10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Piekarski Wojciech Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
2 Karanos Tadeusz Hajnówka Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
3 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
4 Mieczkowski Robert Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
5 Rudnicka Jadwiga Białystok Polska 10km opłacono
6 Bogdan Piotr Szczuczyn Polska 10km opłacono
7 Chrapowicz Paweł Konopki Młode Polska 10km opłacono
8 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok Polska 10km opłacono
9 Gozdalska Iwona Warszawa Polska 10km opłacono
10 Kowalczyk Roman Ostrołęka Polska 10km opłacono
11 Domoradzki Robert Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
12 Grygo Paweł Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
13 Krasowski Damian Białystok Polska 10km Białystok opłacono
14 Jagłowski Patryk Suwałki Polska 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
15 Pleban Marek Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
16 Camlet Sylwester Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
17 Jasińska-Żok Anna Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
18 Cichy Bartosz Białobrzegi Polska 10km ATP Augustów opłacono
19 Szmit Jarek Łomża Polska 10km opłacono
20 Elster Adam Łomża Polska 10km Grygo Team opłacono
21 Stawarz Krzysztof Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
22 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Polska 10km ATP Augustów opłacono
23 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Polska 10km ATP Augustów opłacono
24 Ginszt Renata Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
25 Szydlik Adam Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
26 Mościcki Zenon Rutki Polska 10km opłacono
27 Przestrzelski Sławomir Jedwabne Polska 10km opłacono
28 Niewiarowska Anna Ciechanowiec Polska 10km opłacono
29 Dawidejt Dariusz Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
30 Wyrwas Tadeusz Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
31 Kopania Grzegorz Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
32 Sierocki Jan Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
33 Kuryło Artur Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
34 Kurylo Ewa Augustów Polska 10km ATP Augustów opłacono
35 Frejtag Dawid Giżycko Polska 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
36 Zach Kamil Stare Modzele Polska 10km Run Team Piątnica opłacono
37 Gałązka Krzysztof Stare Chojny Polska 10km TMT opłacono
38 Miniuk Paweł Białystok Polska 10km PALĘ WROTKI opłacono
39 Wróblewski Tomasz Ketrzyn Polska 10km opłacono
40 Zych Paweł Piątnica Polska 10km opłacono
41 Macko Grzegorz Łomża Polska 10km Run Team Piątnica opłacono
42 Ekstowicz Damian Radziłów Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
43 Rakowska Iiwona Białystok Polska 10km opłacono
44 Parchowska Magdalena Gdańsk Polska 10km Palę wrotki opłacono
45 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe Polska 10km Sportteam zambrow opłacono
46 Zyskowski Artur Ostrołęka Polska 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
47 Szok Marek Czarnocin Polska 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
48 Darmetko Paweł Kolno Polska 10km Kolno Biega opłacono
49 Głowacki Robert Olsztyn Polska 10km Vege Runners opłacono
50 Witkowski Dariusz Białystok Polska 10km Outdoor Training opłacono
51 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 Polska 10km Run Team Piątnica opłacono
52 Stachacz Mirosław Ostrołęka Polska 10km ZPHU DREWMAX opłacono
53 Truszkowski Marcin Łomża Polska 10km Run Team Piątnica opłacono
54 Chmielewski Tomasz Nowogród Polska 10km opłacono
55 Trusiak Artur Ząbki Polska 10km Biegam Bo Lubie Ząbki Team opłacono
56 Jakubowski Marcin Łomża Polska 10km TMT opłacono
57 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 10km Maratonka Grajewo opłacono
58 Kaczmarczyk Kamil Piątnica Polska 10km Run Team Piątnica opłacono
59 Łapińska Anna Białystok Polska 10km PALĘ WROTKI opłacono
60 Waśko Mirosław Łapy Polska 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
61 Waśko Barbara Łapy Polska 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
62 Wiazowska Anna Białystok Polska 10km PALĘ WROTKI opłacono
63 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 Polska 10km Maratonka Grajewo opłacono
64 Przestrzelski Paweł Białystok Polska 10km opłacono
65 Dziekoński Tadeusz Białystok Polska 10km Juvenia Białystok opłacono
66 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 10km Kolno Biega opłacono
67 Ogonowski Michał Łomża Polska 10km Medyk Łomża opłacono
68 Sienicki Mariusz Łomża Polska 10km opłacono
69 Chuchla Piotr Dawidy Bankowe Polska 10km opłacono
70 Sokół Przemysław Białystok Polska 10km opłacono
71 Remiszewski Paweł Łomża Polska 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
72 Tworek Maciej Warszaw Polska 10km opłacono
73 Gozdalski Adam Warszawa Polska 10km opłacono
74 Nowakowski Czeslaw Warszawa Polska 10km Nowakowski team opłacono
75 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka Polska 10km Starglass Team opłacono
76 Kolasa Paulina Warszawa Polska 10km Klub Gordona i Giny opłacono
77 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka Polska 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
78 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka Polska 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
79 Maliszewski Jerzy Olsztyn Polska 10km AKM Olsztyn opłacono
80 Perek Agata Łomża Polska 10km opłacono
81 Modzelewski Wiesław Ostrołęka Polska 10km Starglassteam Ostrołęka opłacono
82 Leszczyński Roman Ostrołęka Polska 10km so-biebie-gam opłacono
83 Mikołajczyk Marcin Łomża Polska 10km opłacono
84 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła Polska 10km Klub J.Słowackiego opłacono
85 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Polska 10km Klub J.Słowackiego opłacono
86 Fajkiel Kamila Łomża Polska 10km opłacono
87 Skłodowski Henryk Dąbrowa Polska 10km Roch Jasienica opłacono
88 Nowak Mateusz Zbójna Polska 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
89 Szymański Paweł Zbójna Polska 10km Kurpie na Luzie opłacono
90 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Polska 10km Kurpie na Luzie opłacono
91 Zduniak Anna Zbójna Polska 10km Kurpie na Luzie opłacono
92 Korzeniecka Beata Zbójna Polska 10km Kurpie na Luzie opłacono
93 Kosiński Marcin Kolno Polska 10km Petunie opłacono
94 Ziarkowski Marcin Warszawa Polska 10km Los Basureros opłacono
95 Kawecki Bartosz Warszawa Polska 10km Los Basureros opłacono
96 Dąbrowski Adam Zambrów Polska 10km opłacono
97 Jagielska Anita Ostrów Maz Polska 10km opłacono
98 Bałulis Daiwa Suwałki Polska 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
99 Bałulis Rajmund Suwałki Polska 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
100 Dąbrowski Grzegorz Zambrów Polska 10km opłacono


Wyświetleń: 9544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ