Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
100 Marathon Club Poland
1 Łyscarz Józef Katowice Start godz. 8:00 100 Marathon Club Poland
Batory Loto
2 Ogórek Adam Chorzów Start godz. 12:00 Batory Loto
BiegaMYsłowice
3 Gierok Anna KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
4 Gierok Beata KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
5 Gierok Artur Katowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
6 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
7 Fryt Marcin Myslowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
8 Trąbała Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
9 Trąbała Adam Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice
Biegam po Górach
10 Gierlotka Maciej Katowice Start godz. 10:00 Biegam po Górach
Bobry Walking
11 Grabowska Anna Bytom Start godz. 10:00 Bobry Walking
12 Zielińska Grażyna Dobieszowice Start godz. 8:00 Bobry Walking
13 Adamski Krzysztof Bobrowniki Start godz. 6:00 Bobry Walking
14 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Start godz. 6:00 Bobry Walking
Cidry Lotajom
15 Szeremeta Grzegorz Radzionków Start godz. 10:00 Cidry Lotajom
16 Wojtal Marta Radzionków Start godz. 7:00 Cidry Lotajom
17 Nowicz Mariusz Księży Las Start godz. 7:00 Cidry Lotajom
Cidry lotajom
18 Wilczek Krzysztof Radzionków Start godz. 6:00 Cidry lotajom
Decathlon CAR Gliwice
19 Tiahnybok Paweł Kalety Start godz. 12:00 Decathlon CAR Gliwice
Fizjo Balance Chorzów
20 Ucherek Mateusz Świętochłowice Start godz. 8:00 Fizjo Balance Chorzów
KB MCKiS JAWORZNO
21 Starzycki Przemysław Jaworzno Start godz. 10:00 KB MCKiS JAWORZNO
Katowicki Nordic Walking
22 Stefaniak Emilia Sosnowiec Start godz. 8:00 Katowicki Nordic Walking
Klub100maratonaSERBIA
23 Boroja Drago Serbia Start godz. 8:00 Klub100maratonaSERBIA
Kęckie Harpagany
24 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Start godz. 6:00 Kęckie Harpagany
Lecymy Durś
25 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
26 Musialik Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
27 Prochota-Comblicka Monika Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
28 Paluszek Brygida Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś
29 Gross Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś
30 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
31 Stalmach Damian Piekary Śląskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś
32 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
33 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy Durś
34 Tkocz Jerzy Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
35 Koba Urszula Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
36 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
37 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś
38 Szafarz Sabina Piekary Śl Start godz. 14:00 Lecymy Durś
39 Widera Aleksandra Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 Lecymy Durś
40 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
41 Papaja Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
42 Gaweł Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
43 Kożuch Agnieszka Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
44 Tokarz Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
45 Musialik Sabina Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
46 Pyka Daniel Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś
47 Malinowski Adrian Piekary Śląskie Start godz. 7:00 Lecymy Durś
Lecymy Durś
48 Krawczyk Marzena Piekary slaskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś
Lecymy durś
49 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy durś
NORDICUS Strzybnica
50 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica
51 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica
Nordic Team Ruda Śląska
52 Taisner Tomasz Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska
53 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska
Nordicus Strzybnica
54 Drynda Franciszek Strzybnica Start godz. 10:00 Nordicus Strzybnica
Optyka K.M. Szczerba
55 Łączyk Barbara Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba
56 Łączyk Jerzy Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba
Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem
57 Skrzyński Janusz Rybnik Start godz. 8:00 Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem
Rybnicka Grupa Biegowa-Pędzimy Razem
58 Pawelczyk józef Rybnik Start godz. 8:00 Rybnicka Grupa Biegowa-Pędzimy Razem
SiPB
59 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 SiPB
Socios Silesia
60 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Socios Silesia
TL Pogoń
61 Youssef Hanna RUDA ŚLĄSKA Start godz. 8:00 TL Pogoń
Tarnogórskie Łazęgi
62 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Start godz. 17:00 Tarnogórskie Łazęgi
_BRAK NAZWY_
63 Youssef Anna Ruda Śląska Start godz. 8:00
64 Janus Adam Piekary Śląskie Start godz. 9:00
65 Bloch Grzegorz Ruda Śląska Start godz. 8:00
66 Handzlik Artur Kęty Start godz. 9:00
67 Piekiełko Jakub Kęty Start godz. 9:00
68 Poniedziałek Klaudiusz Piekary Śląskie Start godz. 15:00
69 Stankiewicz Łukasz Zabrze Start godz. 11:00
70 Wiśniewski Adam Piekary Śląskie Start godz. 11:00
71 Mańka Mirosław Wojkowice Start godz. 11:00
72 Mańka Oliwia Piekary Śląskie Start godz. 11:00
73 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Start godz. 12:00
74 Dymek Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 8:00
75 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00
76 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Start godz. 11:00
77 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Start godz. 10:00
78 Staniak Przemek Bytom Start godz. 6:00
79 Trąbała Wiktor Mysłowice Start godz. 10:00
80 Trąbała Sara Mysłowice Start godz. 10:00
81 Paluch Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 11:00
82 Łapok Kacper Piekary Śląskie Start godz. 11:00
83 Biernot Sebastian Piekary Śląskie Start godz. 8:00
84 Biernot Iwona Piekary Śląskie Start godz. 8:00
85 Świerc Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00
86 Piecuch Anna Nowe Chechło Start godz. 9:00
87 Kręglewski Marcin Radzionków Start godz. 17:00
88 Warzecha Martyna Radzionków Start godz. 17:00
89 Dzionsko Agnieszka Radzionków Start godz. 17:00
90 Gajdzik Anna Katowice Start godz. 11:00
91 Wiśniewska Sandra Piekary Śląskie Start godz. 11:00
92 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Start godz. 6:00
93 Michlik Paulina Wymyslow Start godz. 12:00
94 Michlik Mariusz Wymyslow Start godz. 12:00
95 Michlik Aleksandra Wymyslow Start godz. 12:00
96 Piekielska Maria Piekary Śląskie Start godz. 10:00
97 Grabowski Sławomir Bytom Start godz. 10:00
98 ŁAPOK Marzena Piekary Śląskie Start godz. 11:00
99 Grudzień Łukasz Piekary Śląskie Start godz. 15:00
100 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00
101 Gomułka Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00
102 Plewiński Dariusz Piekary Sląskie Start godz. 10:00
103 Podkocki Piotr Piekary Sląskie Start godz. 6:00
104 Tołaj Andrzej Piekary Sląskie Start godz. 6:00
105 Dobrowolska Barbara Bytom Start godz. 11:00
106 Dobrowolski Ireneusz Bytom Start godz. 11:00
107 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Start godz. 8:00
108 Koścień Joanna Bytom Start godz. 6:00
109 Jasińska Klaudia Piekary Sląskie Start godz. 16:00
110 Ludyga Krystian Piekary Sląskie Start godz. 16:00
111 Gajdas Sebastian Piekary Sląskie Start godz. 16:00
112 Gajdas Sandra Piekary Sląskie Start godz. 16:00
113 Michlowicz Damian Piekary Sląskie Start godz. 10:00
114 Michlowicz Barbara Piekary Sląskie Start godz. 10:00
115 Kobus Ewelina Katowice Start godz. 10:00
116 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00
117 Kocent Patryk Piekary Śląskie Start godz. 16:00
118 Baron Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 12:00
119 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Start godz. 12:00
120 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Start godz. 12:00
121 Szyndzina Mariusz Piekary Śląskie Start godz. 10:00
122 Szymura Barbara Piekary Śląskie Start godz. 9:00
123 Kuczek Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 8:00
124 Kępny Henryk Piekary Śląskie Start godz. 7:00
125 Szymura Szymon Piekary Śląskie Start godz. 7:00
126 Szastok Adrian Piekary Śląskie Start godz. 6:00
127 Oleszek Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 6:00
sp9
128 Kiedos Michał Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
129 Kiedos Leokadia Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
130 Kiedos Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00 sp9
Śląsk Runners
131 Mrówka Jacek Bytom Start godz. 11:00 Śląsk Runners


Wyświetleń: 12765

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ