Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Trzcinka Marek | Iwiny | 9km | - | |||||
Bolków Team | |||||||||
2 | Kowalski Janusz | Bolków | 9km | Bolków Team | |||||
ChruPek TEAM | |||||||||
3 | Pittner Adrian | Jawor | 9km | ChruPek TEAM | |||||
Decathlon Legnica | |||||||||
4 | Faluta Łukasz | Chojnów | 9km | Decathlon Legnica | |||||
5 | Prońko Kamil | Legnica | 9km | Decathlon Legnica | |||||
6 | Szkudlarz Hanna | Legnica | 9km | Decathlon Legnica | |||||
7 | Winna Julita | Golanka Górna | 9km | Decathlon Legnica | |||||
Dolas Team | |||||||||
8 | Dolasiński Maciej | Jawor | 9km | Dolas Team | |||||
Grupa biegowa Bez Granic | |||||||||
9 | Farnholtz Ewa | Roztoka | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |||||
10 | Farnholtz Paweł | Roztoka | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |||||
JKS Salamandra | |||||||||
11 | Bąk Michał | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
12 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | 9km | JKS Salamandra | |||||
13 | Kołodziej Andrzej | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
14 | Kwartnik Piotr | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
15 | Matkowska Marta | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
16 | Pawlinow Iwona | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
17 | Pawlinow Maciej | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
18 | Płodzień Jacek | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
19 | Stępień Łukasz | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
20 | Tychanowicz Iwo | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
21 | Wolak Izabela | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
22 | Łazarowicz Katarzyna | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
23 | Łazarowicz Piotr | Jawor | 9km | JKS Salamandra | |||||
Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||||||
24 | Droździk Liliana | Jawor | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
25 | Jaskórzyńska Żaneta | Jawor | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
26 | Karwacka Marta | Jawor | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
27 | Kutek Wiesława | Jawor | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
28 | Skiba Anna | JAWOR | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
29 | Skiba Bogdan | Zębowice | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |||||
KB KROKUS KWIATKOWICE | |||||||||
30 | Kalicki Patryk | Cichobórz | 9km | KB KROKUS KWIATKOWICE | |||||
KB TKKF JAWOR | |||||||||
31 | Kaszubski Mariusz | Jawor | 9km | KB TKKF JAWOR | |||||
32 | Kołodziejczyk Adam | Jawor | 9km | KB TKKF JAWOR | |||||
33 | Rydz Andrzej | Jawor | 9km | KB TKKF JAWOR | |||||
KS ACTIVE URAN | |||||||||
34 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | 9km | KS ACTIVE URAN | |||||
Lzs Lipa | |||||||||
35 | Natkaniec Grazyna | Lipa | 9km | Lzs Lipa | |||||
MKS Boleslavia Bolesławiec | |||||||||
36 | Trzcinka Mikolaj | Iwiny | 9km | MKS Boleslavia Bolesławiec | |||||
Mściwojów Auu | |||||||||
37 | Bochenek Adrian | Mściwojów | 9km | Mściwojów Auu | |||||
38 | Szymonowicz Michał | Piotrowice-Osiedle | 9km | Mściwojów Auu | |||||
Pędzące Alpaczki | |||||||||
39 | Anonimowy Zawodnik | Wrocław | 9km | Pędzące Alpaczki | |||||
40 | Łopaciński Dariusz | Jawor | 9km | Pędzące Alpaczki | |||||
Rozbiegani Chojnów | |||||||||
41 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | 9km | Rozbiegani Chojnów | |||||
Rozbiegani Chojnów | |||||||||
42 | Najduk Daniel Najduk | Chojnów | 9km | Rozbiegani Chojnów | |||||
43 | Najduk Jakub | Chojnów | 9km | Rozbiegani Chojnów | |||||
44 | Podhajny Piotr | Chojnów | 9km | Rozbiegani Chojnów | |||||
Strzegomska dwunastka | |||||||||
45 | Przepłata Jarosław Przepłata | Rusko | 9km | Strzegomska dwunastka | |||||
46 | Rzepecka Olga | Bogdanów | 9km | Strzegomska dwunastka | |||||
47 | Rzepecki Krzysztof | Bogdanów | 9km | Strzegomska dwunastka | |||||
TRIATHLONOWA LEGNICA | |||||||||
48 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |||||
TRIATHLONOWA LEGNICA | |||||||||
49 | Owsiannik Anna | Legnica | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |||||
UKP Na Fali | |||||||||
50 | Matkowski Mateusz | Jawor | 9km | UKP Na Fali | |||||
UKS Sprint Legnica | |||||||||
51 | Wolski Norbert | Legnica | 9km | UKS Sprint Legnica | |||||
Voestalpine | |||||||||
52 | Świder Paweł | Lutynia | 9km | Voestalpine | |||||
Wataha | |||||||||
53 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | 9km | Wataha | |||||
ZHP | |||||||||
54 | Czarnecki Michał | Jawor | 9km | ZHP | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
55 | Bartkowiak Damian | Paszowice | 9km | ||||||
56 | Bartkowiak Filip | Paszowice | 9km | ||||||
57 | Bendowska Wioleta | Nowa Sól | 9km | ||||||
58 | Brandt Arleta Brandt | Bolesławiec | 9km | ||||||
59 | Czajkowski Grzegorz | Legnica | 9km | ||||||
60 | Duda Damian | Legnica | 9km | ||||||
61 | Gaweł Krzysztof | Jawor | 9km | ||||||
62 | Gomula Paweł | Jawor | 9km | ||||||
63 | Grabowski Arkadiusz | Jawor | 9km | ||||||
64 | Iwan Kaja | Bolesławiec | 9km | ||||||
65 | Kazimirów Robert Kazimirów | Jawor | 9km | ||||||
66 | Konieczny Gracjan | Paszowice | 9km | ||||||
67 | Koperek Natalia | Jelenia Góra | 9km | ||||||
68 | Krol Wojtek | Jawor | 9km | ||||||
69 | Ogłaza Konrad | Legnica | 9km | ||||||
70 | Onuszko Mateusz | Legnica | 9km | ||||||
71 | Puchała Łukasz | Jawor | 9km | ||||||
72 | Sadowski Roman | Bolków | 9km | ||||||
73 | Smyk Dagmara | Lubin | 9km | ||||||
74 | Słupek Grzegorz | Jawor | 9km | ||||||
75 | Tychanowicz Milosz | Jawor | 9km | ||||||
76 | Wieczorek Monika | Bolków | 9km | ||||||
77 | Wołonciej Józef | Legnica | 9km | ||||||
78 | Zielińska Beata | Jawor | 9km | ||||||
79 | Zieliński Kamil | Jawor | 9km |
Wyświetleń: 4086