Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Duda Damian Legnica 9km
2 Sadowski Roman Bolków 9km
3 Onuszko Mateusz Legnica 9km
4 Czajkowski Grzegorz Legnica 9km
5 Smyk Dagmara Lubin 9km
6 Iwan Kaja Bolesławiec 9km
7 Brandt Arleta Brandt Bolesławiec 9km
8 Grabowski Arkadiusz Jawor 9km
9 Koperek Natalia Jelenia Góra 9km
10 Zielińska Beata Jawor 9km
11 Zieliński Kamil Jawor 9km
12 Konieczny Gracjan Paszowice 9km
13 Bartkowiak Damian Paszowice 9km
14 Bartkowiak Filip Paszowice 9km
15 Słupek Grzegorz Jawor 9km
16 Wieczorek Monika Bolków 9km
17 Wołonciej Józef Legnica 9km
18 Tychanowicz Milosz Jawor 9km
19 Puchała Łukasz Jawor 9km
20 Krol Wojtek Jawor 9km
21 Ogłaza Konrad Legnica 9km
22 Gaweł Krzysztof Jawor 9km
23 Gomula Paweł Jawor 9km
24 Kazimirów Robert Kazimirów Jawor 9km
25 Bendowska Wioleta Nowa Sól 9km
26 Trzcinka Marek Iwiny 9km -
27 Kowalski Janusz Bolków 9km Bolków Team
28 Pittner Adrian Jawor 9km ChruPek TEAM
29 Prońko Kamil Legnica 9km Decathlon Legnica
30 Winna Julita Golanka Górna 9km Decathlon Legnica
31 Faluta Łukasz Chojnów 9km Decathlon Legnica
32 Szkudlarz Hanna Legnica 9km Decathlon Legnica
33 Dolasiński Maciej Jawor 9km Dolas Team
34 Farnholtz Paweł Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
35 Farnholtz Ewa Roztoka 9km Grupa biegowa Bez Granic
36 Skiba Anna JAWOR 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
37 Skiba Bogdan Zębowice 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
38 Kutek Wiesława Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
39 Jaskórzyńska Żaneta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
40 Droździk Liliana Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
41 Karwacka Marta Jawor 9km Jaworska Grupa Nordic Walking
42 JAGIELSKI JERZY JAWOR 9km JKS Salamandra
43 Wolak Izabela Jawor 9km JKS Salamandra
44 Stępień Łukasz Jawor 9km JKS Salamandra
45 Kołodziej Andrzej Jawor 9km JKS Salamandra
46 Tychanowicz Iwo Jawor 9km JKS Salamandra
47 Pawlinow Maciej Jawor 9km JKS Salamandra
48 Pawlinow Iwona Jawor 9km JKS Salamandra
49 Łazarowicz Katarzyna Jawor 9km JKS Salamandra
50 Łazarowicz Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
51 Kwartnik Piotr Jawor 9km JKS Salamandra
52 Płodzień Jacek Jawor 9km JKS Salamandra
53 Matkowska Marta Jawor 9km JKS Salamandra
54 Bąk Michał Jawor 9km JKS Salamandra
55 Kalicki Patryk Cichobórz 9km KB KROKUS KWIATKOWICE
56 Kaszubski Mariusz Jawor 9km KB TKKF JAWOR
57 Rydz Andrzej Jawor 9km KB TKKF JAWOR
58 Kołodziejczyk Adam Jawor 9km KB TKKF JAWOR
59 Jankowski Tomasz Chełmiec 9km KS ACTIVE URAN
60 Natkaniec Grazyna Lipa 9km Lzs Lipa
61 Trzcinka Mikolaj Iwiny 9km MKS Boleslavia Bolesławiec
62 Bochenek Adrian Mściwojów 9km Mściwojów Auu
63 Szymonowicz Michał Piotrowice-Osiedle 9km Mściwojów Auu
64 Szkopiński Maciej Wrocław 9km Pędzące Alpaczki
65 Łopaciński Dariusz Jawor 9km Pędzące Alpaczki
66 Paliński Bartłomiej Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
67 Najduk Daniel Najduk Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
68 Najduk Jakub Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
69 Podhajny Piotr Chojnów 9km Rozbiegani Chojnów
70 Rzepecki Krzysztof Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
71 Przepłata Jarosław Przepłata Rusko 9km Strzegomska dwunastka
72 Rzepecka Olga Bogdanów 9km Strzegomska dwunastka
73 Owsiannik Grzegorz Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
74 Owsiannik Anna Legnica 9km TRIATHLONOWA LEGNICA
75 Matkowski Mateusz Jawor 9km UKP Na Fali
76 Wolski Norbert Legnica 9km UKS Sprint Legnica
77 Świder Paweł Lutynia 9km Voestalpine
78 GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI ŚRODA ŚLĄSKA 9km Wataha
79 Czarnecki Michał Jawor 9km ZHP


Wyświetleń: 2276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ