Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Krzysztof Bobrowniki Start godz. 6:00 Bobry Walking
2 Mrówka Jacek Bytom Start godz. 11:00 Śląsk Runners
3 Koścień Joanna Bytom Start godz. 6:00
4 Dobrowolski Ireneusz Bytom Start godz. 11:00
5 Dobrowolska Barbara Bytom Start godz. 11:00
6 Staniak Przemek Bytom Start godz. 6:00
7 Grabowska Anna Bytom Start godz. 10:00 Bobry Walking
8 Grabowski Sławomir Bytom Start godz. 10:00
9 Ogórek Adam Chorzów Start godz. 12:00 Batory Loto
10 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Start godz. 8:00
11 Łączyk Jerzy Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba
12 Łączyk Barbara Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba
13 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Start godz. 11:00
14 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Start godz. 6:00 Bobry Walking
15 Zielińska Grażyna Dobieszowice Start godz. 8:00 Bobry Walking
16 Starzycki Przemysław Jaworzno Start godz. 10:00 KB MCKiS JAWORZNO
17 Tiahnybok Paweł Kalety Start godz. 12:00 Decathlon CAR Gliwice
18 Gierlotka Maciej Katowice Start godz. 10:00 Biegam po Górach
19 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Start godz. 10:00
20 Łyscarz Józef Katowice Start godz. 8:00 100 Marathon Club Poland
21 Gierok Artur Katowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
22 Gierok Beata KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
23 Gierok Anna KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
24 Gajdzik Anna Katowice Start godz. 11:00
25 Kobus Ewelina Katowice Start godz. 10:00
26 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Start godz. 6:00 Kęckie Harpagany
27 Piekiełko Jakub Kęty Start godz. 9:00
28 Handzlik Artur Kęty Start godz. 9:00
29 Nowicz Mariusz Księży Las Start godz. 7:00 Cidry Lotajom
30 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Start godz. 12:00
31 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Start godz. 17:00 Tarnogórskie Łazęgi
32 Fryt Marcin Myslowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
33 Trąbała Adam Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
34 Trąbała Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
35 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
36 Trąbała Sara Mysłowice Start godz. 10:00
37 Trąbała Wiktor Mysłowice Start godz. 10:00
38 Piecuch Anna Nowe Chechło Start godz. 9:00
39 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
40 Stalmach Damian Piekary Śląskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś
41 Krawczyk Marzena Piekary slaskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś
42 Tołaj Andrzej Piekary Sląskie Start godz. 6:00
43 Podkocki Piotr Piekary Sląskie Start godz. 6:00
44 Koba Urszula Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
45 Tkocz Jerzy Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
46 Plewiński Dariusz Piekary Sląskie Start godz. 10:00
47 Gomułka Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00
48 Michlowicz Barbara Piekary Sląskie Start godz. 10:00
49 Michlowicz Damian Piekary Sląskie Start godz. 10:00
50 Tokarz Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
51 Kożuch Agnieszka Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
52 Gajdas Sandra Piekary Sląskie Start godz. 16:00
53 Gajdas Sebastian Piekary Sląskie Start godz. 16:00
54 Ludyga Krystian Piekary Sląskie Start godz. 16:00
55 Jasińska Klaudia Piekary Sląskie Start godz. 16:00
56 Szafarz Sabina Piekary Śl Start godz. 14:00 Lecymy Durś
57 Poniedziałek Klaudiusz Piekary Śląskie Start godz. 15:00
58 ŁAPOK Marzena Piekary Śląskie Start godz. 11:00
59 Gaweł Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
60 Mańka Oliwia Piekary Śląskie Start godz. 11:00
61 Kiedos Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
62 Kiedos Leokadia Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
63 Kiedos Michał Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
64 Papaja Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
65 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
66 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
67 Łapok Kacper Piekary Śląskie Start godz. 11:00
68 Paluch Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 11:00
69 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy durś
70 Świerc Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00
71 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Socios Silesia
72 Musialik Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
73 Gross Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś
74 Paluszek Brygida Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś
75 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
76 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
77 Biernot Iwona Piekary Śląskie Start godz. 8:00
78 Biernot Sebastian Piekary Śląskie Start godz. 8:00
79 Wiśniewski Adam Piekary Śląskie Start godz. 11:00
80 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy Durś
81 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00
82 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
83 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00
84 Wiśniewska Sandra Piekary Śląskie Start godz. 11:00
85 Piekielska Maria Piekary Śląskie Start godz. 10:00
86 Janus Adam Piekary Śląskie Start godz. 9:00
87 Oleszek Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 6:00
88 Szastok Adrian Piekary Śląskie Start godz. 6:00
89 Szymura Szymon Piekary Śląskie Start godz. 7:00
90 Kępny Henryk Piekary Śląskie Start godz. 7:00
91 Grudzień Łukasz Piekary Śląskie Start godz. 15:00
92 Kuczek Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 8:00
93 Szymura Barbara Piekary Śląskie Start godz. 9:00
94 Szyndzina Mariusz Piekary Śląskie Start godz. 10:00
95 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Start godz. 12:00
96 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Start godz. 12:00
97 Baron Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 12:00
98 Kocent Patryk Piekary Śląskie Start godz. 16:00
99 Malinowski Adrian Piekary Śląskie Start godz. 7:00 Lecymy Durś
100 Pyka Daniel Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś


Wyświetleń: 12768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ