Bieg  Stacha Konwy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milanowski Grzegorz Augustów 10km opłacono
2 Ostaszewska Eliza Augustów 10km opłacono
3 Kozłowski Piotr Augustów 10km DHL AUGUSTÓW opłacono
4 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP Augustów opłacono
5 Kuryło Artur Augustów 10km ATP Augustów opłacono
6 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
7 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
8 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
9 Łapińska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
10 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
11 Koziejko Stanisław Białystok 10km opłacono
12 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
13 Puciłowski Mirosław Białystok 10km Nadaktywni opłacono
14 Bierć Jarosław Białystok 10km BBL Białystok opłacono
15 Orzełowski Rafał Białystok 10km MD Run Training opłacono
16 Szatyłowicz Paweł Białystok 10km opłacono
17 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD Run Training opłacono
18 Miniuk Paweł Białystok 10km opłacono
19 Sokół Przemysław Białystok 10km opłacono
20 Horaczy Krzysztof Białystok 10km opłacono
21 Falkowska Martyna Białystok 10km 3T Białystok opłacono
22 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10km opłacono
23 Jarmołowicz Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
24 Krasowski Damian Białystok 10km Białystok opłacono
25 Morawski Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
26 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km opłacono
27 Gołaszewski Mariusz Białystok 10km opłacono
28 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km opłacono
29 Struk Piotr Białystok 10km opłacono
30 Kotowicz Grzegorz Budry 10km opłacono
31 Kurpiewski Michał Chojny Młode 10km opłacono
32 Dambrine Damien Chojny Młode 10km opłacono
33 Delcourt Jean-Baptiste Chojny Młode 10km opłacono
34 Dambrine Wioleta Chojny Młode 10km opłacono
35 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
36 Skłodowski Henryk Dąbrowa 10km Roch Jasienica opłacono
37 Parchowska Magdalena Gdańsk 10km opłacono
38 Hałun Łukasz Giżycko 10km opłacono
39 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
40 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
41 KARANOS Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
42 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica opłacono
43 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 10km opłacono
44 Dąbrowski Artur Kalinowo 10km TMT opłacono
45 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
46 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10km opłacono
47 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
48 Kowalczyk Andrzej Kolno 10km Kolno Biega opłacono
49 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
50 Kiełczewski Mariusz Kolno 10km opłacono
51 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
52 Klimowicz Paulina Kolno 10km KOLNO BIEGA opłacono
53 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
54 Poreda Dariusz Lomza 10km opłacono
55 Zieliński Zbigniew Lomża 10km opłacono
56 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
57 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
58 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
59 Powierża Marta Łochów 10km opłacono
60 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
61 Staszewska Barbara Łomza 10km opłacono
62 Skorupski Krzysztof Łomża 10km Run Team Piątnica opłacono
63 Chojnowski Michał Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
64 Gieraga Jerzy Łomża 10km opłacono
65 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT opłacono
66 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
67 Szmit Jarek Łomża 10km opłacono
68 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
69 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
70 Pleban Marek Łomża 10km Grygo Team opłacono
71 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
72 Olsen Daniel Pupek Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
73 Fajkiel Kamila Łomża 10km opłacono
74 Korolczuk Henryk Łomża 10km opłacono
75 Bartosiewicz Zbigniew Łomża 10km opłacono
76 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
77 Marzec Marcin Łomża 10km opłacono
78 Kaminski Jacek Łomża 10km opłacono
79 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
80 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
81 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
82 Bruliński Kamil Łomża 10km opłacono
83 Czartoszewski Szymon Łomża 10km KM PSP Łomża / Najmowicz Triathlon opłacono
84 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 10km opłacono
85 Trybuła Tomasz Łomża 10km opłacono
86 Sobieszuk Marek Łomża 10km opłacono
87 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
88 Polewaczyk Tomasz Łyse 10km opłacono
89 Puławski Kazimierz Łyse 10km GPN opłacono
90 Radomski Piotr Małkinia Górna 10km opłacono
91 Muzyk Edward Mały Płock 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
92 Pasławski Tomasz Mały Płock 10km BBL Łomża opłacono
93 Wróblewski Kamil Nowodworce 10km opłacono
94 Buczyński Mariusz Nowogród 10km opłacono
95 Rożek Gerard Olecko 10km Olecko Biega opłacono
96 Kosowski Janusz Olsztyn 10km AKM OLSZTYN sklepbiegowy.com opłacono
97 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
98 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka opłacono
99 Kowarski Mariusz Ostrołęka 10km Monar Arkadia Team opłacono
100 Biedka Robert Ostrołęka 10km Run Crew Ostrołęka opłacono


Wyświetleń: 8567

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ