Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kazimirów Robert Kazimirów | Jawor | Polska | 9km | ||
2 | Grabowski Arkadiusz | Jawor | Polska | 9km | ||
3 | Bartkowiak Damian | Paszowice | Polska | 9km | ||
4 | Krol Wojtek | Jawor | Polska | 9km | ||
5 | Gaweł Krzysztof | Jawor | Polska | 9km | ||
6 | Brandt Arleta Brandt | Bolesławiec | Polska | 9km | ||
7 | Puchała Łukasz | Jawor | Polska | 9km | ||
8 | Bartkowiak Filip | Paszowice | Polska | 9km | ||
9 | Słupek Grzegorz | Jawor | Polska | 9km | ||
10 | Wieczorek Monika | Bolków | Polska | 9km | ||
11 | Koperek Natalia | Jelenia Góra | Polska | 9km | ||
12 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | 9km | ||
13 | Smyk Dagmara | Lubin | Polska | 9km | ||
14 | Iwan Kaja | Bolesławiec | Polska | 9km | ||
15 | Bendowska Wioleta | Nowa Sól | Polska | 9km | ||
16 | Czajkowski Grzegorz | Legnica | Polska | 9km | ||
17 | Duda Damian | Legnica | Polska | 9km | ||
18 | Tychanowicz Milosz | Jawor | Polska | 9km | ||
19 | Sadowski Roman | Bolków | Polska | 9km | ||
20 | Ogłaza Konrad | Legnica | Polska | 9km | ||
21 | Gomula Paweł | Jawor | Polska | 9km | ||
22 | Zielińska Beata | Jawor | Polska | 9km | ||
23 | Zieliński Kamil | Jawor | Polska | 9km | ||
24 | Konieczny Gracjan | Paszowice | Polska | 9km | ||
25 | Onuszko Mateusz | Legnica | Polska | 9km | ||
26 | Trzcinka Marek | Iwiny | Polska | 9km | - | |
27 | Kowalski Janusz | Bolków | Polska | 9km | Bolków Team | |
28 | Pittner Adrian | Jawor | Polska | 9km | ChruPek TEAM | |
29 | Winna Julita | Golanka Górna | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
30 | Szkudlarz Hanna | Legnica | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
31 | Faluta Łukasz | Chojnów | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
32 | Prońko Kamil | Legnica | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
33 | Dolasiński Maciej | Jawor | Polska | 9km | Dolas Team | |
34 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |
35 | Farnholtz Ewa | Roztoka | Polska | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |
36 | Kutek Wiesława | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
37 | Jaskórzyńska Żaneta | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
38 | Droździk Liliana | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
39 | Karwacka Marta | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
40 | Skiba Anna | JAWOR | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
41 | Skiba Bogdan | Zębowice | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
42 | Wolak Izabela | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
43 | Łazarowicz Katarzyna | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
44 | Łazarowicz Piotr | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
45 | Bąk Michał | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
46 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
47 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
48 | Kołodziej Andrzej | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
49 | Tychanowicz Iwo | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
50 | Pawlinow Maciej | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
51 | Matkowska Marta | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
52 | Pawlinow Iwona | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
53 | Płodzień Jacek | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
54 | Kwartnik Piotr | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
55 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 9km | KB KROKUS KWIATKOWICE | |
56 | Kołodziejczyk Adam | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
57 | Kaszubski Mariusz | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
58 | Rydz Andrzej | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
59 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 9km | KS ACTIVE URAN | |
60 | Natkaniec Grazyna | Lipa | Polska | 9km | Lzs Lipa | |
61 | Trzcinka Mikolaj | Iwiny | Polska | 9km | MKS Boleslavia Bolesławiec | |
62 | Szymonowicz Michał | Piotrowice-Osiedle | Polska | 9km | Mściwojów Auu | |
63 | Bochenek Adrian | Mściwojów | Polska | 9km | Mściwojów Auu | |
64 | Anonimowy Zawodnik | Wrocław | Polska | 9km | Pędzące Alpaczki | |
65 | Łopaciński Dariusz | Jawor | Polska | 9km | Pędzące Alpaczki | |
66 | Najduk Daniel Najduk | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
67 | Najduk Jakub | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
68 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
69 | Podhajny Piotr | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
70 | Przepłata Jarosław Przepłata | Rusko | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
71 | Rzepecka Olga | Bogdanów | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
72 | Rzepecki Krzysztof | Bogdanów | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
73 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |
74 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |
75 | Matkowski Mateusz | Jawor | Polska | 9km | UKP Na Fali | |
76 | Wolski Norbert | Legnica | Polska | 9km | UKS Sprint Legnica | |
77 | Świder Paweł | Lutynia | Polska | 9km | Voestalpine | |
78 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 9km | Wataha | |
79 | Czarnecki Michał | Jawor | Polska | 9km | ZHP |
Wyświetleń: 4050