Charytatywny Bieg Strażaka Pniewo k. Łomży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub dodatkowa wpłata na cele charytatywne OSP Pniewo Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał Ostrołęka 10km NIE TAK opłacono
2 Parchowska Magdalena Białystok 10km NIE NIE opłacono
3 Jagłowski Patryk Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. TAK TAK opłacono
4 Mularzuk Michał Ostrołęka 10km Monar Ostrołęka TAK TAK opłacono
5 Gacki Krzysztof Pisz 10km Biegam bez klubu NIE NIE opłacono
6 Kil Tomasz Zambrów 10km 3T Białystok NIE NIE opłacono
7 Zaręba Radosław Zambrów 10km NIE NIE opłacono
8 Modzelewski Robert Zambrów 10km TAK TAK opłacono
9 Dziedzik Patrycja Białystok 10km NIE NIE opłacono
10 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP AUGUSTÓW NIE NIE opłacono
11 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów NIE NIE opłacono
12 Przestrzelski Paweł Białystok 10km NIE NIE opłacono
13 Turowski Robert Sojczyn Borowy 10km Maratonka Grajewo NIE NIE opłacono
14 Nieciecki Jarek Grajewo 10km Maratonka Grajewo NIE NIE opłacono
15 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka NIE NIE opłacono
16 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 10km TAK TAK opłacono
17 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 10km NIE NIE opłacono
18 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 10km Starglass Team NIE NIE opłacono
19 Perkowski Paweł Łomża 10km TAK TAK opłacono
20 Lenkiewicz Paweł Bialystok 10km MD Run Trening NIE NIE opłacono
21 Polewaczyk Tomasz Łyse 10km NIE NIE opłacono
22 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
23 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT TAK TAK opłacono
24 Chrostowska Magdalena Pniewo 10km TAK TAK opłacono
25 Iłędo Grzegorz Łomża 10km NIE NIE opłacono
26 Perkowski Wojciech Warszawa 10km TAK TAK opłacono
27 Mąka Sławomir Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka TAK TAK opłacono
28 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 10km Biegnij Juras Biegnij NIE NIE opłacono
29 Polak Artur Pilaszków 10km NIE NIE opłacono
30 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna NIE NIE opłacono
31 Mościcki Zenon Rutki 10km NIE NIE opłacono
32 Sobieszuk Marek Łomża 10km NIE NIE opłacono
33 Kruczyński Janusz Ostrołęka 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
34 Falkowski Marek Białystok 10km st4.pl NIE NIE opłacono
35 Duda Dominika Turośl 10km Kolno Biega NIE NIE opłacono
36 Szmit Jarek Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE opłacono
37 Krupiński Sebastian Łomża 10km NIE NIE opłacono
38 Rypina-Gałązka Dorota Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK TAK opłacono
39 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE opłacono
40 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka NIE NIE opłacono
41 Pleban Marek Łomża 10km Grygo Team NIE NIE opłacono
42 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 10km TAK NIE opłacono
43 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team NIE NIE opłacono
44 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża 10km NIE NIE opłacono
45 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica NIE NIE opłacono
46 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE opłacono
47 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka TAK TAK opłacono
48 Klimowicz Paulina Kolno 10km KOLNO BIEGA NIE NIE opłacono
49 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega TAK TAK opłacono
50 Gołaszewski Mariusz Białystok 10km MD Run Training TAK TAK opłacono
51 Skorupski Krzysztof Łomża 10km Run Team Piątnica TAK TAK opłacono
52 Łyskawy Przemysław Ciechanowiec 10km NIE NIE opłacono
53 Chojnowski Michał Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
54 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
55 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
56 Czartoszewski Szymon Łomża 10km Najmowicz triathlon TAK TAK opłacono
57 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam NIE NIE opłacono
58 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT TAK TAK opłacono
59 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie TAK TAK opłacono
60 Staskiewicz Jakub Łęg Starosciński 10km Kurpie na Luzie TAK TAK opłacono
61 Zduniak Anna DRĄŻDŻEWO 10km Kurpie na Luzie TAK TAK opłacono
62 Jakacki Damian Pniewo 10km OSP Pniewo NIE TAK opłacono
63 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km Juvenia Białystok TAK TAK opłacono
64 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie TAK TAK opłacono
65 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka TAK TAK opłacono
66 Miniuk Paweł Białystok 10km Palę Wrotki NIE NIE opłacono
67 Ruszczyk Eugeniusz Łomża 10km NIE NIE opłacono
68 Olsen Daniel Pupek Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE opłacono
69 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA NIE NIE opłacono
70 Śledziewska Katarzyna Stary Lubotyń 10km SC Polonia Hannover NIE NIE opłacono
71 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka TAK TAK opłacono
72 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega NIE NIE opłacono
73 Korolczuk Henryk Łomża 10km NIE NIE opłacono
74 Kajko Jarosław Kolno 10km Petunie NIE NIE opłacono
75 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie NIE NIE opłacono
76 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe 10km TAK TAK opłacono
77 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km TAK TAK opłacono
78 Zach Kamil Stare Modzele 10km Run Team Piątnica NIE NIE opłacono
79 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK opłacono
80 Radomska Joanna Zambrów 10km TAK TAK opłacono
81 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA TAK TAK opłacono
82 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki NIE NIE opłacono
83 Cichocki Marcin Łomża 10km NIE TAK opłacono
84 Dambrine Damien SOCHONIE 10km TAK TAK opłacono
85 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo NIE NIE opłacono
86 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 10km TAK TAK opłacono
87 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża NIE NIE opłacono
88 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km Pędziwiatr TAK TAK opłacono
89 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega NIE NIE opłacono
90 Trybuła Tomasz Łomża 10km TAK TAK opłacono
91 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego TAK TAK opłacono
92 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca TAK TAK opłacono
93 Wichorowski Kamil Pniewo 10km OSP Pniewo NIE TAK opłacono
94 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10km DHL AUGUSTÓW TAK TAK opłacono
95 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. TAK TAK opłacono
96 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. TAK TAK opłacono
97 Uznański Adam Wołomin 10km Szwadron beztroskich chomików TAK TAK opłacono
98 Morawski Jacek Białystok 10km MD Run Training TAK TAK opłacono
99 Orzełowski Rafał Białystok 10km MD Run Training TAK TAK opłacono
100 Modzelewski Paweł Piątnica 10km Run Team Piątnica TAK TAK opłacono


Wyświetleń: 5940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ