Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świtajewski Piotr Modzele-Skudosze 10km opłacono
2 Sokół Przemysław Białystok 10km opłacono
3 Kibitlewska Emilia Suwalki 10km opłacono
4 Bruliński Kamil Łomża 10km opłacono
5 Cichocki Marcin Łomża 10km opłacono
6 Perkowski Paweł Łomża 10km opłacono
7 Bochenko Daniel Brzozowa 10km opłacono
8 Sobieszuk Marek Łomża 10km opłacono
9 Radomska Joanna Zambrów 10km opłacono
10 Jakacki Damian Pniewo 10km opłacono
11 Marzec Marcin Łomża 10km opłacono
12 Bruliński Rafał Łomża 10km opłacono
13 Trybuła Tomasz Łomża 10km opłacono
14 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
15 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
16 Naskręt Mariusz Racot 10km opłacono
17 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
18 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 10km opłacono
19 Czartoryska Sylwia Łomża 10km opłacono
20 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
21 Pleskowicz Andrzej Narew 10km opłacono
22 Szmit Jarek Łomża 10km opłacono
23 Górny Tomasz Łomża 10km opłacono
24 Laszkowski Kamil Pisz 10km opłacono
25 Ruszczyk Eugeniusz Łomża 10km opłacono
26 Krupiński Sebastian Łomża 10km opłacono
27 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża 10km opłacono
28 Perkowski Wojciech Warszawa 10km opłacono
29 Sakowski Maciej Łomża 10km opłacono
30 Zaręba Radosław Zambrów 10km opłacono
31 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 10km opłacono
32 Powierża Marta Łochów 10km opłacono
33 Przestrzelski Paweł Białystok 10km opłacono
34 Mościcki Zenon Rutki 10km opłacono
35 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
36 Korolczuk Henryk Łomża 10km opłacono
37 Modzelewski Robert Zambrów 10km opłacono
38 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
39 Wróblewska Anna Ostrołęka 10km #teamFURIA opłacono
40 Prosińska Magdalena Ostrołęka 10km #teamFURIA opłacono
41 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
42 Trochimowicz Artur Szczytno 10km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM. TEAM opłacono
43 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP AUGUSTÓW opłacono
44 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
45 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
46 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
47 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
48 Jarząbski Roman Augustów 10km ATP Augustów opłacono
49 Rypina-Gałązka Dorota Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
50 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi opłacono
51 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
52 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
53 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
54 Kruczyński Janusz Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
55 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
56 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
57 Olsen Daniel Pupek Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
58 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
59 Chojnowski Michał Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
60 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 10km Biegnij Juras Biegnij opłacono
61 Bartosiewicz Zbigniew Łomża 10km Dam z siebie wszystko opłacono
62 Staszewska Barbara Łomza 10km Dam z siebie wszystko!!! opłacono
63 Kozłowski Piotr Augustów 10km DHL AUGUSTÓW opłacono
64 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Ducla Academy Warszawa opłacono
65 Bujalski Konrad Jakubiki 10km Farmacja Tarchomin opłacono
66 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
67 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km Juvenia Białystok opłacono
68 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
69 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
70 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
71 Klimowicz Paulina Kolno 10km Kolno Biega opłacono
72 Duda Dominika Turośl 10km Kolno Biega opłacono
73 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
74 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
75 Staskiewicz Jakub Łęg starosciński 10km Kurpie na Luzie opłacono
76 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
77 Szczubełek Agata Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
78 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
79 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10km Kurpie Ostrołęka opłacono
80 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10km Kurpie Ostrołęka opłacono
81 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD Run Trening opłacono
82 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
83 Czartoszewski Szymon Łomża 10km Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża opłacono
84 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 10km Narodowe Siły Zbrojne opłacono
85 Borkowski Arek Ostrołęka 10km Następny Krok Team opłacono
86 Kowarski Mariusz Ostrołęka 10km Othala opłacono
87 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
88 Łapińska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
89 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny 10km Pawko Runner Team opłacono
90 Kajko Jarosław Kolno 10km Petunie opłacono
91 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
92 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
93 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka opłacono
94 Modzelewski Paweł Piątnica 10km Run Team Piątnica opłacono
95 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km Run Team Piątnica opłacono
96 Skorupski Krzysztof Łomża 10km Run Team Piątnica opłacono
97 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
98 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
99 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
100 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono


Wyświetleń: 7103

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ