Nowe zasady sanitarne od 12 lutego: ➡ możliwy sport amatorski na świeżym powietrzu przy zachowaniu reżimu sanitarnego -OBOWIĄZKOWO przez cały czas trwania imprezy maseczki (po starcie można zdjąć) zachowujemy dystans , biuro zawodów otwarte od godz. 10:00 całość imprezy odbędzie się na świerzym powietrzu wraz z dekoracją ok. godz. 14:00, na teren Biura Zawodów będzie można wejść maksymalnie po pięć osób. 

Zawodnicy ścigają się na oznakowanej trasie – 10 km w sposób INDYWIDUALNY – KORESPONDENCYJNY, wygrywa ten, który przebiegnie wyznaczony dystans w najkrótszym czasie.

Numery startowe do zwrotu - po biegu oddajemy w Biurze Zawodów.

 Pomiar czasu ręczny numery startowe umieszczone z przodu - widoczne dla sędziów, bieg odbywa się po lesie, wbiegamy na metę w wyznaczonym taśmą miejscu i napisem META.

Rywalizacja tylko w kat. wiekowych co 5 lat nagradzamy pierwsze trójki u Pań i Mężczyzn MIODEM.

Nie posiadamy pryszniców tylko toalety z umywalkami.

W razie sprzyjającej aury zapraszamy na grilla na wolnym powietrzu. 

ps. gdyby impreza nie mogła się odbyć w wyznaczonym terminie to odbedzie się w pierwszym wolnym terminie po wydaniu zezwoleń przez rząd np. 7 marca lub 14 marca itd.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji Grand Prix „Aktywna Piątka Gminy Łomża” organizowanych przez Gminę Łomża i Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia w roku 2021. Kategorie wiekowe co 5 lat. Zaczynamy w lutym, ostatni bieg w którym można zdobyć punkty to październik a zakończenie i podsumowanie w listopadzie. Będą też nagrody SPECJALNE dla uczestników którzy zaliczą wszystkie 5 imprez z cyklu.

Aby być sklasyfikowanym w cyklu grand prix, trzeba zaliczyć minimum 3 biegi, prowadzona będzie tylko klasyfikacja w kat. wiekowych co 5 lat, punkty będą zliczane wg zajętych miejsc w kat. wiekowych i sumowane np. startowało w kat. wiekowej 3 zawodników – pierwszy otrzymuje 3pkt. , drugi otrzymuje 2pkt. , trzeci otrzymuje 1pkt. wygrywa zawodnik który uzyska największa ilość punktów w 3 najlepszych biegach.

Dodatkowo nagrodzimy uczestników którzy wezmą udział w 5 biegach. Ostatnie zawody, które nie wliczają się do cyklu odbędą się 14.11.2021r o godz. 12:00 w Giełczynie. 

I bieg 28.02.2021r. z cyklu Grand Prix pod nazwą "Aktywna Piątka Gminy Łomża" 10km w kompleksie leśnym w Czerwonym Borze k. Giełczyna 

II bieg 16.05.2021r. 10km Jednaczewo trasa posiada atest PZLA + I Bieg Tropem Wilczym na dystansie 1963m.

III bieg 08.08.2021r. ok. 9km Stara Łomża nad rzeką - bieg prawie górski 

IV bieg 10.10.2021r. 10km Pniewo 

Zakończenie 14.11.2021r. 10km Giełczyn k. Łomży

Wyświetleń: 8208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ