Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | 91 | Budziarek Adam | Gdańsk | 5 km | #BBKTS | opłacono on-line | |||
#GrodziecRun | |||||||||
2 | 183 | Łuszcz Konrad | Będzin | 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line | |||
5 z Księżyca | |||||||||
3 | 58 | Walewska Urszula | Łódź | 10 km | 5 z Księżyca | opłacono on-line | |||
4 | 9 | Kudeń Agnieszka | Łódź | 10 km | 5 z Księżyca | opłacono on-line | |||
AQ BIEG | |||||||||
5 | 73 | Jozefiak Ania | Starogard Gdański | 5 km | AQ BIEG | opłacono on-line | |||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | 82 | Mateja Paulina Mateja | Starogard Gdański | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
7 | 7 | Węsierska Katarzyna | Skarszewy | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
Anddach | |||||||||
8 | 68 | BOJAN Andrzej | Gdynia | 10 km | Anddach | opłacono on-line | |||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
9 | 149 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | |||
BIEGAMY NA KOKSIE | |||||||||
10 | 10 | PASIKOWSKI PIOTR | WAŁBRZYCH | 5 km | BIEGAMY NA KOKSIE | opłacono on-line | |||
Bractwo Biegowe BGK | |||||||||
11 | 173 | Agnieszka Guszpit | Warszawa | 10 km | Bractwo Biegowe BGK | opłacono on-line | |||
Drużyna Julki | |||||||||
12 | 61 | Furman Barbara | Inowrocław | 10 km | Drużyna Julki | opłacono on-line | |||
13 | 50 | Furman Tomasz | Inowrocław | 10 km | Drużyna Julki | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
14 | Walczak Igancy | Gdynia | 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
15 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
16 | 177 | Kutniewska Maria | Żukowo | 21,097 km półmaraton | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
Farmacja Tarchomin | |||||||||
17 | 53 | Bujalski Konrad | Jakubiki | 5 km | Farmacja Tarchomin | opłacono on-line | |||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
18 | 111 | Maluchnik Marek | Nasielsk | 5 km | GARAŻ Nasielsk | opłacono on-line | |||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
19 | 174 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |||
KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIU | |||||||||
20 | 137 | Piaskowski Mateusz Piaskowski | Luboń | 21,097 km półmaraton | KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIU | opłacono on-line | |||
KS Błyskawica Luboszyce | |||||||||
21 | 140 | Buda Grzegorz | Irządze | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
KS Błyskawica Luboszyce | |||||||||
22 | 197 | Nowak Marek | LUBOSZYCE | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
23 | 165 | Tomasik Kamila | Luboszyce | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
24 | 143 | Lisiecka Agnieszka | Luboszyce | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
25 | 139 | Skrzypczak Katarzyna | Kietlów | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
26 | 138 | Stopka Michalina Stopka | GÓRA | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
27 | 136 | Nowak-Buda Magdalena | Kietlów | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
28 | 135 | Siembida Barbara | Uszczonów | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
29 | 134 | Tukindorf Bożena | Kietlów | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
30 | 133 | Kruszyna-Nowak Karolina | Luboszyce | 10 km | KS Błyskawica Luboszyce | opłacono on-line | |||
KS ROZŁAZINO | |||||||||
31 | 130 | Stefański Łukasz | Redystowo | 21,097 km półmaraton | KS ROZŁAZINO | opłacono on-line | |||
LOTOS Running Team | |||||||||
32 | 129 | Łosiński Damian | Gdańsk | 21,097 km półmaraton | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
33 | 43 | Kordecka Dominika | Wielki Klincz | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |||
34 | 35 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |||
35 | 15 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |||
Mazurska wataha | |||||||||
36 | Orzoł Anna | Szczytno | 21,097 km półmaraton | Mazurska wataha | |||||
37 | 102 | bałazy marcin | szczytno | 21,097 km półmaraton | Mazurska wataha | opłacono on-line | |||
Mały Gruby Zwinny Miś | |||||||||
38 | 49 | Pokój Zbigniew | Wałbrzych | 5 km | Mały Gruby Zwinny Miś | opłacono on-line | |||
Michał Jola Janek Cecylka | |||||||||
39 | 127 | Dychto Michał | Warsaw | 21,097 km półmaraton | Michał Jola Janek Cecylka | opłacono on-line | |||
Morsy Zblewo | |||||||||
40 | 63 | Kasprzycka Katarzyna | Zblewo | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |||
41 | 55 | Plutowska Mieczysława | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |||
42 | 48 | Kasprzycki Witold | Zblewo | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |||
43 | 45 | Ossowska Ewa | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |||
44 | 14 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
45 | 142 | Rozek Mariola | Frank | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
46 | 115 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
47 | 119 | Langmesser Bogumił | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
48 | 110 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
49 | 89 | Loose Anna | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
50 | 52 | wicek patrycjusz | starogard gdański | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
51 | 39 | wicek aneta | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
52 | 13 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |||
NIEZRZESZONA | |||||||||
53 | 190 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | 5 km | NIEZRZESZONA | opłacono on-line | |||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
54 | 132 | Borkowski Leszek | Grabianów | 10 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | |||
Nowy Port | |||||||||
55 | 79 | Bystrzak Dariusz | Gdańsk | 5 km | Nowy Port | opłacono on-line | |||
56 | 75 | Bystrzak Oliwia | Gdańsk | 5 km | Nowy Port | opłacono on-line | |||
OSiR Team | |||||||||
57 | Barszcz Aleksandra | Starogard Gdański | 5 km | OSiR Team | |||||
PSONI Skarszewy | |||||||||
58 | 12 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 10 km | PSONI Skarszewy | opłacono on-line | |||
PSP Kokoszkowy | |||||||||
59 | 41 | Wilczewska Pola | Okole | 5 km | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line | |||
60 | 20 | Wilczewska Maja | Okole | 5 km | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line | |||
Panny z Wilka | |||||||||
61 | 5 | Łoś Karolina | Gdańsk | 5 km | Panny z Wilka | opłacono on-line | |||
Philipides | |||||||||
62 | 99 | Majka Jakub | Nowa wieś rzeczna | 5 km | Philipides | opłacono on-line | |||
SP nr 2 w Witkowie | |||||||||
63 | 22 | Janowicz Adrian | Wiekowo | 5 km | SP nr 2 w Witkowie | opłacono on-line | |||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
64 | 23 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | |||
Safe Sport Team | |||||||||
65 | 28 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 5 km | Safe Sport Team | opłacono on-line | |||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
66 | 157 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
Szalone Wilczyce | |||||||||
67 | 2 | Woźniewska Grażyna | Police | 5 km | Szalone Wilczyce | opłacono on-line | |||
Szalone wilczyce | |||||||||
68 | 122 | Górska Agnieszka | Szczecin | 21,097 km półmaraton | Szalone wilczyce | opłacono on-line | |||
69 | 85 | Fiedziuszko Robert | Szczecin | 5 km | Szalone wilczyce | opłacono on-line | |||
70 | 84 | Fiedziuszko Jaśko | Szczecin | 5 km | Szalone wilczyce | opłacono on-line | |||
71 | 83 | Rubaj Anna | Szczecin | 5 km | Szalone wilczyce | opłacono on-line | |||
Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | |||||||||
72 | 81 | Maślak Piotr | Gdańsk | 10 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | opłacono on-line | |||
73 | 77 | Maślak Joanna | Gdańsk | 10 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | opłacono on-line | |||
TRUNsformacja Gniewu | |||||||||
74 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 5 km | TRUNsformacja Gniewu | |||||
Tymon Team Chróścina | |||||||||
75 | 187 | Zapała Paweł | Chróścina | 21,097 km półmaraton | Tymon Team Chróścina | opłacono on-line | |||
WSzW w Opolu | |||||||||
76 | 164 | Jalowski Jarosław | Opole | 10 km | WSzW w Opolu | opłacono on-line | |||
Weterani RP, OPP Katowice | |||||||||
77 | 36 | Hanak Rafał Hanak | Psary | 5 km | Weterani RP, OPP Katowice | opłacono on-line | |||
Wkurw_team | |||||||||
78 | 87 | Krępa Agnieszka | Jarosław | 21,097 km półmaraton | Wkurw_team | opłacono on-line | |||
Wkurw_team Kraków | |||||||||
79 | 118 | Jarkiewicz-Janik Małgorzata | Kraków | 10 km | Wkurw_team Kraków | opłacono on-line | |||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
80 | 152 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |||
81 | 151 | Dalke Jowita | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |||
Zosia i Hania | |||||||||
82 | 21 | Skweres Adriana | Pelplin | 5 km | Zosia i Hania | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
83 | 198 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 10 km | opłacono on-line | ||||
84 | 196 | Kuchta Mariusz | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | ||||
85 | 195 | Buda Krzysztof | Wrocław | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
86 | 193 | Wójciszyn Mateusz | Reda | 5 km | opłacono on-line | ||||
87 | 192 | OLEKSY JAN | WROCŁAW | 5 km | opłacono on-line | ||||
88 | 191 | Wolszlegier Magdalena | Starogard Gdański | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
89 | 189 | Wojcik Ewa | Sosnowiec | 5 km | opłacono on-line | ||||
90 | 188 | Krefft Lidia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
91 | 186 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
92 | 185 | Klak Izabela | STAROGARD GDAŃSKI | 5 km | opłacono on-line | ||||
93 | 184 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | ||||
94 | 182 | Ruszkowski Marcin | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
95 | 181 | Ślizewska Aleksandra | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
96 | 180 | Ważyński Łukasz | Bydgoszcz | 10 km | opłacono on-line | ||||
97 | 179 | Cempla Bartek | Śrem | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
98 | 178 | Kolasińska Alicja | Krzywiń | 5 km | opłacono on-line | ||||
99 | 176 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | 5 km | opłacono on-line | ||||
100 | 175 | Gajewski Przemysław | Poznan | 10 km | opłacono on-line | ||||
101 | 172 | Matuszak Artur | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | ||||
102 | 169 | Szarek Henryk | Słupsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
103 | 168 | Kanigowska Ada | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
104 | 167 | Kanigowska Izabela | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
105 | 166 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
106 | 163 | Drzewiecki Janusz | Poznań | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
107 | 162 | Wodzikowski Franciszek | Gda nsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
108 | 161 | Wodzikowski Antoni | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
109 | 160 | Wodzikowska Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
110 | 159 | WODZIKOWSKI WOJCIECH | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
111 | 158 | Wolińska Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
112 | 194 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
113 | Depta Michał | Kraków | 21,097 km półmaraton | ||||||
114 | 154 | Ochab Janusz | Warszawa | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
115 | 153 | Kurnyta Justyna | Wałbrzych | 5 km | opłacono on-line | ||||
116 | 150 | Ostolska Magdalena | Warszawa | 5 km | opłacono on-line | ||||
117 | 148 | Kala Michał | Łabiszyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
118 | 147 | Religa Aleksander | Starachowice | 5 km | opłacono on-line | ||||
119 | 146 | Walczyńska Katarzyna | Cięcina | 5 km | opłacono on-line | ||||
120 | 145 | Zapiec Leszek | Wysoka | 10 km | opłacono on-line | ||||
121 | 144 | Zapiec Aniela | Wysoka | 10 km | opłacono on-line | ||||
122 | NAPIÓRKOWSKA ANNA | OSTROŁĘKA | 21,097 km półmaraton | ||||||
123 | 156 | Dudek Anna | Tarnów | 10 km | opłacono on-line | ||||
124 | 141 | Krzywina Robert | Chełm | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
125 | 131 | Kubica Ula Kubica | Kraków | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
126 | 128 | Godziuk Roman | Toruń | 10 km | opłacono on-line | ||||
127 | 126 | Stromczyński Maciej | Zabrze | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
128 | 125 | Wyka Beata | Skórzewo | 10 km | opłacono on-line | ||||
129 | 124 | Sobczak Marta | Poznań | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
130 | 155 | Rożek Maciej | frank | 5 km | opłacono on-line | ||||
131 | 123 | Chodkiewicz Urszula | Poznan | 10 km | opłacono on-line | ||||
132 | 121 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
133 | 120 | Miketa Marek | Rybnik | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
134 | 117 | Konieczka Hubert | Kolincz | 5 km | opłacono on-line | ||||
135 | 114 | PANOŃKO ROBERT | WAŁBRZYCH | 5 km | opłacono on-line | ||||
136 | 113 | Szyca Szymon | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | ||||
137 | 112 | Szyca Mateusz | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | ||||
138 | 109 | Jarczewska Renata | Goleniów | 5 km | opłacono on-line | ||||
139 | 108 | Langmesser Danuta | Pinczyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
140 | 106 | Dobrzyńska Natalia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
141 | 105 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 5 km | opłacono on-line | ||||
142 | 104 | Słowiński Michał Słowiński | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
143 | 103 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
144 | 101 | Łatas Paweł | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
145 | 98 | Gracz Ania | Jabłowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
146 | 97 | Wołk Daria | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
147 | 95 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | 5 km | opłacono on-line | ||||
148 | 96 | Kodrycka Karolina | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
149 | 94 | Graban Krzysztof | Morzeszczyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
150 | 93 | Dec Jacek | Kraków | 5 km | opłacono on-line | ||||
151 | 92 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
152 | 100 | Sowa Renata | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | ||||
153 | 90 | Jackowski Jakub | Kutno | 5 km | opłacono on-line | ||||
154 | 88 | Pałamar Krzysztof | Szczecin | 5 km | opłacono on-line | ||||
155 | 86 | Groen Patryk | Sucumin | 5 km | opłacono on-line | ||||
156 | 78 | Gołębiewski Michał | Czarna Woda | 10 km | opłacono on-line | ||||
157 | 74 | Kurszewski Grzegorz | Czarna Woda | 10 km | opłacono on-line | ||||
158 | 72 | CZYŻEWSKA NATALIA | Skarszewy | 5 km | opłacono on-line | ||||
159 | 71 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | 5 km | opłacono on-line | ||||
160 | 76 | Bystrzak Wojciech | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
161 | 70 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
162 | 80 | Bystrzak Patryk | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
163 | 69 | Sulewska Katarzyna | Pogódki | 5 km | opłacono on-line | ||||
164 | 67 | Świeczkowski Łukasz | Kaliska | 5 km | opłacono on-line | ||||
165 | 64 | Ciemiński Wojciech | Sumin | 5 km | opłacono on-line | ||||
166 | 65 | Kurszewski Przemysław | Czarna Woda | 10 km | opłacono on-line | ||||
167 | 59 | Michajłowska Agata | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
168 | 66 | Pietaś Sława | Police | 5 km | opłacono on-line | ||||
169 | 60 | Wachowska Marta | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
170 | 62 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | 5 km | opłacono on-line | ||||
171 | 56 | Prądziński Marcin | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
172 | 57 | Buchkovska Nadiya | Łódź | 5 km | opłacono on-line | ||||
173 | 51 | Świeczkowska Iwona | Kaliska | 5 km | opłacono on-line | ||||
174 | 54 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
175 | 46 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
176 | 47 | Ciemińska Magdalena | Sumin | 5 km | opłacono on-line | ||||
177 | 44 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | ||||
178 | 42 | Nawrot Lucyna | Małe Liniewo | 10 km | opłacono on-line | ||||
179 | 40 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | 5 km | opłacono on-line | ||||
180 | 38 | Kudeń Dariusz | Łódź | 5 km | opłacono on-line | ||||
181 | 37 | Jaworska Justyna | Częstochowa | 5 km | opłacono on-line | ||||
182 | 33 | Dahm Szymon | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
183 | 34 | Wiśniewska Julia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
184 | 30 | Syroka Jan Syroka | Legionowo | 21,097 km półmaraton | opłacono on-line | ||||
185 | 29 | Topczyński Krystian | Morzeszczyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
186 | 27 | Rybczyński Marcin | Krąg | 5 km | opłacono on-line | ||||
187 | 16 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | 5 km | opłacono on-line | ||||
188 | 17 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | 5 km | opłacono on-line | ||||
189 | 19 | Dering Marcin | Demlin | 5 km | opłacono on-line | ||||
190 | 25 | Bystrzak Tomasz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | ||||
191 | 18 | Kromer Kordian | Kaliska | 5 km | opłacono on-line | ||||
192 | 24 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
193 | 26 | Graban Ilona | Lubichowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
194 | 31 | Sławecki Wojtek | Malbork | 5 km | opłacono on-line | ||||
195 | 11 | Zdrojewski Patryk | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | ||||
196 | 8 | Ścibiorek Arkadiusz | Łódź | 5 km | opłacono on-line | ||||
197 | 3 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
198 | 6 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 5 km | opłacono on-line | ||||
biegowi szydercy | |||||||||
199 | 1 | Kosznik Michal | Gdańsk | 10 km | biegowi szydercy | opłacono on-line | |||
wkurw_team kraków | |||||||||
200 | 116 | Werema Mariola | Kraków | 10 km | wkurw_team kraków | opłacono on-line | |||
201 | 107 | Listwan Mikołaj | Zalas | 10 km | wkurw_team kraków | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15772