Korona Północy - Choczewo - WIRTUALNIE

5 km NW

Msc. Open Numer IMIĘ Nazwisko PŁEĆ Msc. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB Dystans Nadesłany czas 5 km NW
1 17 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA K 1 OPOLE 5 km NW 00:37:45.00
2 40 WIOLETTA WANAT K 2 KONIN NW KONIN WARTO NAD WARTĄ 5 km NW 00:38:12.00
3 30 KAROLINA BŁASZCZYK K 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5 km NW 00:39:40.00
4 5 JANUSZ CETERA M 1 DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5 km NW 00:40:41.00
5 24 SŁAWOMIR RZEPECKI M 2 MAKÓW MAZOWIECKI 5 km NW 00:43:04.00
6 14 JAN KULCZYCKI M 3 GDAŃSK 5 km NW 00:43:47.00
7 28 ANDRZEJ WIETRZYCKI M 4 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 00:44:32.00
8 27 IZABELA TOWARNICKA K 4 GDYNIA TEAM DEAF 5 km NW 00:44:35.00
9 9 MIROSŁAW GLISZCZYŃSKI M 5 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE NWPL/ GOGGLE PAE TEAM 5 km NW 00:44:38.00
10 11 KATARZYNA KARPIŃSKA K 5 GDYNIA 5 km NW 00:46:49.00
11 12 DOROTA KORZEB K 6 GDAŃSK 5 km NW 00:46:52.00
12 33 MARTA ZDANOWICZ K 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW 00:48:16.00
13 8 AGNIESZKA CZERLIKOWSKA K 8 GDYNIA GENETIX TEAM 5 km NW 00:48:29.00
14 39 OLIWIA SZYCKO K 9 KOBYLNICA 5 km NW 00:50:00.00
15 6 DANUTA CHORYŃSKA K 10 SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE 5 km NW 00:56:30.00
16 10 JACEK HANUSZKIEWICZ M 6 SKIERNIEWICE 5 km NW 00:56:45.00
17 22 ALEKSANDRA PRZYBYLSKA K 11 GDYNIA ELITE TEAM 5 km NW 00:57:06.00
18 13 GRZEGORZ KRUGIOŁKA M 7 PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5 km NW 00:59:27.00
19 3 MAGDALENA BUJNICKA K 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5 km NW 01:05:01.00
20 37 IWONA JANKOWSKA K 13 WEJHEROWO 5 km NW 01:09:52.00
21 36 DARIUSZ BORUCZYŃSKI M 8 POLICE 5 km NW 01:15:42.00
22 16 JAN ŁĘCKI M 9 GDYNIA ELITE TEAM 5 km NW 01:21:16.00
23 38 BOŻENA SZULC-ANDRZEJCZAK K 14 SKWIERZYNA 5 km NW 01:21:40.00
24 18 JOLANTA MIŁKOWSKA K 15 GDYNIA TEAM DEAF 5 km NW 01:25:28.00
25 31 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS K 16 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5 km NW 01:45:45.00

10 km NW

Msc. Open Numer IMIĘ Nazwisko PŁEĆ Msc. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB Dystans Nadesłany Wynik
1 4 MARCIN BUJNICKI M 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10 km NW 01:05:01.00
2 32 MACIEJ KŁOS M 2 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10 km NW 01:06:35.00
3 26 JACEK SZYMAŃSKI M 3 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10 km NW 01:13:29.00
4 23 MACIEJ RUDAWSKI M 4 TRZCIEL MARSZ PO ZDROWIE 10 km NW 01:15:30.00
5 35 BARBARA WÓJCIK K 1 KRZCZONÓW NWPL/LUKITEAM 10 km NW 01:20:16.00
6 25 TERESA SOROKA K 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10 km NW 01:23:43.00
7 29 BEATA WOŁK K 3 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10 km NW 01:37:59.00
8 19 ANNA OLECH K 4 GDAŃSK ELITE TEAM 10 km NW 01:42:00.00
9 20 MARCIN OLECH M 5 GDAŃSK ELITE TEAM 10 km NW 01:42:00.00

5 km bieg

Msc. Open Numer IMIĘ Nazwisko PłEĆ Msc. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB Dystans Nadesłany wynik
1 21 ADAM PARANDYK M 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 5 km bieg 00:36:42.00

10 km bieg

Msc. Open Numer IMIĘ Nazwisko PŁEĆ Msc. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB Dystans Nadesłany wynik
1 2 EDYTA DZIDO K 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10 km bieg 01:00:55.00
2 7 ANDRZEJ CZERCZAK M 1 WARSZAWA 10 km bieg 01:05:21.00
3 1 EWA BOGACZ K 2 NOWY TARG HAKUNAMATATA 10 km bieg 01:17:54.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ