Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#aktywnekobiety | |||||||||
1 | Bratkowska Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Nordic walking 10 km | #aktywnekobiety | |||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
2 | 21 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg 5 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | |||
Aktywnie w Pniewach | |||||||||
3 | 13 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Nordic walking 5 km | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | |||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
4 | 26 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | |||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
5 | 33 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Nordic walking 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
ELITE TEAM | |||||||||
6 | 16 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line | |||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
7 | 5 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
8 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Nordic walking 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
9 | 30 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
10 | 19 | Olech Anna | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
11 | 20 | Olech Marcin | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
12 | 22 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono on-line | |||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
13 | 29 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
14 | 28 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
GENETIX Team | |||||||||
15 | 8 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Nordic walking 5 km | GENETIX Team | opłacono on-line | |||
Hakunamatata | |||||||||
16 | 1 | Bogacz Ewa | Nowy Targ | Bieg 10 km | Hakunamatata | opłacono on-line | |||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
17 | 6 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
18 | 23 | Rudawski Maciej | Trzciel | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
Morsy z Zawiatu | |||||||||
19 | Pierzchała Marek | Luzino | Nordic walking 10 km | Morsy z Zawiatu | |||||
NW KONIN warto nad Wartą | |||||||||
20 | Wanat Wioletta | Konin | Nordic walking 5 km | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line | ||||
NWPL/ Goggle PAE Team | |||||||||
21 | 9 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | NWPL/ Goggle PAE Team | opłacono on-line | |||
NWPL/LukiTeam | |||||||||
22 | 35 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Nordic walking 10 km | NWPL/LukiTeam | opłacono on-line | |||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
23 | 32 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | |||
Nidzica Biega | |||||||||
24 | 2 | Dzido Edyta | Nidzica | Bieg 10 km | Nidzica Biega | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
25 | 25 | Soroka Teresa | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
26 | 4 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
27 | 3 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
OBORYGENI | |||||||||
28 | 34 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Nordic walking 5 km | OBORYGENI | opłacono on-line | |||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
29 | 15 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | |||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
30 | 31 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
31 | 27 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
32 | 14 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
33 | 12 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
34 | 11 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
35 | 39 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono on-line | ||||
36 | 24 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
37 | 17 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
38 | 36 | Boruczyński Dariusz | Police | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
39 | 10 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | ||||
40 | 38 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | ||||
41 | 7 | Czerczak Andrzej | Warszawa | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||||
42 | 37 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | ||||
team deaf | |||||||||
43 | 18 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11017