Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
***** *** | |||||||||
1 | Kuskowski Marek | Gołdap | Trial 16km | ***** *** | |||||
15 Brygada Zmechanizowana | |||||||||
2 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
3 | Duchnowski Łukasz | Ełk | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam | |||||||||
4 | Hrynko Jacek | Orzysz | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam | |||||
15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
5 | Mućka Piotr | Ełk | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
6 | Grabowski Bogusz | Giżycko | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
7 | Biniewicz Anna | Giżycko | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |||||
8 | Frejtag Dawid | Giżycko | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
9 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
10 | Hyjek Karol | Giżycko | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
11 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
12 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
13 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
14 | Mućka Tomasz | EŁK | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 | Januszewski Maciej | Ełk | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
16 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
17 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | |||||||||
18 | Durmaj Marcin | Giżycko | Trial 16km | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
19 | Dzika Natalia | Giżycko | Trial 16km | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
20 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Trial 16km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
21 | Famulski Mariusz | Grabowo | Trial 16km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
22 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Trial 16km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||||||
23 | Krukowski Łukasz | Wydminy | Trial 16km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono | ||||
24 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Trial 16km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono | ||||
24 WOG Giżycko | |||||||||
25 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Trial 16km | 24 WOG Giżycko | opłacono | ||||
41BLP | |||||||||
26 | Martyna Jerzy | Giżycko | Trial 16km | 41BLP | |||||
AGROBROS | |||||||||
27 | Ołowski Jakub | Wydminy | Trial 16km | AGROBROS | opłacono | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
28 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Trial 16km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | ||||
29 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Trial 16km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | ||||
Akademia Wojsk Lądowych | |||||||||
30 | Bereza Igor | Wydminy | Trial 16km | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono | ||||
Aktywne Choszczno | |||||||||
31 | Dzietczyk SYLWIA | Choszczno | Trial 16km | Aktywne Choszczno | opłacono | ||||
32 | Dzietczyk Kamil | Choszczno | Trial 16km | Aktywne Choszczno | opłacono | ||||
Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni | |||||||||
33 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Trial 16km | Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni | |||||
Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | |||||||||
34 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Trial 16km | Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | |||||
BBL Giżycko | |||||||||
35 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Trial 16km | BBL Giżycko | opłacono | ||||
36 | Organek Edyta | Giżycko | Trial 16km | BBL Giżycko | opłacono | ||||
BBL WYDMINY | |||||||||
37 | Dorbach Jacek | Wydminy | Trial 16km | BBL WYDMINY | |||||
BBL Wydminy | |||||||||
38 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
39 | Kazaniecki Wieslaw | WYDMINY | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
40 | Piłat Jerzy | Sołtmany | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
41 | Żukowski Henryk | Wydminy | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
42 | Krawczuk Wieslaw | Wydminy | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
43 | Kozak Monika | Giżycko | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
44 | Nowak Aleksandra | Wydminy | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
45 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Trial 16km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
46 | MAKOWSKI Marek | Węgorzewo | Trial 16km | Biegam Bo Lubię | |||||
Ciclismo | |||||||||
47 | Golińczak Michał | Wrocław | Trial 16km | Ciclismo | |||||
Drużyna ML | |||||||||
48 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
49 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
50 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
51 | Rymkiewicz Magdalena | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
52 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
53 | Radziewicz Marcin | Garbno | Trial 16km | Drużyna ML | opłacono | ||||
54 | Serwin Andrzej | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
55 | Lijka Bogusław | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
56 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
57 | Rusiecki Mariusz | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
58 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Trial 16km | Drużyna ML | |||||
59 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Trial 16km | Drużyna ML | opłacono | ||||
Dziki | |||||||||
60 | Radomski Łukasz | Olszewo | Trial 16km | Dziki | opłacono | ||||
61 | Hyjek Łukasz | Giżycko | Trial 16km | Dziki | opłacono | ||||
Długi Sopel | |||||||||
62 | Ziółkowski Grzegorz | Giżycko | Trial 16km | Długi Sopel | |||||
63 | Ziółkowski Tomasz | Giżycko | Trial 16km | Długi Sopel | opłacono | ||||
FUDU co sport Team | |||||||||
64 | Herbich-Sar Violetta | Łękuk Mały | Trial 16km | FUDU co sport Team | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
65 | Borucki Dariusz | Gołdap | Trial 16km | Florian Chojnice | opłacono | ||||
Forever Young | |||||||||
66 | Przyłucki Robert | Sadowice | Trial 16km | Forever Young | |||||
Geomap Ełk | |||||||||
67 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Trial 16km | Geomap Ełk | opłacono | ||||
Gościniec Wydminy | |||||||||
68 | Kozdra Cezary | Wydminy | Trial 16km | Gościniec Wydminy | opłacono | ||||
Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce | |||||||||
69 | Figat Arkadiusz Figat | Bartoszyce | Trial 16km | Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce | |||||
Grygo Team/1PBOT | |||||||||
70 | Grygo Pawel | Lomza | Trial 16km | Grygo Team/1PBOT | opłacono | ||||
HUSKY SQUAD | |||||||||
71 | Jadeszko Michał | Ełk | Trial 16km | HUSKY SQUAD | |||||
Husaria RACE TEAM Giżycko | |||||||||
72 | Olszewski Marcin | Giżycko | Trial 16km | Husaria RACE TEAM Giżycko | opłacono | ||||
IAKMW Krav Maga Suwałki | |||||||||
73 | Tylenda Michał | Suwałki | Trial 16km | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
Ice Kurp #Morsy Łyse | |||||||||
74 | Kolimaga Kamil | Łyse | Trial 16km | Ice Kurp #Morsy Łyse | opłacono | ||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
75 | Opałka Jan | Płońsk | Trial 16km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | ||||
KB Legionowo | |||||||||
76 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Trial 16km | KB Legionowo | opłacono | ||||
Klub Biegacza Mrągowo | |||||||||
77 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono | ||||
78 | MAJEWSKI Jan | Mrągowo | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | |||||
79 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | |||||
Klub Morsów Pisz | |||||||||
80 | Ferenc Adrian | Pisz | Trial 16km | Klub Morsów Pisz | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
81 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Trial 16km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
82 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Trial 16km | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono | ||||
LA OSiR Gołdap | |||||||||
83 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Trial 16km | LA OSiR Gołdap | |||||
Leniwiec Team | |||||||||
84 | Sar Michał | Piotrków Tryb. | Trial 16km | Leniwiec Team | opłacono | ||||
Lesniczowka nad Wigrami | |||||||||
85 | Milewski Radosław | Suwałki | Trial 16km | Lesniczowka nad Wigrami | opłacono | ||||
MAZURSKA WATAHA | |||||||||
86 | Orzoł Anna | Szczytno | Trial 16km | MAZURSKA WATAHA | |||||
87 | bałazy marcin | Szczytno | Trial 16km | MAZURSKA WATAHA | |||||
MD Run Training | |||||||||
88 | Orzełowski Rafał | Białystok | Trial 16km | MD Run Training | |||||
Mazurski Widok | |||||||||
89 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Trial 16km | Mazurski Widok | opłacono | ||||
Morsy Orzysz | |||||||||
90 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Trial 16km | Morsy Orzysz | |||||
91 | Steć Paweł | Orzysz | Trial 16km | Morsy Orzysz | |||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
92 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
93 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
Nowicki Team | |||||||||
94 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Trial 16km | Nowicki Team | |||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
95 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Trial 16km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
96 | Ślęzak Adam | Elbląg | Trial 16km | OSP POGRODZIE | opłacono | ||||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
97 | Deptuła Piotr | Ełk | Trial 16km | OSPWL Bemowo Piskie | |||||
98 | Wrona Łukasz | EŁK | Trial 16km | OSPWL Bemowo Piskie | |||||
Olecko Biega | |||||||||
99 | Rożek Gerard | Olecko | Trial 16km | Olecko Biega | |||||
Olecko Biega | |||||||||
100 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Trial 16km | Olecko Biega | |||||
101 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Trial 16km | Olecko Biega | |||||
102 | Suchodolski Paweł | Olecko | Trial 16km | Olecko Biega | |||||
Osada Boczki | |||||||||
103 | Skomorowski Dominik | Goldap | Trial 16km | Osada Boczki | opłacono | ||||
Podlasie Białystok | |||||||||
104 | Bańkowska Anna | Białystok | Trial 16km | Podlasie Białystok | opłacono | ||||
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||||||
105 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Trial 16km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono | ||||
Radosna Poręba | |||||||||
106 | Poręba Jarosław | Piaseczno-Chyliczki | Trial 16km | Radosna Poręba | opłacono | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz | |||||||||
107 | Duchnowska Karolina | Ełk | Trial 16km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono | ||||
Serduszko Team EŁK . | |||||||||
108 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Trial 16km | Serduszko Team EŁK . | opłacono | ||||
Smashing Pąpkins | |||||||||
109 | Bogdańska Katarzyna | Giżycko | Trial 16km | Smashing Pąpkins | |||||
Strażnicy Leśnej Galaktyki | |||||||||
110 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono | ||||
111 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
112 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
113 | Ejsmont Grzegorz | Elk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
114 | Cwaliński Marcin | Ełk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
115 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
116 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
117 | Parafiniuk Adam | Ełk | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
118 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
SuperWomen | |||||||||
119 | Liberadzka Magdalena Liberadzka | Warszawa | Trial 16km | SuperWomen | opłacono | ||||
120 | Piotrowska Edyta | Warszawa | Trial 16km | SuperWomen | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo Chcę. | |||||||||
121 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | |||||
122 | Harasim Hanna | Suwałki | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | opłacono | ||||
123 | Popowska Monika | Suwałki | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | opłacono | ||||
124 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | |||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
125 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | |||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
126 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
TK MASTERS GIŻYCKO | |||||||||
127 | Rogulski Rafał | Giżycko | Trial 16km | TK MASTERS GIŻYCKO | |||||
128 | Koleśnik Paweł | Giżycko | Trial 16km | TK MASTERS GIŻYCKO | |||||
TRISWIMRUN GOŁDAP | |||||||||
129 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Trial 16km | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono | ||||
Team Parszczyńskich | |||||||||
130 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Trial 16km | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
Ulson Team | |||||||||
131 | Orzołek Maria | Sterławki Wielkie | Trial 16km | Ulson Team | |||||
132 | Tworek Urszula | KOZIN | Trial 16km | Ulson Team | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
133 | Majer Bogusława | Warszawa | Trial 16km | Vege Runners | opłacono | ||||
WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE | |||||||||
134 | Wojciechowski Maciej | Szczytno | Trial 16km | WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
135 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Trial 16km | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono | ||||
136 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Trial 16km | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wkurw_team | |||||||||
137 | Łaskowska Marzena | Olecko | Trial 16km | Wkurw_team | opłacono | ||||
138 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Trial 16km | Wkurw_team | opłacono | ||||
Wyczesani | |||||||||
139 | Uździło Przemysław | Straduny | Trial 16km | Wyczesani | |||||
Wściekłe Pięści Węża | |||||||||
140 | Pawluczuk Tomek | Ełk | Trial 16km | Wściekłe Pięści Węża | opłacono | ||||
Załoga G | |||||||||
141 | Gierszewski Czarek | Olecko | Trial 16km | Załoga G | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
142 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Trial 16km | ||||||
143 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Trial 16km | opłacono | |||||
144 | Zawiślak Waldek | Łęczyca | Trial 16km | opłacono | |||||
145 | Kaczorek Jarosław | Skorupki | Trial 16km | opłacono | |||||
146 | Mierczak Dawid | Kłodzko | Trial 16km | opłacono | |||||
147 | Bańkowski Bartłomiej Bańkowski | Orzysz | Trial 16km | ||||||
148 | Budrewicz Maciej | suwalki | Trial 16km | opłacono | |||||
149 | Kruk Wojciech | Radzieje | Trial 16km | opłacono | |||||
150 | Bielski Dawid | Szczytno | Trial 16km | opłacono | |||||
151 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Trial 16km | ||||||
152 | Korkosz Andrzej | Blizne Jasińskiego | Trial 16km | ||||||
153 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Trial 16km | opłacono | |||||
154 | Czerwiński Szczęsny | Białogard | Trial 16km | ||||||
155 | Wasilczyk Marcin | Gdańsk | Trial 16km | opłacono | |||||
156 | Krawczyk Adam | Giżycko | Trial 16km | ||||||
157 | Kurowski Jakub Kurowski | Lomianki | Trial 16km | ||||||
158 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Trial 16km | ||||||
159 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Trial 16km | opłacono | |||||
160 | Chrulska Joanna | Augustów | Trial 16km | ||||||
161 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Trial 16km | ||||||
162 | Majer Jakub | Warszawa | Trial 16km | opłacono | |||||
163 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Trial 16km | ||||||
164 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Trial 16km | ||||||
165 | Tulik Przemysław | Warszawa | Trial 16km | ||||||
166 | Miszkiel Tomasz | Sejny | Trial 16km | opłacono | |||||
167 | Cichowska Joanna | Ostróda | Trial 16km | opłacono | |||||
168 | Bańkowski Paweł | Białystok | Trial 16km | opłacono | |||||
169 | Leończuk Adam | Bialystok | Trial 16km | ||||||
170 | Leończuk Andrzej | Bialystok | Trial 16km | opłacono | |||||
171 | Kaczkieło Maciej | Ełk | Trial 16km | opłacono | |||||
172 | Milewski Paweł | Gołdap | Trial 16km | opłacono | |||||
173 | Morek Katarzyna | Gołdap | Trial 16km | opłacono | |||||
174 | Boruta Karol | Pietrasze | Trial 16km | opłacono | |||||
175 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Trial 16km | opłacono | |||||
176 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Trial 16km | opłacono | |||||
177 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Trial 16km | opłacono | |||||
178 | Gajewski Szymon | Suwałki | Trial 16km | ||||||
179 | Bańkowski Bartłomiej | Orzysz | Trial 16km | opłacono | |||||
180 | Kozak Łukasz | Giżycko | Trial 16km | opłacono | |||||
181 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Trial 16km | opłacono | |||||
182 | Bogdański Krzysztof | Giżycko | Trial 16km | ||||||
183 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Trial 16km | opłacono | |||||
184 | BUDREWICZ KATARZYNA | SUWAŁKI | Trial 16km | opłacono | |||||
185 | Kiersztyn Jacek | Ełk | Trial 16km | opłacono | |||||
186 | Grześkowicz Dorota | Wydmin | Trial 16km | ||||||
187 | Wolański Tomasz | Wydminy | Trial 16km | opłacono | |||||
188 | Olszewski Tomasz | Olecko | Trial 16km | ||||||
189 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Trial 16km | ||||||
190 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Trial 16km | ||||||
191 | Szabelski Maciek | Piecki | Trial 16km | ||||||
192 | Derencz Joanna | Gołdap | Trial 16km | ||||||
193 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Trial 16km | opłacono | |||||
194 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Trial 16km | opłacono | |||||
195 | Szczechowicz Karol | Giżycko | Trial 16km | ||||||
196 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Trial 16km | ||||||
197 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Trial 16km | ||||||
198 | Różański Krystian | Ełk | Trial 16km | ||||||
199 | Jaśkiewicz- Tylenda Ewelina | Suwałki | Trial 16km | ||||||
200 | SKIERCZYŃSKI ŁUKASZ | EŁK | Trial 16km | opłacono | |||||
201 | Słotwiński Adam | Ełk | Trial 16km | opłacono | |||||
family STOLARCZYK | |||||||||
202 | Stolarczyk Leszek | Ostrołęka | Trial 16km | family STOLARCZYK | |||||
203 | Stolarczyk Ewa | Ostrołęka | Trial 16km | family STOLARCZYK | |||||
rowery zenon dobrzyn | |||||||||
204 | dobrzyn zenon | giżycko | Trial 16km | rowery zenon dobrzyn | |||||
Łowcy Przygód Gołdap | |||||||||
205 | Sienkiewicz Robert | Goldap | Trial 16km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
Wyświetleń: 19599