GO! LASY Świąteczna Edycja - CAŁA POLSKA- AKTYWNIE PRZED ŚWIĘTAMI
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 1 Kosznik Michal Gdańsk 10 km biegowi szydercy opłacono on-line
2 9 Kudeń Agnieszka Łódź 10 km 5 z Księżyca opłacono on-line
3 7 Węsierska Katarzyna Skarszewy 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
4 11 Zdrojewski Patryk Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
5 12 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 10 km PSONI Skarszewy opłacono on-line
6 25 Bystrzak Tomasz Gdańsk 10 km opłacono on-line
7 42 Nawrot Lucyna Małe Liniewo 10 km opłacono on-line
8 44 Posmyk Łukasz Tczew 10 km opłacono on-line
9 50 Furman Tomasz Inowrocław 10 km Drużyna Julki opłacono on-line
10 58 Walewska Urszula Łódź 10 km 5 z Księżyca opłacono on-line
11 61 Furman Barbara Inowrocław 10 km Drużyna Julki opłacono on-line
12 65 Kurszewski Przemysław Czarna Woda 10 km opłacono on-line
13 68 BOJAN Andrzej Gdynia 10 km Anddach opłacono on-line
14 74 Kurszewski Grzegorz Czarna Woda 10 km opłacono on-line
15 77 Maślak Joanna Gdańsk 10 km Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku opłacono on-line
16 78 Gołębiewski Michał Czarna Woda 10 km opłacono on-line
17 81 Maślak Piotr Gdańsk 10 km Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku opłacono on-line
18 118 Jarkiewicz-Janik Małgorzata Kraków 10 km Wkurw_team Kraków opłacono on-line
19 101 Łatas Paweł Gdańsk 10 km opłacono on-line
20 103 Tuszyński Jarosław Gdańsk 10 km opłacono on-line
21 107 Listwan Mikołaj Zalas 10 km wkurw_team kraków opłacono on-line
22 112 Szyca Mateusz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
23 113 Szyca Szymon Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
24 116 Werema Mariola Kraków 10 km wkurw_team kraków opłacono on-line
25 123 Chodkiewicz Urszula Poznan 10 km opłacono on-line
26 125 Wyka Beata Skórzewo 10 km opłacono on-line
27 128 Godziuk Roman Toruń 10 km opłacono on-line
28 132 Borkowski Leszek Grabianów 10 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono on-line
29 133 Kruszyna-Nowak Karolina Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
30 134 Tukindorf Bożena Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
31 135 Siembida Barbara Uszczonów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
32 136 Nowak-Buda Magdalena Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
33 138 Stopka Michalina Stopka GÓRA 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
34 139 Skrzypczak Katarzyna Kietlów 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
35 140 Buda Grzegorz Irządze 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
36 156 Dudek Anna Tarnów 10 km opłacono on-line
37 144 Zapiec Aniela Wysoka 10 km opłacono on-line
38 145 Zapiec Leszek Wysoka 10 km opłacono on-line
39 143 Lisiecka Agnieszka Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
40 151 Dalke Jowita Gdańsk 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
41 152 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
42 157 Zawadzki Kazimierz Błotnia 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
43 164 Jalowski Jarosław Opole 10 km WSzW w Opolu opłacono on-line
44 165 Tomasik Kamila Luboszyce 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
45 167 Kanigowska Izabela Gdańsk 10 km opłacono on-line
46 168 Kanigowska Ada Gdańsk 10 km opłacono on-line
47 169 Szarek Henryk Słupsk 10 km opłacono on-line
48 173 Agnieszka Guszpit Warszawa 10 km Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
49 175 Gajewski Przemysław Poznan 10 km opłacono on-line
50 180 Ważyński Łukasz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
51 184 Klak Łukasz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
52 196 Kuchta Mariusz Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
53 197 Nowak Marek LUBOSZYCE 10 km KS Błyskawica Luboszyce opłacono on-line
54 198 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km opłacono on-line
55 30 Syroka Jan Syroka Legionowo 21,097 km półmaraton opłacono on-line
56 46 Nadrowski Kamil Bełchatów 21,097 km półmaraton opłacono on-line
57 87 Krępa Agnieszka Jarosław 21,097 km półmaraton Wkurw_team opłacono on-line
58 102 bałazy marcin szczytno 21,097 km półmaraton Mazurska wataha opłacono on-line
59 Orzoł Anna Szczytno 21,097 km półmaraton Mazurska wataha
60 120 Miketa Marek Rybnik 21,097 km półmaraton opłacono on-line
61 122 Górska Agnieszka Szczecin 21,097 km półmaraton Szalone wilczyce opłacono on-line
62 124 Sobczak Marta Poznań 21,097 km półmaraton opłacono on-line
63 126 Stromczyński Maciej Zabrze 21,097 km półmaraton opłacono on-line
64 127 Dychto Michał Warsaw 21,097 km półmaraton Michał Jola Janek Cecylka opłacono on-line
65 130 Stefański Łukasz Redystowo 21,097 km półmaraton KS ROZŁAZINO opłacono on-line
66 129 Łosiński Damian Gdańsk 21,097 km półmaraton LOTOS Running Team opłacono on-line
67 131 Kubica Ula Kubica Kraków 21,097 km półmaraton opłacono on-line
68 137 Piaskowski Mateusz Piaskowski Luboń 21,097 km półmaraton KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIU opłacono on-line
69 141 Krzywina Robert Chełm 21,097 km półmaraton opłacono on-line
70 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA 21,097 km półmaraton
71 154 Ochab Janusz Warszawa 21,097 km półmaraton opłacono on-line
72 Depta Michał Kraków 21,097 km półmaraton
73 163 Drzewiecki Janusz Poznań 21,097 km półmaraton opłacono on-line
74 166 Kanigowski Grzegorz Gdańsk 21,097 km półmaraton opłacono on-line
75 177 Kutniewska Maria Żukowo 21,097 km półmaraton Face Nordic Walking Team opłacono on-line
76 179 Cempla Bartek Śrem 21,097 km półmaraton opłacono on-line
77 186 Rudźko Wojciech Wejherowo 21,097 km półmaraton opłacono on-line
78 187 Zapała Paweł Chróścina 21,097 km półmaraton Tymon Team Chróścina opłacono on-line
79 191 Wolszlegier Magdalena Starogard Gdański 21,097 km półmaraton opłacono on-line
80 195 Buda Krzysztof Wrocław 21,097 km półmaraton opłacono on-line
81 2 Woźniewska Grażyna Police 5 km Szalone Wilczyce opłacono on-line
82 6 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km opłacono on-line
83 15 Kordecki Robert Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
84 10 PASIKOWSKI PIOTR WAŁBRZYCH 5 km BIEGAMY NA KOKSIE opłacono on-line
85 5 Łoś Karolina Gdańsk 5 km Panny z Wilka opłacono on-line
86 3 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 5 km opłacono on-line
87 8 Ścibiorek Arkadiusz Łódź 5 km opłacono on-line
88 35 Kuchta Anna Starogard Gdański 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
89 31 Sławecki Wojtek Malbork 5 km opłacono on-line
90 13 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
91 14 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
92 26 Graban Ilona Lubichowo 5 km opłacono on-line
93 28 Bogalecki Marek Starogard Gdański 5 km Safe Sport Team opłacono on-line
94 43 Kordecka Dominika Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
95 24 Kurkowski Marek Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
96 18 Kromer Kordian Kaliska 5 km opłacono on-line
97 19 Dering Marcin Demlin 5 km opłacono on-line
98 22 Janowicz Adrian Wiekowo 5 km SP nr 2 w Witkowie opłacono on-line
99 17 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz 5 km opłacono on-line
100 23 Urbaniak Marek Gdańsk 5 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line


Wyświetleń: 8417

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ