Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JAGIELSKI JERZY JAWOR 9km JKS Salamandra
2 Wolak Izabela Jawor 9km JKS Salamandra
3 Stępień Łukasz Jawor 9km JKS Salamandra
4 Kołodziej Andrzej Jawor 9km JKS Salamandra
5 Tychanowicz Iwo Jawor 9km JKS Salamandra
6 Pawlinow Maciej Jawor 9km JKS Salamandra
7 Pawlinow Iwona Jawor 9km JKS Salamandra
8 Czarnecki Michał Jawor 9km ZHP
9 Tychanowicz Milosz Jawor 9km
10 Rydz Andrzej Jawor 9km KB TKKF JAWOR
11 Bąk Michał Jawor 9km JKS Salamandra
12 Jankowski Tomasz Chełmiec 9km KS ACTIVE URAN
13 Farnholtz Paweł Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
14 Farnholtz Ewa Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
15 Smyk Dagmara Lubin 9km
16 Wołonciej Józef Legnica 9km
17 Szkopiński Maciej Wrocław 9km Pędzące Alpaczki
18 Kwartnik Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
19 Najduk Daniel Najduk Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
20 Najduk Jakub Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
21 Puchała Łukasz Jawor 9km
22 Skiba Anna JAWOR 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
23 Skiba Bogdan Zębowice 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
24 Krol Wojtek Jawor 9km
25 Płodzień Jacek Jawor 9km JKS Salamandra
26 Matkowska Marta Jawor 9km JKS Salamandra
27 Matkowski Mateusz Jawor 9km UKP Na Fali
28 Łopaciński Dariusz Jawor 9km Pędzące Alpaczki
29 Pittner Adrian Jawor 9km ChruPek TEAM
30 Gaweł Krzysztof Jawor 9km
31 Kołodziejczyk Adam Jawor 9km KB TKKF JAWOR
32 Kazimirów Robert Kazimirów Jawor 9km
33 Kutek Wiesława Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
34 Podhajny Piotr Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
35 Bendowska Wioleta Nowa Sól 9km
36 GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI ŚRODA ŚLĄSKA 9km Wataha
37 Dolasiński Maciej Jawor 9km Dolas Team
38 Jaskórzyńska Żaneta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
39 Droździk Liliana Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
40 Karwacka Marta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
41 Paliński Bartłomiej Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
42 Duda Damian Legnica 9km
43 Sadowski Roman Bolków 9km
44 Owsiannik Grzegorz Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
45 Owsiannik Anna Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
46 Onuszko Mateusz Legnica 9km
47 Czajkowski Grzegorz Legnica 9km
48 Prońko Kamil Legnica 9km Decathlon Legnica
49 Iwan Kaja Bolesławiec 9km
50 Brandt Arleta Brandt Bolesławiec 9km
51 Grabowski Arkadiusz Jawor 9km
52 Łazarowicz Katarzyna Jawor 9km JKS Salamandra
53 Łazarowicz Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
54 Kalicki Patryk Cichobórz 9km KB KROKUS KWIATKOWICE
55 Świder Paweł Lutynia 9km Voestalpine
56 Bartkowiak Damian Paszowice 9km
57 Bartkowiak Filip Paszowice 9km
58 Kaszubski Mariusz Jawor 9km KB TKKF JAWOR
59 Słupek Grzegorz Jawor 9km
60 Wieczorek Monika Bolków 9km
61 Bochenek Adrian Mściwojów 9km Mściwojów Auu
62 Szymonowicz Michał Piotrowice-Osiedle 9km Mściwojów Auu
63 Koperek Natalia Jelenia Góra 9km
64 Winna Julita Golanka Górna 9km Decathlon Legnica
65 Faluta Łukasz Chojnów 9km Decathlon Legnica
66 Wolski Norbert Legnica 9km UKS Sprint Legnica
67 Przepłata Jarosław Przepłata Rusko 9km Strzegomska dwunastka
68 Rzepecka Olga Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
69 Kowalski Janusz Bolków 9km Bolków Team
70 Natkaniec Grazyna Lipa 9km Lzs Lipa
71 Szkudlarz Hanna Legnica 9km Decathlon Legnica
72 Ogłaza Konrad Legnica 9km
73 Rzepecki Krzysztof Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
74 Gomula Paweł Jawor 9km
75 Zielińska Beata Jawor 9km
76 Zieliński Kamil Jawor 9km
77 Konieczny Gracjan Paszowice 9km
78 Trzcinka Marek Iwiny 9km -
79 Trzcinka Mikolaj Iwiny 9km MKS Boleslavia Bolesławiec


Wyświetleń: 2275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ