Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sławski Maciej | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
2 | Sławska Amelia | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
3 | Gąsiorowska Karina | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
4 | Kowalewski Bartosz | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | 1983 | opłacono |
5 | Kowalewski Michał | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
6 | Kowalewski Wojciech | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
7 | Foltynowicz Patrycja | Gowarzewo | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
8 | Foltynowicz Martyna | Gowarzewo | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
9 | Matejczyk Oliwier | Ruda Śląska 9 | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Woyok Team | opłacono |
10 | Fałkowski Maciej | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | |
11 | Fałkowska Wiktoria | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | |
12 | Jurczyk Julia | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
13 | Mikołajczyk Maja | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
14 | Przyłuski Ignaś | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
15 | Czerwiec Tymek | Gdańsk | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
16 | Czerwiec Maja | Gdańsk | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
17 | Karnowski Julek | Bracknell | Wielka Brytania | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
18 | Karnowski Mati | Bracknell | Wielka Brytania | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
19 | Karnowski Janek | Bracknell | Wielka Brytania | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
20 | Karnowski Kuba | Bracknell | Wielka Brytania | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
21 | Kszczot Franek | Cygany | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | opłacono |
22 | Kowalczyk Miłosz | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Szkoła Podstawowa w Gardei | |
23 | Kowalczyk Tosia | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Szkoła Podstawowa w Gardei | opłacono |
24 | Kowalczyk Julek | Gardeja | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
25 | Czyż Zuzanna | Będzin | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
26 | Czyż Urszula | Będzin | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | opłacono | |
27 | Kubacka Sandra | Cygany | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Nałęczówka | opłacono |
28 | Kubacka Eliza | Cygany | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Nałęczówka | opłacono |
29 | Budny Franciszek | OSTRÓW WLKP. | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | ||
30 | Budny Stanisław | OSTRÓW WLKP. | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | ||
31 | Kolaś Gracjan | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
32 | Kolaś Samuel | Kwidzyn | Polska | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
33 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
34 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
35 | Sławski Michał | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
36 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
37 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
38 | Zwara Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
39 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
40 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
41 | Fałkowska Weronika | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
42 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
43 | Foltynowicz Beata | Gowarzewo | Polska | Opłata startowa 30 zł | Nowa Elektro SPORT | opłacono |
44 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
45 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
46 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
47 | Kowalewska Justyna | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
48 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
49 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
50 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
51 | Blokowski Jakub | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
52 | BISKUP Agnieszka | Jaromierz | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
53 | Górska Katarzyna | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
54 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
55 | Wawrzyniak Klaudia | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | ||
56 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
57 | Białek Agnieszka | Drzewica | Polska | Opłata startowa 30 zł | Sonar Agnieszka Białek | opłacono |
58 | Kubacki Tomasz | Oslo | Polska | Opłata startowa 30 zł | Run For Happiness | |
59 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
60 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska 9 | Polska | Opłata startowa 30 zł | Woyok Team | opłacono |
61 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
62 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
63 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono |
64 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Opłata startowa 30 zł | First Malbork Team | |
65 | Foltynowicz Marek | Gowarzewo | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
66 | Dec Jacek | Kraków | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
67 | Nowak Karolina | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
68 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
69 | Olech Barbara | Godziszow | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
70 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | |
71 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Opłata startowa 30 zł | GARAŻ Nasielsk | opłacono |
72 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
73 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Drużyna Szpiku | opłacono |
74 | Taczyński Marcin | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
75 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono |
76 | Bojczynko Gabriela | Gliwice | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
77 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
78 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
79 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Opłata startowa 30 zł | Rozbiegany Susz | opłacono |
80 | Honisz Sebastian | Ruda śląska | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
81 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
82 | Przyłuski Karol | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
83 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
84 | Blokowska Maria | Cygany | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
85 | Blokowski Filip | Cygany | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
86 | Czerwiec Ervin | Gdańsk | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
87 | Czerwiec Magdalena | Gdańsk | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
88 | Karnowska Agnieszka | Bracknell | Wielka Brytania | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
89 | Karnowski Maciej | Bracknell | Wielka Brytania | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
90 | Blokowska Justyna | Cygany | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
91 | Posim Dariusz | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
92 | Posim Bogumila | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | Wataha | opłacono |
93 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Polska | Opłata startowa 30 zł | GMINA GARDEJA BIEGA | opłacono |
94 | Kąsiel Paweł | Wrocław | Polska | Opłata startowa 30 zł | Matner Running Team | opłacono |
95 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
96 | Kowalczyk Magdalena | Gardeja | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
97 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
98 | Kubacka Malwina | Cygany | Polska | Opłata startowa 30 zł | Nałęczówka | opłacono |
99 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Opłata startowa 30 zł | opłacono | |
100 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Opłata startowa 30 zł | Spartanie Dzieciom |
Wyświetleń: 7192