Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS AWF Warszawa | |||||||||
1 | Fidelus Tymoteusz | Warszawa | Pchnięcie kulą | AZS AWF Warszawa | opłacono | ||||
KM Aktywni Sochaczew | |||||||||
2 | Czubatka Amelia | SOCHACZEW | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono | ||||
3 | Niewiadomska Viktoria | SOCHACZEW | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono | ||||
4 | Krzemińska Weronika | SOCHACZEW | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono | ||||
5 | Zimny Emanuel | Sochaczew | Pchnięcie kulą | KM Aktywni Sochaczew | opłacono | ||||
KS Lider Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
6 | MAGRYTA NATALIA | MILANOWEK | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
7 | Michalak Oliwia | Makówka | Pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | |||||
8 | Zawada Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
9 | Zawada Patrycja | Grodzisk Mazowiecki | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
10 | Dąbrowski Karol | Bieniewiec | Skok wzwyż | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
11 | Małkowska Zuzanna | Grodzisk Maz. | Skok wzwyż | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
12 | Gronkiewicz Marek | Milanówek | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Lider Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
13 | Sękowska Katarzyna | Kanie | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Lider Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
MKS Bank BS Płońsk | |||||||||
14 | Wiśniewski Zbigniew | Płońsk | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono | ||||
15 | Król Diana | Płońsk | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono | ||||
16 | Stępiński Patryk | Płońsk | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono | ||||
17 | Cieszewska Aleksandra | Płońsk | Pchnięcie kulą | MKS Bank BS Płońsk | opłacono | ||||
Mks Mechanik Włodawa | |||||||||
18 | Rysio Tomasz Rysio | Włodawa | Skok wzwyż | Mks Mechanik Włodawa | opłacono | ||||
OKej Brwinów | |||||||||
19 | Bratkowska Anna | Pruszków | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono | ||||
20 | Tomasik Aleksandra | Pruszków | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono | ||||
21 | Bońda Konrad | Brwinów | Pchnięcie kulą | OKej Brwinów | opłacono | ||||
PKO BP Warszawa | |||||||||
22 | Przybysz-Małek Beata | Warzszawa | Pchnięcie kulą | PKO BP Warszawa | opłacono | ||||
Race Fighter Junior | |||||||||
23 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Pchnięcie kulą | Race Fighter Junior | opłacono | ||||
24 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Pchnięcie kulą | Race Fighter Junior | opłacono | ||||
Suchy Las | |||||||||
25 | kmiecik stanisław | 62-002 Suchy Las | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Suchy Las | opłacono | ||||
UKS Błyskawica Domaniewice | |||||||||
26 | Orlińska Martyna | SOCHACZEW | Pchnięcie kulą | UKS Błyskawica Domaniewice | opłacono | ||||
UKS Jedynka Łowicz | |||||||||
27 | Janicka Amelia | Łowicz | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono | ||||
28 | Wróbel Lena | Łowicz | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono | ||||
29 | Wieteska Piotr | Łowicz | Pchnięcie kulą | UKS Jedynka Łowicz | opłacono | ||||
UKS MTE MILANÓWEK | |||||||||
30 | Zielińska Joanna | Chrzanów Mały 17s | Skok wzwyż | UKS MTE MILANÓWEK | opłacono | ||||
Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | |||||||||
31 | Persa Paweł | RUSIEC | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
32 | KUŚMIERZAK Nikola | RUSIEC | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
33 | NISKA Iza | Rusiec | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
34 | Serwin Małgorzata | RUSIEC | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
35 | Buczkowski Filip | RUSIEC | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
36 | Buczkowski Kacper | Rusiec | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
37 | Wiergowska Kinga | RUSIEC | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
38 | Wiergowska Ewa | Rusiec | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
39 | Nowocień Jacek | Podkowa Lesna | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
40 | Zimny Emanuel Zimny | Sochaczew | Pchnięcie kulą | ||||||
41 | Jarek Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Pchnięcie kulą | opłacono | |||||
42 | Jurek Paweł | Warszawa | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | opłacono | |||||
43 | Mróz Sebastian | Komorów | Pchnięcie kulą | opłacono | |||||
44 | Pytelewski Arkadiusz | Toruń | Skok wzwyż i pchnięcie kulą | ||||||
45 | Jarek Piotr | Mińsk Mazowiecki | Pchnięcie kulą | opłacono | |||||
warszawa | |||||||||
46 | Kacprzak Kacper | WARSZAWA | Pchnięcie kulą | warszawa | |||||
47 | Kacprzak Dorota | WARSZAWA | Pchnięcie kulą | warszawa | |||||
Łowicz | |||||||||
48 | Gawlik Szymon | Łowicz | Skok wzwyż | Łowicz | opłacono | ||||
49 | Ochmańska-Zrazek Magdalena | Łowicz | Pchnięcie kulą | Łowicz | opłacono |
Wyświetleń: 7574