Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzepecki Krzysztof Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
2 Rzepecka Olga Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
3 Iwan Kaja Bolesławiec 9km
4 Brandt Arleta Brandt Bolesławiec 9km
5 Sadowski Roman Bolków 9km
6 Wieczorek Monika Bolków 9km
7 Kowalski Janusz Bolków 9km Bolków Team
8 Jankowski Tomasz Chełmiec 9km KS ACTIVE URAN
9 Paliński Bartłomiej Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
10 Faluta Łukasz Chojnów 9km Decathlon Legnica
11 Najduk Daniel Najduk Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
12 Najduk Jakub Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
13 Podhajny Piotr Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
14 Kalicki Patryk Cichobórz 9km KB KROKUS KWIATKOWICE
15 Winna Julita Golanka Górna 9km Decathlon Legnica
16 Trzcinka Marek Iwiny 9km -
17 Trzcinka Mikolaj Iwiny 9km MKS Boleslavia Bolesławiec
18 JAGIELSKI JERZY JAWOR 9km JKS Salamandra
19 Wolak Izabela Jawor 9km JKS Salamandra
20 Grabowski Arkadiusz Jawor 9km
21 Stępień Łukasz Jawor 9km JKS Salamandra
22 Kołodziej Andrzej Jawor 9km JKS Salamandra
23 Tychanowicz Iwo Jawor 9km JKS Salamandra
24 Pawlinow Maciej Jawor 9km JKS Salamandra
25 Pawlinow Iwona Jawor 9km JKS Salamandra
26 Łazarowicz Katarzyna Jawor 9km JKS Salamandra
27 Łazarowicz Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
28 Zielińska Beata Jawor 9km
29 Zieliński Kamil Jawor 9km
30 Kaszubski Mariusz Jawor 9km KB TKKF JAWOR
31 Słupek Grzegorz Jawor 9km
32 Czarnecki Michał Jawor 9km ZHP
33 Tychanowicz Milosz Jawor 9km
34 Rydz Andrzej Jawor 9km KB TKKF JAWOR
35 Kwartnik Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
36 Puchała Łukasz Jawor 9km
37 Skiba Anna JAWOR 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
38 Krol Wojtek Jawor 9km
39 Płodzień Jacek Jawor 9km JKS Salamandra
40 Matkowska Marta Jawor 9km JKS Salamandra
41 Matkowski Mateusz Jawor 9km UKP Na Fali
42 Łopaciński Dariusz Jawor 9km Pędzące Alpaczki
43 Pittner Adrian Jawor 9km ChruPek TEAM
44 Bąk Michał Jawor 9km JKS Salamandra
45 Gaweł Krzysztof Jawor 9km
46 Kołodziejczyk Adam Jawor 9km KB TKKF JAWOR
47 Gomula Paweł Jawor 9km
48 Kazimirów Robert Kazimirów Jawor 9km
49 Kutek Wiesława Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
50 Dolasiński Maciej Jawor 9km Dolas Team
51 Jaskórzyńska Żaneta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
52 Droździk Liliana Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
53 Karwacka Marta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
54 Koperek Natalia Jelenia Góra 9km
55 Duda Damian Legnica 9km
56 Owsiannik Grzegorz Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
57 Owsiannik Anna Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
58 Onuszko Mateusz Legnica 9km
59 Czajkowski Grzegorz Legnica 9km
60 Prońko Kamil Legnica 9km Decathlon Legnica
61 Wolski Norbert Legnica 9km UKS Sprint Legnica
62 Wołonciej Józef Legnica 9km
63 Szkudlarz Hanna Legnica 9km Decathlon Legnica
64 Ogłaza Konrad Legnica 9km
65 Natkaniec Grazyna Lipa 9km Lzs Lipa
66 Smyk Dagmara Lubin 9km
67 Świder Paweł Lutynia 9km Voestalpine
68 Bochenek Adrian Mściwojów 9km Mściwojów Auu
69 Bendowska Wioleta Nowa Sól 9km
70 Konieczny Gracjan Paszowice 9km
71 Bartkowiak Damian Paszowice 9km
72 Bartkowiak Filip Paszowice 9km
73 Szymonowicz Michał Piotrowice-Osiedle 9km Mściwojów Auu
74 Farnholtz Paweł Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
75 Farnholtz Ewa Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
76 Przepłata Jarosław Przepłata Rusko 9km Strzegomska dwunastka
77 GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI ŚRODA ŚLĄSKA 9km Wataha
78 Szkopiński Maciej Wrocław 9km Pędzące Alpaczki
79 Skiba Bogdan Zębowice 9km Jaworska Grupa Nordic Walking


Wyświetleń: 2274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ