GO! LASY Świąteczna Edycja - CAŁA POLSKA- AKTYWNIE PRZED ŚWIĘTAMI
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 198 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km opłacono on-line
2 197 Nowak Marek LUBOSZYCE 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
3 196 Kuchta Mariusz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
4 195 Buda Krzysztof Wrocław 21,097 km półmaraton opłacono on-line
5 193 Wójciszyn Mateusz Reda 5 km opłacono on-line
6 192 OLEKSY JAN WROCŁAW 5 km opłacono on-line
7 191 Wolszlegier Magdalena Starogard Gdański 21,097 km półmaraton opłacono on-line
8 189 Wojcik Ewa Sosnowiec 5 km opłacono on-line
9 188 Krefft Lidia Gdynia 5 km opłacono on-line
10 187 Zapała Paweł Chróścina 21,097 km półmaraton Tymon Team Chróścina opłacono on-line
11 190 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA 5 km NIEZRZESZONA opłacono on-line
12 186 Rudźko Wojciech Wejherowo 21,097 km półmaraton opłacono on-line
13 185 Klak Izabela STAROGARD GDAŃSKI 5 km opłacono on-line
14 184 Klak Łukasz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
15 183 Łuszcz Konrad Będzin 5 km #GrodziecRun opłacono on-line
16 182 Ruszkowski Marcin Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
17 181 Ślizewska Aleksandra Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
18 180 Ważyński Łukasz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
19 179 Cempla Bartek Śrem 21,097 km półmaraton opłacono on-line
20 178 Kolasińska Alicja Krzywiń 5 km opłacono on-line
21 177 Kutniewska Maria Żukowo 21,097 km półmaraton Face Nordic Walking Team opłacono on-line
22 176 Salisz Mirosław Siemianowice Śląskie 5 km opłacono on-line
23 175 Gajewski Przemysław Poznan 10 km opłacono on-line
24 173 Agnieszka Guszpit Warszawa 10 km Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
25 172 Matuszak Artur Grudziądz 5 km opłacono on-line
26 169 Szarek Henryk Słupsk 10 km opłacono on-line
27 168 Kanigowska Ada Gdańsk 10 km opłacono on-line
28 167 Kanigowska Izabela Gdańsk 10 km opłacono on-line
29 166 Kanigowski Grzegorz Gdańsk 21,097 km półmaraton opłacono on-line
30 174 Fałkowski Jarosław Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
31 165 Tomasik Kamila Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
32 164 Jalowski Jarosław Opole 10 km WSzW w Opolu opłacono on-line
33 163 Drzewiecki Janusz Poznań 21,097 km półmaraton opłacono on-line
34 162 Wodzikowski Franciszek Gda nsk 5 km opłacono on-line
35 161 Wodzikowski Antoni Gdańsk 5 km opłacono on-line
36 160 Wodzikowska Anna Gdańsk 5 km opłacono on-line
37 159 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk 5 km opłacono on-line
38 158 Wolińska Anna Gdańsk 5 km opłacono on-line
39 157 Zawadzki Kazimierz Błotnia 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
40 194 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
41 154 Ochab Janusz Warszawa 21,097 km półmaraton opłacono on-line
42 153 Kurnyta Justyna Wałbrzych 5 km opłacono on-line
43 152 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
44 151 Dalke Jowita Gdańsk 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
45 150 Ostolska Magdalena Warszawa 5 km opłacono on-line
46 149 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
47 148 Kala Michał Łabiszyn 5 km opłacono on-line
48 147 Religa Aleksander Starachowice 5 km opłacono on-line
49 146 Walczyńska Katarzyna Cięcina 5 km opłacono on-line
50 143 Lisiecka Agnieszka Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
51 145 Zapiec Leszek Wysoka 10 km opłacono on-line
52 144 Zapiec Aniela Wysoka 10 km opłacono on-line
53 156 Dudek Anna Tarnów 10 km opłacono on-line
54 141 Krzywina Robert Chełm 21,097 km półmaraton opłacono on-line
55 140 Buda Grzegorz Irządze 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
56 139 Skrzypczak Katarzyna Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
57 138 Stopka Michalina Stopka GÓRA 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
58 137 Piaskowski Mateusz Piaskowski Luboń 21,097 km półmaraton KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIU opłacono on-line
59 136 Nowak-Buda Magdalena Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
60 135 Siembida Barbara Uszczonów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
61 134 Tukindorf Bożena Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
62 133 Kruszyna-Nowak Karolina Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
63 132 Borkowski Leszek Grabianów 10 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono on-line
64 131 Kubica Ula Kubica Kraków 21,097 km półmaraton opłacono on-line
65 129 Łosiński Damian Gdańsk 21,097 km półmaraton LOTOS Running Team opłacono on-line
66 130 Stefański Łukasz Redystowo 21,097 km półmaraton KS ROZŁAZINO opłacono on-line
67 128 Godziuk Roman Toruń 10 km opłacono on-line
68 127 Dychto Michał Warsaw 21,097 km półmaraton Michał Jola Janek Cecylka opłacono on-line
69 126 Stromczyński Maciej Zabrze 21,097 km półmaraton opłacono on-line
70 125 Wyka Beata Skórzewo 10 km opłacono on-line
71 124 Sobczak Marta Poznań 21,097 km półmaraton opłacono on-line
72 155 Rożek Maciej frank 5 km opłacono on-line
73 123 Chodkiewicz Urszula Poznan 10 km opłacono on-line
74 122 Górska Agnieszka Szczecin 21,097 km półmaraton Szalone wilczyce opłacono on-line
75 121 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
76 120 Miketa Marek Rybnik 21,097 km półmaraton opłacono on-line
77 142 Rozek Mariola Frank 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
78 119 Langmesser Bogumił Pinczyn 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
79 117 Konieczka Hubert Kolincz 5 km opłacono on-line
80 116 Werema Mariola Kraków 10 km wkurw_team kraków opłacono on-line
81 115 Sabiniarz Beata Pinczyn 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
82 114 PANOŃKO ROBERT WAŁBRZYCH 5 km opłacono on-line
83 113 Szyca Szymon Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
84 112 Szyca Mateusz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
85 111 Maluchnik Marek Nasielsk 5 km GARAŻ Nasielsk opłacono on-line
86 110 Kiełtyka Bożena Pinczyn 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
87 109 Jarczewska Renata Goleniów 5 km opłacono on-line
88 107 Listwan Mikołaj Zalas 10 km wkurw_team kraków opłacono on-line
89 108 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km opłacono on-line
90 106 Dobrzyńska Natalia Gdynia 5 km opłacono on-line
91 105 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 5 km opłacono on-line
92 104 Słowiński Michał Słowiński Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
93 102 bałazy marcin szczytno 21,097 km półmaraton Mazurska wataha opłacono on-line
94 103 Tuszyński Jarosław Gdańsk 10 km opłacono on-line
95 101 Łatas Paweł Gdańsk 10 km opłacono on-line
96 99 Majka Jakub Nowa wieś rzeczna 5 km Philipides opłacono on-line
97 98 Gracz Ania Jabłowo 5 km opłacono on-line
98 97 Wołk Daria Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
99 118 Jarkiewicz-Janik Małgorzata Kraków 10 km Wkurw_team Kraków opłacono on-line
100 95 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ