Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Pchnięcie kulą | Race Fighter Junior | opłacono |
2 | Niewiadomska Viktoria | SOCHACZEW | Polska | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono |
3 | Krzemińska Weronika | SOCHACZEW | Polska | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono |
4 | Orlińska Martyna | SOCHACZEW | Polska | Pchnięcie kulą | UKS Błyskawica Domaniewice | opłacono |
5 | Zimny Emanuel | Sochaczew | Polska | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono |
6 | Zimny Emanuel Zimny | Sochaczew | Polska | Pchnięcie kulą | ||
7 | Jarek Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Pchnięcie kulą | opłacono | |
8 | Czubatka Amelia | SOCHACZEW | Polska | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono |
9 | Ochmańska-Zrazek Magdalena | Łowicz | Polska | Pchnięcie kulą | Łowicz | opłacono |
10 | Zawada Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
11 | Fidelus Tymoteusz | Warszawa | Polska | Pchnięcie kulą | AZS AWF Warszawa | opłacono |
12 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | Pchnięcie kulą | opłacono | |
13 | Kacprzak Kacper | WARSZAWA | Polska | Pchnięcie kulą | warszawa | |
14 | Michalak Oliwia | Makówka | Polska | Pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | |
15 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Polska | Pchnięcie kulą | Race Fighter Junior | opłacono |
16 | Wieteska Piotr | Łowicz | Polska | Pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono |
17 | Bońda Konrad | Brwinów | Polska | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono |
18 | Tomasik Aleksandra | Pruszków | Polska | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono |
19 | Bratkowska Anna | Pruszków | Polska | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono |
20 | Jarek Piotr | Mińsk Mazowiecki | Polska | Pchnięcie kulą | opłacono | |
21 | Przybysz-Małek Beata | Warzszawa | Polska | Pchnięcie kulą | PKO BP Warszawa | opłacono |
22 | Cieszewska Aleksandra | Płońsk | Polska | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono |
23 | Stępiński Patryk | Płońsk | Polska | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono |
24 | Król Diana | Płońsk | Polska | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono |
25 | Kacprzak Dorota | WARSZAWA | Polska | Pchnięcie kulą | warszawa | |
26 | Dąbrowski Karol | Bieniewiec | Polska | Skok wzwyż | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
27 | Małkowska Zuzanna | Grodzisk Maz. | Polska | Skok wzwyż | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
28 | Zielińska Joanna | Chrzanów Mały 17s | Polska | Skok wzwyż | UKS MTE MILANÓWEK | opłacono |
29 | Gawlik Szymon | Łowicz | Polska | Skok wzwyż | Łowicz | opłacono |
30 | Rysio Tomasz Rysio | Włodawa | Polska | Skok wzwyż | Mks Mechanik Włodawa | opłacono |
31 | Zawada Patrycja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
32 | Janicka Amelia | Łowicz | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono |
33 | Wróbel Lena | Łowicz | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono |
34 | Gronkiewicz Marek | Milanówek | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
35 | MAGRYTA NATALIA | MILANOWEK | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
36 | Persa Paweł | RUSIEC | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
37 | KUŚMIERZAK Nikola | RUSIEC | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
38 | NISKA Iza | Rusiec | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
39 | Serwin Małgorzata | RUSIEC | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
40 | Buczkowski Filip | RUSIEC | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
41 | Buczkowski Kacper | Rusiec | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
42 | Wiergowska Kinga | RUSIEC | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
43 | Wiergowska Ewa | Rusiec | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
44 | Nowocień Jacek | Podkowa Lesna | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono |
45 | kmiecik stanisław | 62-002 Suchy Las | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Suchy Las | opłacono |
46 | Jurek Paweł | Warszawa | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | opłacono | |
47 | Sękowska Katarzyna | Kanie | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
48 | Wiśniewski Zbigniew | Płońsk | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono |
49 | Pytelewski Arkadiusz | Toruń | Polska | Skok wzwyż i pchnięcie kulą |
Wyświetleń: 7581