Bieg  Stacha Konwy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 10km opłacono
2 Andrejczuk Józek Porosły 10km BBL Białystok opłacono
3 Bartosiewicz Zbigniew Łomża 10km opłacono
4 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
5 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
6 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10km BBL/Kurpie Ostrołęka opłacono
7 Biedka Robert Ostrołęka 10km Run Crew Ostrołęka opłacono
8 Bierć Jarosław Białystok 10km BBL Białystok opłacono
9 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km OSM Piątnica opłacono
10 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km opłacono
11 Bruliński Kamil Łomża 10km opłacono
12 Buczyński Mariusz Nowogród 10km opłacono
13 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
14 Burnos Piotr Warszawa 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
15 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
16 Chalecki Grzegorz Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
17 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
18 Chojnowski Michał Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
19 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
20 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
21 Czartoszewski Szymon Łomża 10km KM PSP Łomża / Najmowicz Triathlon opłacono
22 Dąbrowski Artur Kalinowo 10km TMT opłacono
23 Dambrine Damien Chojny Młode 10km opłacono
24 Dambrine Wioleta Chojny Młode 10km opłacono
25 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
26 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
27 Delcourt Jean-Baptiste Chojny Młode 10km opłacono
28 Duda Dominika Turośl 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
29 Dzięgielewski Rafał Wyszków 10km KB WYSZKÓW opłacono
30 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km opłacono
31 Ekstowicz Damian Radziłów 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
32 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
33 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
34 Fajkiel Kamila Łomża 10km opłacono
35 Falkowska Martyna Białystok 10km 3T Białystok opłacono
36 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 10km opłacono
37 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
38 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT opłacono
39 Gieraga Jerzy Łomża 10km opłacono
40 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
41 Gołaszewski Łukasz Zabrodzie 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
42 Gołaszewski Mariusz Białystok 10km opłacono
43 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 10km Starglass Team opłacono
44 Hałun Łukasz Giżycko 10km opłacono
45 Horaczy Krzysztof Białystok 10km opłacono
46 Jagłowski Patryk Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
47 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
48 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT opłacono
49 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
50 Jarmołowicz Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
51 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10km opłacono
52 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
53 Kaczmarczyk Kamil Piątnica 10km Run Team Piątnica opłacono
54 Kaminski Jacek Łomża 10km opłacono
55 KARANOS Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
56 Kempisty Mieczysław Ugniewo 10km opłacono
57 Kempisty Teresa Ugniewo 10km opłacono
58 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
59 Kiełczewski Mariusz Kolno 10km opłacono
60 Klimowicz Paulina Kolno 10km KOLNO BIEGA opłacono
61 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 10km opłacono
62 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
63 Korolczuk Henryk Łomża 10km opłacono
64 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
65 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
66 Kosowski Janusz Olsztyn 10km AKM OLSZTYN sklepbiegowy.com opłacono
67 Kotowicz Grzegorz Budry 10km opłacono
68 Kowalczyk Andrzej Kolno 10km Kolno Biega opłacono
69 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
70 Kowarski Mariusz Ostrołęka 10km Monar Arkadia Team opłacono
71 Koziejko Stanisław Białystok 10km opłacono
72 Kozłowski Piotr Augustów 10km DHL AUGUSTÓW opłacono
73 Krasowski Damian Białystok 10km Białystok opłacono
74 Kruczyński Janusz Ostrołęka 10km opłacono
75 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km opłacono
76 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 10km Biegnij Juras biegnij opłacono
77 Kurpiewski Michał Chojny Młode 10km opłacono
78 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP Augustów opłacono
79 Kuryło Artur Augustów 10km ATP Augustów opłacono
80 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica opłacono
81 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD Run Training opłacono
82 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
83 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
84 Leyko-Sawwa Dagmara Porosly 10km opłacono
85 Liszka Karolina Warszawa 10km Kaziki opłacono
86 Liszka Krzysztof Warszawa 10km Kaziki opłacono
87 Majk Agnieszka Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
88 Mąka Sławomir Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
89 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km opłacono
90 Marzec Marcin Łomża 10km opłacono
91 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
92 Milanowski Grzegorz Augustów 10km opłacono
93 Milewski Sławomir Ptaki 10km Ptaki opłacono
94 Miniuk Paweł Białystok 10km opłacono
95 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
96 Modzelewski Paweł Piątnica 10km Run Team Piątnica opłacono
97 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
98 Morawski Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
99 Mościcki Zenon Rutki Kossaki 10km opłacono
100 Muzyk Edward Mały Płock 10km Biegamy dla zdrowia opłacono


Wyświetleń: 8656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ