km opłacono
146 Mierczak Dawid Kłodzko Trial 16km opłacono
147 Bańkowski Bartłomiej Bańkowski Orzysz Trial 16km
148 Budrewicz Maciej suwalki Trial 16km opłacono
149 Kruk Wojciech Radzieje Trial 16km opłacono
150 Bielski Dawid Szczytno Trial 16km opłacono
151 SALEWSKI JAN GDYNIA Trial 16km
152 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego Trial 16km
153 Wołczek Tomasz Giżycko Trial 16km opłacono
154 Czerwiński Szczęsny Białogard Trial 16km
155 Wasilczyk Marcin Gdańsk Trial 16km opłacono
156 Krawczyk Adam Giżycko Trial 16km
157 Kurowski Jakub Kurowski Lomianki Trial 16km
158 Urynowicz Piotrek Celestynów Trial 16km
159 Paszkowska Barbara Suwałki Trial 16km opłacono
160 Chrulska Joanna Augustów Trial 16km
161 Wojas Aneta GRUDZIADZ Trial 16km
162 Majer Jakub Warszawa Trial 16km opłacono
163 Kosiorek Łukasz Białystok Trial 16km
164 Polewaczyk Tomasz Łyse Trial 16km
165 Tulik Przemysław Warszawa Trial 16km
166 Miszkiel Tomasz Sejny Trial 16km opłacono
167 Cichowska Joanna Ostróda Trial 16km opłacono
168 Bańkowski Paweł Białystok Trial 16km opłacono
169 Leończuk Adam Bialystok Trial 16km
170 Leończuk Andrzej Bialystok Trial 16km opłacono
171 Kaczkieło Maciej Ełk Trial 16km opłacono
172 Milewski Paweł Gołdap Trial 16km opłacono
173 Morek Katarzyna Gołdap Trial 16km opłacono
174 Boruta Karol Pietrasze Trial 16km opłacono
175 Chmielewski Tomasz Nowogród Trial 16km opłacono
176 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Trial 16km opłacono
177 Dzięgielewski Zbyszek RYN Trial 16km opłacono
178 Gajewski Szymon Suwałki Trial 16km
179 Bańkowski Bartłomiej Orzysz Trial 16km opłacono
180 Kozak Łukasz Giżycko Trial 16km opłacono
181 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Trial 16km opłacono
182 Bogdański Krzysztof Giżycko Trial 16km
183 Budrewicz Dominik Suwałki Trial 16km opłacono
184 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Trial 16km opłacono
185 Kiersztyn Jacek Ełk Trial 16km opłacono
186 Grześkowicz Dorota Wydmin Trial 16km
187 Wolański Tomasz Wydminy Trial 16km opłacono
188 Olszewski Tomasz Olecko Trial 16km
189 Koczaj Mariusz Wydminy Trial 16km
190 Jaszkowski Tomasz Ełk Trial 16km
191 Szabelski Maciek Piecki Trial 16km
192 Derencz Joanna Gołdap Trial 16km
193 Kotowicz Grzegorz Budry Trial 16km opłacono
194 Staszkun Patryk Kruklanki Trial 16km opłacono
195 Szczechowicz Karol Giżycko Trial 16km
196 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy Trial 16km
197 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Trial 16km
198 Różański Krystian Ełk Trial 16km
199 Jaśkiewicz- Tylenda Ewelina Suwałki Trial 16km
200 SKIERCZYŃSKI ŁUKASZ EŁK Trial 16km opłacono
201 Słotwiński Adam Ełk Trial 16km opłacono
family STOLARCZYK
202 Stolarczyk Leszek Ostrołęka Trial 16km family STOLARCZYK
203 Stolarczyk Ewa Ostrołęka Trial 16km family STOLARCZYK
rowery zenon dobrzyn
204 dobrzyn zenon giżycko Trial 16km rowery zenon dobrzyn
Łowcy Przygód Gołdap
205 Sienkiewicz Robert Goldap Trial 16km Łowcy Przygód Gołdap opłacono


Wyświetleń: 15753

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ