Bieg po MIÓD
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piekarski Wojciech Augustów 10km ATP Augustów opłacono
2 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
3 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
4 Mieczkowski Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
5 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
6 Bogdan Piotr Szczuczyn 10km opłacono
7 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
8 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km opłacono
9 Gozdalska Iwona Warszawa 10km opłacono
10 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km opłacono
11 Domoradzki Robert Łomża 10km Grygo Team opłacono
12 Grygo Paweł Łomża 10km Grygo Team opłacono
13 Krasowski Damian Białystok 10km Białystok opłacono
14 Jagłowski Patryk Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
15 Pleban Marek Łomża 10km Grygo Team opłacono
16 Camlet Sylwester Łomża 10km Grygo Team opłacono
17 Jasińska-Żok Anna Łomża 10km Grygo Team opłacono
18 Cichy Bartosz Białobrzegi 10km ATP Augustów opłacono
19 Szmit Jarek Łomża 10km opłacono
20 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
21 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
22 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
23 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
24 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
25 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
26 Mościcki Zenon Rutki 10km opłacono
27 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 10km opłacono
28 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10km opłacono
29 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
30 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
31 Kopania Grzegorz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
32 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
33 Kuryło Artur Augustów 10km ATP Augustów opłacono
34 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP Augustów opłacono
35 Frejtag Dawid Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
36 Zach Kamil Stare Modzele 10km Run Team Piątnica opłacono
37 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT opłacono
38 Miniuk Paweł Białystok 10km PALĘ WROTKI opłacono
39 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
40 Zych Paweł Piątnica 10km opłacono
41 Macko Grzegorz Łomża 10km Run Team Piątnica opłacono
42 Ekstowicz Damian Radziłów 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
43 Rakowska Iiwona Białystok 10km opłacono
44 Parchowska Magdalena Gdańsk 10km Palę wrotki opłacono
45 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe 10km Sportteam zambrow opłacono
46 Zyskowski Artur Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
47 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
48 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
49 Głowacki Robert Olsztyn 10km Vege Runners opłacono
50 Witkowski Dariusz Białystok 10km Outdoor Training opłacono
51 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica opłacono
52 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10km ZPHU DREWMAX opłacono
53 Truszkowski Marcin Łomża 10km Run Team Piątnica opłacono
54 Chmielewski Tomasz Nowogród 10km opłacono
55 Trusiak Artur Ząbki 10km Biegam Bo Lubie Ząbki Team opłacono
56 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT opłacono
57 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
58 Kaczmarczyk Kamil Piątnica 10km Run Team Piątnica opłacono
59 Łapińska Anna Białystok 10km PALĘ WROTKI opłacono
60 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
61 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
62 Wiazowska Anna Białystok 10km PALĘ WROTKI opłacono
63 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 10km Maratonka Grajewo opłacono
64 Przestrzelski Paweł Białystok 10km opłacono
65 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km Juvenia Białystok opłacono
66 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
67 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
68 Sienicki Mariusz Łomża 10km opłacono
69 Chuchla Piotr Dawidy Bankowe 10km opłacono
70 Sokół Przemysław Białystok 10km opłacono
71 Remiszewski Paweł Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
72 Tworek Maciej Warszaw 10km opłacono
73 Gozdalski Adam Warszawa 10km opłacono
74 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Nowakowski team opłacono
75 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 10km Starglass Team opłacono
76 Kolasa Paulina Warszawa 10km Klub Gordona i Giny opłacono
77 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
78 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
79 Maliszewski Jerzy Olsztyn 10km AKM Olsztyn opłacono
80 Perek Agata Łomża 10km opłacono
81 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglassteam Ostrołęka opłacono
82 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
83 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
84 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
85 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
86 Fajkiel Kamila Łomża 10km opłacono
87 Skłodowski Henryk Dąbrowa 10km Roch Jasienica opłacono
88 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
89 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
90 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
91 Zduniak Anna Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
92 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
93 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
94 Ziarkowski Marcin Warszawa 10km Los Basureros opłacono
95 Kawecki Bartosz Warszawa 10km Los Basureros opłacono
96 Dąbrowski Adam Zambrów 10km opłacono
97 Jagielska Anita Ostrów Maz 10km opłacono
98 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
99 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
100 Dąbrowski Grzegorz Zambrów 10km opłacono


Wyświetleń: 6871

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ