Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ogórek Adam Chorzów Start godz. 12:00 Batory Loto 20.00 PLN
2 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
3 Szeremeta Grzegorz Radzionków Start godz. 10:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
4 Prochota-Comblicka Monika Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
5 Dymek Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
6 Stefaniak Emilia Sosnowiec Start godz. 8:00 Katowicki Nordic Walking 20.00 PLN
7 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00 20.00 PLN
8 Wojtal Marta Radzionków Start godz. 7:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
9 Starzycki Przemysław Jaworzno Start godz. 10:00 KB MCKiS JAWORZNO 20.00 PLN
10 Łączyk Barbara Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba 20.00 PLN
11 Łączyk Jerzy Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba 20.00 PLN
12 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Start godz. 11:00 20.00 PLN
13 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Start godz. 6:00 Kęckie Harpagany 20.00 PLN
14 Nowicz Mariusz Księży Las Start godz. 7:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
15 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
16 Gierlotka Maciej Katowice Start godz. 10:00 Biegam po Górach 20.00 PLN
17 Staniak Przemek Bytom Start godz. 6:00 20.00 PLN
18 Paluszek Brygida Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
19 Gross Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
20 Trąbała Wiktor Mysłowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
21 Trąbała Sara Mysłowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
22 Gierok Anna KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
23 Paluch Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
24 Łapok Kacper Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
25 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
26 Gierok Beata KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
27 Gierok Artur Katowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
28 Tiahnybok Paweł Kalety Start godz. 12:00 Decathlon CAR Gliwice 20.00 PLN
29 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
30 Fryt Marcin Myslowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
31 Trąbała Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
32 Trąbała Adam Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
33 Biernot Sebastian Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
34 Biernot Iwona Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
35 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 SiPB 20.00 PLN
36 Świerc Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
37 Piecuch Anna Nowe Chechło Start godz. 9:00 20.00 PLN
38 Kręglewski Marcin Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
39 Warzecha Martyna Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
40 Dzionsko Agnieszka Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
41 Gajdzik Anna Katowice Start godz. 11:00 20.00 PLN
42 Wiśniewska Sandra Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
43 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Start godz. 6:00 20.00 PLN
44 Stalmach Damian Piekary Śląskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
45 Michlik Paulina Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
46 Michlik Mariusz Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
47 Michlik Aleksandra Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
48 Piekielska Maria Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
49 Grabowski Sławomir Bytom Start godz. 10:00 20.00 PLN
50 Grabowska Anna Bytom Start godz. 10:00 Bobry Walking 20.00 PLN
51 Zielińska Grażyna Dobieszowice Start godz. 8:00 Bobry Walking 20.00 PLN
52 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica 20.00 PLN
53 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica 20.00 PLN
54 Adamski Krzysztof Bobrowniki Start godz. 6:00 Bobry Walking 20.00 PLN
55 ŁAPOK Marzena Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
56 Grudzień Łukasz Piekary Śląskie Start godz. 15:00 20.00 PLN
57 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
58 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
59 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
60 Gomułka Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
61 Plewiński Dariusz Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
62 Tkocz Jerzy Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
63 Koba Urszula Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
64 Drynda Franciszek Strzybnica Start godz. 10:00 Nordicus Strzybnica 20.00 PLN
65 Podkocki Piotr Piekary Sląskie Start godz. 6:00 20.00 PLN
66 Tołaj Andrzej Piekary Sląskie Start godz. 6:00 20.00 PLN
67 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
68 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
69 Dobrowolska Barbara Bytom Start godz. 11:00 20.00 PLN
70 Dobrowolski Ireneusz Bytom Start godz. 11:00 20.00 PLN
71 Krawczyk Marzena Piekary slaskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
72 Szafarz Sabina Piekary Śl Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
73 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Start godz. 8:00 20.00 PLN
74 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Start godz. 6:00 Bobry Walking 20.00 PLN
75 Taisner Tomasz Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska 20.00 PLN
76 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska 20.00 PLN
77 Widera Aleksandra Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
78 Koścień Joanna Bytom Start godz. 6:00 20.00 PLN
79 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
80 Papaja Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
81 Gaweł Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
82 Jasińska Klaudia Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
83 Ludyga Krystian Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
84 Gajdas Sebastian Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
85 Gajdas Sandra Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
86 Kożuch Agnieszka Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
87 Tokarz Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
88 Michlowicz Damian Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
89 Michlowicz Barbara Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
90 Musialik Sabina Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
91 Kobus Ewelina Katowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
92 Pyka Daniel Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
93 Malinowski Adrian Piekary Śląskie Start godz. 7:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
94 Wilczek Krzysztof Radzionków Start godz. 6:00 Cidry lotajom 20.00 PLN
95 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
96 Kocent Patryk Piekary Śląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
97 Baron Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
98 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
99 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
100 Szyndzina Mariusz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN


Wyświetleń: 2212

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ