Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
2 Naskręt Mariusz Racot 10km opłacono
3 Kajko Jarosław Kolno 10km Petunie opłacono
4 Łapińska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
5 Powierża Marta Łochów 10km opłacono
6 Radomska Joanna Zambrów 10km opłacono
7 Perkowski Paweł Łomża 10km opłacono
8 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
9 Czartoszewski Szymon Łomża 10km Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża opłacono
10 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 10km opłacono
11 Zaręba Radosław Zambrów 10km opłacono
12 Przestrzelski Paweł Białystok 10km opłacono
13 Jarząbski Roman Augustów 10km ATP Augustów opłacono
14 Pleskowicz Andrzej Narew 10km opłacono
15 Klimowicz Paulina Kolno 10km Kolno Biega opłacono
16 Kibitlewska Emilia Suwalki 10km opłacono
17 Bochenko Daniel Brzozowa 10km opłacono
18 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
19 Mąka Sławomir Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
20 Jagłowski Patryk Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
21 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 10km Biegnij Juras Biegnij opłacono
22 Polak Artur Pilaszków 10km Thin Blue Line opłacono
23 Bruliński Rafał Łomża 10km opłacono
24 Marzec Marcin Łomża 10km opłacono
25 Szczubełek Agata Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
26 Chojnowski Michał Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
27 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
28 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża 10km opłacono
29 Prosińska Magdalena Ostrołęka 10km #teamFURIA opłacono
30 Wróblewska Anna Ostrołęka 10km #teamFURIA opłacono
31 Czartoryska Sylwia Łomża 10km opłacono
32 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
33 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP AUGUSTÓW opłacono
34 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
35 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
36 Staszewska Barbara Łomza 10km Dam z siebie wszystko!!! opłacono
37 Bartosiewicz Zbigniew Łomża 10km Dam z siebie wszystko opłacono
38 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km Run Team Piątnica opłacono
39 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10km Kurpie Ostrołęka opłacono
40 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka opłacono
41 Świtajewski Piotr Modzele-Skudosze 10km opłacono
42 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
43 Krupiński Sebastian Łomża 10km opłacono
44 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
45 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10km Kurpie Ostrołęka opłacono
46 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny 10km Pawko Runner Team opłacono
47 Cichocki Marcin Łomża 10km opłacono
48 Kowarski Mariusz Ostrołęka 10km Othala opłacono
49 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki opłacono
50 Korolczuk Henryk Łomża 10km opłacono
51 Mościcki Zenon Rutki 10km opłacono
52 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
53 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
54 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
55 Duda Dominika Turośl 10km Kolno Biega opłacono
56 Rypina-Gałązka Dorota Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
57 Sakowski Maciej Łomża 10km opłacono
58 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Ducla Academy Warszawa opłacono
59 Ruszczyk Eugeniusz Łomża 10km opłacono
60 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
61 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
62 Górny Tomasz Łomża 10km opłacono
63 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi opłacono
64 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
65 Staskiewicz Jakub Łęg starosciński 10km Kurpie na Luzie opłacono
66 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
67 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 10km opłacono
68 Kruczyński Janusz Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
69 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono
70 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka opłacono
71 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km Juvenia Białystok opłacono
72 Borkowski Arek Ostrołęka 10km Następny Krok Team opłacono
73 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
74 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
75 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego opłacono
76 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
77 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 10km Narodowe Siły Zbrojne opłacono
78 Laszkowski Kamil Pisz 10km opłacono
79 Sobieszuk Marek Łomża 10km opłacono
80 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
81 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
82 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
83 Perkowski Wojciech Warszawa 10km opłacono
84 Bujalski Konrad Jakubiki 10km Farmacja Tarchomin opłacono
85 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT opłacono
86 Jakacki Damian Pniewo 10km opłacono
87 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
88 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
89 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
90 Szmit Jarek Łomża 10km opłacono
91 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
92 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
93 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
94 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
95 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
96 Modzelewski Paweł Piątnica 10km Run Team Piątnica opłacono
97 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD Run Trening opłacono
98 Bruliński Kamil Łomża 10km opłacono
99 Piankowski Tomasz Turosl 10km Turosl biega opłacono
100 Skorupski Krzysztof Łomża 10km Run Team Piątnica opłacono


Wyświetleń: 7138

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ