Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 Marathon Club Poland | |||||||||
1 | Łyscarz Józef | Katowice | Start godz. 8:00 | 100 Marathon Club Poland | |||||
Batory Loto | |||||||||
2 | Ogórek Adam | Chorzów | Start godz. 12:00 | Batory Loto | |||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
3 | Gierok Artur | Katowice | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
4 | Gierok Beata | KATOWICE | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
5 | Gierok Anna | KATOWICE | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
6 | Fryt Marcin | Myslowice | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
7 | Trąbała Adam | Mysłowice | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
8 | Trąbała Katarzyna | Mysłowice | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
9 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Start godz. 10:00 | BiegaMYsłowice | |||||
Biegam po Górach | |||||||||
10 | Gierlotka Maciej | Katowice | Start godz. 10:00 | Biegam po Górach | |||||
Bobry Walking | |||||||||
11 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Start godz. 6:00 | Bobry Walking | |||||
12 | Grabowska Anna | Bytom | Start godz. 10:00 | Bobry Walking | |||||
13 | Frenkiel - Zydek Ewa | Dobieszowice | Start godz. 6:00 | Bobry Walking | |||||
14 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Start godz. 8:00 | Bobry Walking | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
15 | Nowicz Mariusz | Księży Las | Start godz. 7:00 | Cidry Lotajom | |||||
16 | Wojtal Marta | Radzionków | Start godz. 7:00 | Cidry Lotajom | |||||
17 | Szeremeta Grzegorz | Radzionków | Start godz. 10:00 | Cidry Lotajom | |||||
Cidry lotajom | |||||||||
18 | Wilczek Krzysztof | Radzionków | Start godz. 6:00 | Cidry lotajom | |||||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
19 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Start godz. 12:00 | Decathlon CAR Gliwice | |||||
Fizjo Balance Chorzów | |||||||||
20 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Start godz. 8:00 | Fizjo Balance Chorzów | |||||
KB MCKiS JAWORZNO | |||||||||
21 | Starzycki Przemysław | Jaworzno | Start godz. 10:00 | KB MCKiS JAWORZNO | |||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
22 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | Start godz. 8:00 | Katowicki Nordic Walking | |||||
Klub100maratonaSERBIA | |||||||||
23 | Boroja Drago | Serbia | Start godz. 8:00 | Klub100maratonaSERBIA | |||||
Kęckie Harpagany | |||||||||
24 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Start godz. 6:00 | Kęckie Harpagany | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
25 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Start godz. 14:00 | Lecymy Durś | |||||
26 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | Lecymy Durś | |||||
27 | Tokarz Joanna | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
28 | Kożuch Agnieszka | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
29 | Koba Urszula | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
30 | Tkocz Jerzy | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
31 | Szafarz Sabina | Piekary Śl | Start godz. 14:00 | Lecymy Durś | |||||
32 | Malinowski Adrian | Piekary Śląskie | Start godz. 7:00 | Lecymy Durś | |||||
33 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
34 | Musialik Sabina | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
35 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
36 | Papaja Tomasz | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
37 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
38 | Jureczko Joanna | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | Lecymy Durś | |||||
39 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | Lecymy Durś | |||||
40 | Czempiel Mateusz | Piekary Śląskie | Start godz. 9:00 | Lecymy Durś | |||||
41 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
42 | Gross Katarzyna | Piekary Śląskie | Start godz. 15:00 | Lecymy Durś | |||||
43 | Paluszek Brygida | Piekary Śląskie | Start godz. 15:00 | Lecymy Durś | |||||
44 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
45 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
46 | Prochota-Comblicka Monika | Siemianowice Śląskie | Start godz. 11:00 | Lecymy Durś | |||||
47 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | Start godz. 10:00 | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
48 | Krawczyk Marzena | Piekary slaskie | Start godz. 14:00 | Lecymy Durś | |||||
Lecymy durś | |||||||||
49 | Jajszczok Aleksandra | Piekary Śląskie | Start godz. 9:00 | Lecymy durś | |||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
50 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Start godz. 10:00 | NORDICUS Strzybnica | |||||
51 | Hilgner Katarzyna | Tarnowskie Góry | Start godz. 10:00 | NORDICUS Strzybnica | |||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
52 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Start godz. 6:00 | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
53 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Start godz. 6:00 | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
Nordicus Strzybnica | |||||||||
54 | Drynda Franciszek | Strzybnica | Start godz. 10:00 | Nordicus Strzybnica | |||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
55 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Start godz. 11:00 | Optyka K.M. Szczerba | |||||
56 | Łączyk Barbara | Czeladź | Start godz. 11:00 | Optyka K.M. Szczerba | |||||
Rybnicka Grupa Biegowa-Pędzimy Razem | |||||||||
57 | Pawelczyk józef | Rybnik | Start godz. 8:00 | Rybnicka Grupa Biegowa-Pędzimy Razem | |||||
Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem | |||||||||
58 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Start godz. 8:00 | Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem | |||||
SiPB | |||||||||
59 | Kuklok Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Start godz. 11:00 | SiPB | |||||
Socios Silesia | |||||||||
60 | Chojna Zygmunt Chojna | Piekary Śląskie | Start godz. 9:00 | Socios Silesia | |||||
TL Pogoń | |||||||||
61 | Youssef Hanna | RUDA ŚLĄSKA | Start godz. 8:00 | TL Pogoń | |||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
62 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Start godz. 17:00 | Tarnogórskie Łazęgi | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | Koścień Joanna | Bytom | Start godz. 6:00 | ||||||
64 | Dobrowolski Ireneusz | Bytom | Start godz. 11:00 | ||||||
65 | Dobrowolska Barbara | Bytom | Start godz. 11:00 | ||||||
66 | Grabowski Sławomir | Bytom | Start godz. 10:00 | ||||||
67 | Staniak Przemek | Bytom | Start godz. 6:00 | ||||||
68 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Start godz. 8:00 | ||||||
69 | Kowalski Rafal | Dąbrowa Górnicza | Start godz. 11:00 | ||||||
70 | Kobus Ewelina | Katowice | Start godz. 10:00 | ||||||
71 | Gajdzik Anna | Katowice | Start godz. 11:00 | ||||||
72 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Start godz. 10:00 | ||||||
73 | Piekiełko Jakub | Kęty | Start godz. 9:00 | ||||||
74 | Handzlik Artur | Kęty | Start godz. 9:00 | ||||||
75 | Miszyn Marek | Miasteczko Śląskie | Start godz. 12:00 | ||||||
76 | Trąbała Sara | Mysłowice | Start godz. 10:00 | ||||||
77 | Trąbała Wiktor | Mysłowice | Start godz. 10:00 | ||||||
78 | Piecuch Anna | Nowe Chechło | Start godz. 9:00 | ||||||
79 | Michlowicz Barbara | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
80 | Michlowicz Damian | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
81 | Gajdas Sandra | Piekary Sląskie | Start godz. 16:00 | ||||||
82 | Gajdas Sebastian | Piekary Sląskie | Start godz. 16:00 | ||||||
83 | Ludyga Krystian | Piekary Sląskie | Start godz. 16:00 | ||||||
84 | Jasińska Klaudia | Piekary Sląskie | Start godz. 16:00 | ||||||
85 | Tołaj Andrzej | Piekary Sląskie | Start godz. 6:00 | ||||||
86 | Podkocki Piotr | Piekary Sląskie | Start godz. 6:00 | ||||||
87 | Plewiński Dariusz | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
88 | Gomułka Joanna | Piekary Sląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
89 | Oleszek Magdalena | Piekary Śląskie | Start godz. 6:00 | ||||||
90 | Szastok Adrian | Piekary Śląskie | Start godz. 6:00 | ||||||
91 | Szymura Szymon | Piekary Śląskie | Start godz. 7:00 | ||||||
92 | Kępny Henryk | Piekary Śląskie | Start godz. 7:00 | ||||||
93 | Kuczek Katarzyna | Piekary Śląskie | Start godz. 8:00 | ||||||
94 | Szymura Barbara | Piekary Śląskie | Start godz. 9:00 | ||||||
95 | Szyndzina Mariusz | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
96 | Umińska-Duraj Sława | Piekary Śląskie | Start godz. 12:00 | ||||||
97 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | Start godz. 12:00 | ||||||
98 | Baron Krzysztof | Piekary Śląskie | Start godz. 12:00 | ||||||
99 | Kocent Patryk | Piekary Śląskie | Start godz. 16:00 | ||||||
100 | Wrodarczyk Tomasz | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
101 | Grudzień Łukasz | Piekary Śląskie | Start godz. 15:00 | ||||||
102 | ŁAPOK Marzena | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
103 | Piekielska Maria | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
104 | Wiśniewska Sandra | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
105 | Świerc Artur | Piekary Śląskie | Start godz. 10:00 | ||||||
106 | Biernot Iwona | Piekary Śląskie | Start godz. 8:00 | ||||||
107 | Biernot Sebastian | Piekary Śląskie | Start godz. 8:00 | ||||||
108 | Łapok Kacper | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
109 | Paluch Mateusz | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
110 | Grochowski Grzegorz | Piekary Śląskie | Start godz. 13:00 | ||||||
111 | Dymek Krzysztof | Piekary Śląskie | Start godz. 8:00 | ||||||
112 | Mańka Oliwia | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
113 | Wiśniewski Adam | Piekary Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
114 | Poniedziałek Klaudiusz | Piekary Śląskie | Start godz. 15:00 | ||||||
115 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Start godz. 9:00 | ||||||
116 | Dzionsko Agnieszka | Radzionków | Start godz. 17:00 | ||||||
117 | Warzecha Martyna | Radzionków | Start godz. 17:00 | ||||||
118 | Kręglewski Marcin | Radzionków | Start godz. 17:00 | ||||||
119 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Start godz. 8:00 | ||||||
120 | Youssef Anna | Ruda Śląska | Start godz. 8:00 | ||||||
121 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Start godz. 11:00 | ||||||
122 | Szumal Jakub | Tarnowskie Góry | Start godz. 6:00 | ||||||
123 | Mańka Mirosław | Wojkowice | Start godz. 11:00 | ||||||
124 | Michlik Aleksandra | Wymyslow | Start godz. 12:00 | ||||||
125 | Michlik Mariusz | Wymyslow | Start godz. 12:00 | ||||||
126 | Michlik Paulina | Wymyslow | Start godz. 12:00 | ||||||
127 | Stankiewicz Łukasz | Zabrze | Start godz. 11:00 | ||||||
sp9 | |||||||||
128 | Kiedos Grzegorz | Piekary Śląskie | Start godz. 13:00 | sp9 | |||||
129 | Kiedos Leokadia | Piekary Śląskie | Start godz. 13:00 | sp9 | |||||
130 | Kiedos Michał | Piekary Śląskie | Start godz. 13:00 | sp9 | |||||
Śląsk Runners | |||||||||
131 | Mrówka Jacek | Bytom | Start godz. 11:00 | Śląsk Runners |
Wyświetleń: 25569