Limit uczestników 120 UWAGA  WYJĄTKOWO w okresie zimowym nie mamy wolnych miejsc dla osób towarzyszących - wejście na świetlicę tylko dla zawodników - przepraszamy.

Numery strtowe do zwrotu - po biegu oddajemy do kuchni i otrzymujemy wyżywienie.

 Pomiar czasu ręczny numery strtowe umieszczone z przodu - widoczne dla sędziów, bieg odbywa się po lesie, wbiegamy na metę w wyznaczonym taśmą miejscu i napisem META.

Rywalizacja tylko w kat. wiekowych co 5 lat nagradzamy pierwsze trójki u Pań i Mężczyzn MIODEM.

Przewidujemy nagrody dla najstarszej i najstrszego uczestnika , dla uczestnika który w dniu zawodów przyjechał na zawody z najdalszego zakątka Polski.

Wśród wszystkich chętnych uczestników po dekoracji przeprowadzimy zabawę z nagrodami.

Nie posiadamy pryszniców tylko toalety z umywalkami.

W razie sprzyjającej aury zapraszamy na grilla na wolnym powietrzu. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji Grand Prix „Piątka Gminy Łomża”organizowanych przez Gminę Łomża i Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia w roku 2021. Kategorie wiekowe co 5 lat. Zaczynamy w lutym, ostatni bieg w którym można zdobyć punkty to październik a zakończenie i podsumowanie w listopadzie. Będą też nagrody SPECJALNE dla uczestników którzy zaliczą wszystkie 5 imprez z cyklu.

Aby być sklasyfikowanym w cyklu grand prix, trzeba zaliczyć minimum 3 biegi, prowadzona będzie tylko klasyfikacja w kat. wiekowych co 5 lat, punkty będą zliczane wg zajętych miejsc w kat. wiekowych i sumowane np. startowało w kat. wiekowej 3zawodników – pierwszy otrzymuje 3pkt. , drugi otrzymuje 2pkt. , trzeci otrzymuje 1pkt. wygrywa zawodnik który uzyska największa ilość punktów w 3 najlepszych biegach.

Dodatkowo nagrodzimy uczestników którzy wezmą udział w 5 biegach. Ostatnie zawody, które nie wliczają się do cyklu odbędą się 14.11.2021r o godz. 12:00 w Giełczynie. 

I bieg 28.02.2021r. z cyklu Grand Prix pod nazwą "Piątka Gminy Łomża" 10km w kompleksie leśnym w Czerwonym Borze k. Giełczyna 

II bieg 16.05.2021r. 10km Jednaczewo trasa posiada atest PZLA + I Bieg Tropem Wilczym na dystansie 1963m.

III bieg 08.08.2021r. ok. 9km Stara Łomża nad rzeką - bieg prawie górski 

IV bieg 10.10.2021r. 10km Pniewo 

Zakończenie 14.11.2021r. 10km Giełczyn k. Łomży

Wyświetleń: 180

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ