Termin i miejsce:
– 09 stycznia 2021r.
IV. Uczestnicy i zasady udziału :
Zawody są imprezą ogólnodostępną, udział mogą brać wszyscy chętni.
Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest dobry stan zdrowia pozwalający na udział w zawodach sportowych oraz brak przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu.
Każdy z uczestników musi posiadać oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach.
Wpisowe do zawodów wynosi 20 zł, płatność w dniu zawodów, będą przygotowane specjalne puszki Fundacji, która wspiera chorą na nowotwór Lenkę.

Dystans i zasady uczestnictwa:
Zmagania polegać będą na pokonywaniu ciągle przez 12 godzin wyznaczonej ok.5 km pętli przez uczestników rywalizacji. Każdy z uczestników może pokonać wyznaczoną trasę dowolną ilość razy.
Start uczestników ze stadionu MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3 a trasa przebiegać będzie w lesie Dioblina. Chcemy, żeby przez 12 godzin na trasie znajdowali się uczestnicy zmagań.
Aby wziąć udział w zawodach należy zgłosić swój udział na konkretną godzinę. Pierwsza grupa uczestników wyruszy na trasę o godz. 6 00 a start ostatniej grupy planujemy na godz. 17 00, tak aby o 18 00 zakończyć imprezę.

Wyświetleń: 8560

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ